eşimi nasıl ikna edebilirirm yardım:)

Başlatan hümeyra_t_e, 11 Ocak , 2012, 14:50:45

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar konu şu ki: benim 7 aylık bir oğlum var ve günlerim ona bakmakla geçiyo bu ara çok bunaldım ve arkadaşlarım bi tatil köyünden ara tatilde yer ayırtmış beni de davet ediyolar ve ben çookk gitmek istiyorum bana okadar iyi gelicek ve yenilicek ki.oğlumu 2 geceliğine anneme bırakıcam gidersem annem bana çok yakın aramızda 5 apartman falan var..eşime konuyu açtım çok istediğimi çok iyi geleceğini söledim..oda çok içime sinmiyo emreyi bırakman dedi evet benimde çok içime sinmiyo ama emin ellerde ve oğlum ananesine çok alışkın beni hiç aramıyo özlicem ama bana çok iyi gelecek bi tatil..ama eşim ikna olmadı olmaz dedi...ısrar etmedim tamam sen istemiyosan gitmem dedim ama içim içimi yiyo gitmek için...

siz olsanız ikna için neler yaparsınız ben ne yapıyım ne diyim de tamam desin zamanlama nasıl olsun ay yardım edin :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım eşinle gitme şansın yokmu kız kıza mı gideceksiniz
o gitse daha kolay ikna olur bence

hümeyra_t_e

onunla gtme sansim yok malesf calisiyo hem kiz kıza olck.olursa tabi

...ŞehzadEfe...

valla ben bir eş olsam göndermem gitmem biraz geri kafalıyım bide korkarım ya başıma bişey gelirse ya bişey olursa diye aslında güzel bişey ama ben kendi kendime vesvese yaparım kurarım kafamda zehir olur bana o tatil  :k06: :k06: senin için doğru olan nasıl sa onu yap güzelim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

medine

Canim oglun emiyosa cok zor olabilir onun icin ama emmiyorsa annendede duruyorsa bi sorun yok gibi oglunu ozlemen disinda tabi ben kizimi 7  saat falan babasina birakip kizlarla eglenmeye gitttim ama icim icimi yedi inanirmisinn okadar ozledimkii ama cok iyi gelicek ihtiyacim var diyosan esini kadinligIni konusturp ikna edebilirsin bence benim en etkili yontemimdir :k06: :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

hümeyra_t_e

emmiyo oğlum..bende sadece özlem konusunu düşünüyorum zaten..bide ben öle kadınlık nasıl konuşturulur pek anlamıyorum :k06: cilve falan yapamıyorum  :k06: yada benimki anlamıyo çözemedim henüz :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

BANA NE KADAR İYİ GELECEĞİNİDE BİLSEM BÖYLE BİR TATİLE KIZIM OLMADAN ÇIKAMAZDIM BEN

BENCE EŞİN İZİN VERMEDİYSE SENDE ÜSTELEME DERİM

nisan rüzgar

canım bencede eşin iizn vermiyosa üsteleme  çocugun birazbüyüyüynce yaza kendiniz gidersiniz beraber içine öyle daha çok siner diye düşünüyorum :flowers:

doğangüneş

Alıntı yapılan: nagihannn - 11 Ocak , 2012, 16:06:19
valla ben bir eş olsam göndermem gitmem biraz geri kafalıyım bide korkarım ya başıma bişey gelirse ya bişey olursa diye aslında güzel bişey ama ben kendi kendime vesvese yaparım kurarım kafamda zehir olur bana o tatil  :k06: :k06: senin için doğru olan nasıl sa onu yap güzelim

aynı ben  :k06: :k06: :k06:

valla bacım kelin ilacı olsa başına sürer :toothy10:  ben eşimden arkadaşımda bir gece kalmaya bile izin alamıyorum  :caca: ki eşi şehir dışına gidecek kadının.. ki işve cilve hertürlüsünü beceririm eşimde etkilenir ama bazı takıldığı noktalar vardır ki nuh der peygamber demez  :violent1:

rabbim rast getirsin inşallah izin koparabilirsin..

°•.ℓανιηуα.•°

afra ben de oğlum olmadan şurdan şuraya gitmem. onsuz rahat da edemem.

bence eşin haklı  ???

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bizim evde böyle şey söz konusu bile olamaz zaten
eşime dahil kimseye güvenip bırakamam paşamı

fıstık

eşini tanıyan sensin yolunuda senin bulman gerekir

ama çocuğunu bıraktığın için pişmanlık duyarsan bu tatilde sana zehir olur  :icon_thumright:

doğangüneş

BACIM SEN İYİSİMİ OTUR OTURDUĞUN YERDE YOKSA KOCANDAN ÖNCE BİZ SİTECEK ÖLDÜRECEĞİZ SENİ
  :k06: :k06: :k06: :k06:

BENDE ÇOCUKLARIMI HİÇ KİMSEYE BIRAKAMIYORUM... BAZENDE İYİMİ YAPIYORUM KÖTÜ MÜ YAPIYORUM DİYE DÜŞÜNMEKTEN DE ALIKOYAMIYORUM KENDİMİ.. :icon_scratch:

nisan rüzgar

benim bebik yok ama evdeki kocabebeği bilem bırakamam :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Benim esim yok dedimi yoktur.  :-\
ama bende olsam oglumu birakip gitmem..
sali disciye gittim oglum "babannesinin anlatimina gore" cok aglamis..
carsamba kursum vardi iptal ettim bidaha aglamasina gonlum razi gelmedi  :'(