2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

semna

arkadaşım vardı evine gitti eşim aradı geş gelicekmiş berna da uyudu bende büyük bi keyifle buraya geldim ama kimse yoooook :( :crybaby2: :BangHead: :cildir:

minik tosbam

günaydın kızlar dün gene kimse sohbet etmemiş,benim de misafirim gelecekiti akşama erken gelince çıkmak zorunda kaldım bişey diyemeden sizlere,siz de maşallah bi muhabbet bi muhabbet ... neyse iyi tarafı çok okumak zorunda kalmıyorum ama konuşun kızlar ya... misafirlerim yatılı kaldılar :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: damlaya kahvaltısını yediricem şimdi sonra da kendimiz yaparız  :hungry: onlar hala uyuyor çünkü gece 2:30 a kadar oturduk :sleepy1: hadi görüşürüz şekerler

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

BENİM FINDIĞIMIN ADI CEYLİN NAZ TEYZLERİ BURDAKİ BÜTÜN BEBİŞLERİ ÖPÜYORUZZ... :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

minik tosbam

kalktılar birazdan biz de kahvaltı yaparık
merhaba zuhaluysal benim tosbamın adı da damla 15 eylül doğumlu memnun olduk

ikizannesi

ozlem_edanur

günaydın arkadaşalar
burcucuğum çok geçmiş olsun üzüldüm valla tatilde yapamamışsın belki hava değişikliğinden olmuştur neyse iyi olsunlarda gerisi önemli deil.
annem geldi bende fazla takılamıyorum sonra görüşürüz öptüm hepinizi

ensar_tugba

ikizannesi

sağol özlemcim valla buna da şükür ki şimdi iiler
hoşgeldin tuğbacım iiyiz sen nasılsın yakışıklım nasıl

minik tosbam

misafirlerim gitti  :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :( :( :( neyse en azından az da olsa vakit geçirebildik dünden beri istanbulda çalışırkenki ev arkadaşımdı gelenler eşiyle birlikte
burcucum nasılsın bugün bıdıkların düzeni aynı mı nasıllar yemekleri ne yaptın dün konuşamadık

minik tosbam

tünaydın şekerim kocaeli nasıl bugün çok özledim valla kocaeliyi değil ama gölcüğü... :'( :y25: :( :honk:

minik tosbam

inşallah ama zor bi daha gölcüğe gider miyiz bilmiyorumama çok isterim

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

BENİM FINDIĞIM DAMLAYI VE TÜM ARKADAŞALRINI ÇOKK ÖPÜYOO  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk: BAKMAYIN ASLINDA BU FORUMA ÇOK UZUN ZAMANDAN BERİ ÜYEYİM AMA TAKILCAK ZAMANIM YOK ASLINDA BENİM TAKILDIĞIM HAZİRAN TEMMUZ BEBEKLERİ KISMI MALUM BENİM DÖNEM ORDA AMA SİZLERİ DE TANIMAKTAN MEMNUN OLDUM  :D  :D

ikizannesi

eminecim bıdıklarla kavga dönüş yemeye çalışıyoruz bu demir eksikliği uykularımı kaçırdı sürekli neler yapabileceğimi düşünüyorum rüyamda çocuklara bildiğiniz demirden çubuklar veriyordum ;D
sedacım istanbul özlenmez mi yaa orda doğdum büyüdüm ünv. için bile çıkmadım şimdiyse hasretim. sen nerdeydin istanbulda

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 14:00:28
eminecim bıdıklarla kavga dönüş yemeye çalışıyoruz bu demir eksikliği uykularımı kaçırdı sürekli neler yapabileceğimi düşünüyorum rüyamda çocuklara bildiğiniz demirden çubuklar veriyordum ;D
sedacım istanbul özlenmez mi yaa orda doğdum büyüdüm ünv. için bile çıkmadım şimdiyse hasretim. sen nerdeydin istanbulda
annelik böyle işte burcucum uyusunlar diye dua ediyoruz uyuduklarında da yine rüyamızda onlarlayız(bişey itiraf edeyim berna uyurken ben onu özlüyorum özellikle gündüz)
canım ben hepinizin yerine istanbuldayım bende burda doğdum büyüdüm sanıyorumki başka yerde yaşayamam,ben eyüp te oturuyorum canım sen nerdeydin istanbuldayken?

semna

Alıntı yapılan: yeşil - 04 Temmuz , 2008, 12:22:50
bende istanbulu çok özlüyorum :(
[/quote
sedacım sen nerdeydin istanbuldayken?