01 Mayıs , 2024, 13:19:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

ikizannesi

eminecim hala pütür sevmiyoruz bu arada.mesela kahvaltıda biraz ekmek topak halinde kalsa hemen çıkıyo ağızdan

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 15:27:27
biz ucuzcu gençlik okuldan çıkar soluğu çarşamba pazarında alır kalabalıkta itiş kakış kıyafet bulurduk. saraçhanede otobüs beklemeyi bile çok özledim. belediyenin karşısında köşede minik park var orada dinlenirdik bazen. ayyy anılarım depreşti iice. saray pide salonu vardı bi de tüm ünv. gençliğinin takıldığı... aahhh ah
evet canım sen anlatırken benim tüylerim diken diken oldu anlatıığın yerlerde bizde az gezmedik bide süleymaniye nin oralarda cafeler vardı bahçe cafeler falan oralarada gidermiydin

ikizannesi

evet giderdik hatta dikkatimi çekerdi ne kadar turist varsa türk kahvesi, türkler de nescafe içerlerdi.
peki sultanahmetteki çiğdem pastanesini biliyo musun? şu an bu konuşma beni öyle mutlu ediyo ki

minik tosbam

ikizannesi

ben de hep öyle hayal etmiştim eminecim ama sana anlatmıştım ya bizim durumları öyle bi lüksüm olmadı :(

minik tosbam

biraz alakasız bi giriş olmuş benim ki ama ben de hiç bilmem fatihi emel orda oturuyodu gelinliği de orda dikitirdim başka da bilmem fatihi bi khvaltı yapılan yer vardı mavili bi ismi mi vardı hatırlamıyom orda kahvaltı ettım bi kere okadar

ikizannesi

ben malesef eve gitmek zorundayım arkadaşlar. siz istanbul anılarınızı anlatmaya devam edin, ben de yarın okuyup dört köşe olayım

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 15:33:16
evet giderdik hatta dikkatimi çekerdi ne kadar turist varsa türk kahvesi, türkler de nescafe içerlerdi.
peki sultanahmetteki çiğdem pastanesini biliyo musun? şu an bu konuşma beni öyle mutlu ediyo ki
yok canım bilmiyorum orayı ama belki biliyorumdurda isim olarak hatırlayamadım oralardada çok gezerdik çay bahçelerinde tavla oynardık şimdide eşimle bazen gidip oynuyoruz ama o zamki tat olmuyo malesef

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 15:38:02
ben malesef eve gitmek zorundayım arkadaşlar. siz istanbul anılarınızı anlatmaya devam edin, ben de yarın okuyup dört köşe olayım
tamam canım öp bıdıklar benim için

semna

Alıntı yapılan: minik tosbam - 04 Temmuz , 2008, 15:37:57
biraz alakasız bi giriş olmuş benim ki ama ben de hiç bilmem fatihi emel orda oturuyodu gelinliği de orda dikitirdim başka da bilmem fatihi bi khvaltı yapılan yer vardı mavili bi ismi mi vardı hatırlamıyom orda kahvaltı ettım bi kere okadar
eminecim senin gelinliğinde çok güzeldi hatırladığım kadarıile,sen istanbul da neleri iyi biliyosun canım

semna

burcucum senin için kendi kendime çektim şimdi resmimi ama sende çıkmışsındır herhalde neyse yarın görürsün canım benim dağılmış halimi :ehi:

ozlem_edanur

arkadaşlar edanın üst dişi sabah baktım patlamıştı deminde kanıyordu baya kanıyor ama ağlama falan yok gayet mutlu elinde devamlı bişeyler ağzına sokuyordu bişey olurmu acaba?

minik tosbam

ne güzelsin işte maşallah sana
ben istenbulda üsküdarı biliyodum biraz da kadıköy çok gezen tipler değildik ev arkadaşımla zaten yorgunlukytan gezecek hal kalmıyodu hafta sonları da biraz gezerdik ,silik tipler dik yani :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
zaten 1,5 sene kaldımistenbulda ama eşim  8 sene okudu istanbulda ve de 2 sene de çalıştı o daha iyi bilir
olmaz özlem herhaldeacabaalt dişi mi çarptı üste de kanadı

semna

istanbul okadar güzel ama bi okadarda zor bi yerdir canım ya şuan çok bunaldım ya burdan kaçıp gitmek istiyorum tatil yapmak istiyorumm şu eşimin izni bi kesinleşse hemen kaçıcaz burdan inş.
özlemcim ağlamıyosa demekki canı yanmıyodur canım bence endişe etme üst dişler daha zor ya belki ondan çıkarken zedelenmiştirde kanıyodur.c.tesi bizde aşıya gitmiştik dr muayne etti üst sağ diş gelmek üzere dedi bekliyom bende

semna

arkadaşlar ben çıkıyom berna uyandı ona meyva yediricem sonrada oyniycam onla özledim çok .
görüşmek üzere öptüm sizi ve bebişleri kocaman :opucuk: