ilk üye olduğunuzda aklınızda kalanlar

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 11 Ocak , 2012, 13:50:18

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ocak , 2012, 15:20:30
Alıntı yapılan: doğangüneş - 12 Ocak , 2012, 14:35:36
bende yazı stlimi değiştireyim madem  :laughing7: şöyle en kocamanından en can alıcı renginden  :ehi:
ayşe ya çok komik kadınsin  :ehi: :ehi:

Beni guldurmeyi biliyon  :ehi: 

saolasın bacım  :opucuk: ayıptır söylemesi beni eski sitede enn lerde hep komik seçerlerdi başka da bi işe yaramazdım anca gırgır.. :ehi: :ehi: :ehi: burda hala yabancılık çekiyorum..ben o eski ben değilim anlayacağın.. :laughing7: :laughing7: bide 3 çocuklu oldum yaşlandım azcık  :toothy10:

Nezo

Birileriyle Kavga Etmiştim  :ehi: Daha Doğrusu Bana Toplu Dalmışlardı ama Hatırlamıyorum Kim Olduklarını Sankim Demet Vardı İçlerinde Bilemicem  :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay baya uzayip gitmis konu  :ehi: :ehi:
aysecim canim guzel itiraf sekerim  :k06: :k06: ay napim kiz kendimi paralayacagima polyanna olmayi tercih ettim  :ehi: :ehi: oleyyyyy iki yavrumada kurban olim  :love9: :love9: iyi bak sana morelde vermisim bilmeden  :k06: :k06:

kayit oldugumdan beri iletilerimi silmedim bi bakim dedim ilk mesaj yazdigim uye demetmis  :ehi: :ehi: :ehi: hemde onada hamilemiyim diye sormusum sanki nerden bilecek  :ehi: :ehi:
demett  :director: ne dusunmustun acaba hakkimda  :ehi: :ehi:

bide bebek12 diye bir uye vardi foruma girer hic bisey yazmaz ozelden tek benimle konusurdu  :ehi: :ehi: azeriydi birden kayboldu  :icon_scratch: :icon_scratch:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

nisan rüzgar

zeynom..kadrişim ..ayselim....sadoşum ...medoşum... ilkayım ...ne kaynatırdık sizinle yahu grupforumda bütüngün  :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: --€lif-- - 11 Ocak , 2012, 23:52:15
AYY BİDE ÖZGE İLK GECE ÜYE OLMUŞTU SANIRIM HÜZÜNDEN GELME YDİ NİCKİ Bİ SÜRÜ ŞEY EKLEDİ KONULAR AÇTI
BUGÜN NE GİYDİN ÇEK GÖRELİM DİYE Bİ KONU AÇTI ÜYE OLUR OLMAZ
HERKES DALDII ERKEKSİN,SAPIKSIN FALAN  :ehi:
GÜLŞAHTA O KONUYA GECELİİKLİ FOTOSUNU GÖNDERMİŞTİ  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi:

evett ilk geldıgımde öyle damga yemıstım  :ehi: :ehi: halen öle şüpheniz varsa söleyın göstereyım sappıkmıyım erkekmıyım neyım ben  :ehi: :ehi:  gerçi bende hata nıye öyle konular açarsın kı ahhh  nar cıcegı ahh  :k06: :k06: ayy bende çok sinir oldum gelmemıstım epey foruma sonra doğum gunumde geldım gulsah konu açmıstı o zaman da nickim ölü gelindi  :k06: gene o zaman alay konusu olmustum  :ehi: :ehi: o zamandan beri burdayım dahada gıtmedım  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 12 Ocak , 2012, 18:03:20
Birileriyle Kavga Etmiştim  :ehi: Daha Doğrusu Bana Toplu Dalmışlardı ama Hatırlamıyorum Kim Olduklarını Sankim Demet Vardı İçlerinde Bilemicem  :toothy10: :toothy10:
bende hatırlıyım tenhada kıstırdılardı seni :ehi:

Demet_dk

:suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

PEKMEZ YEME KONUSU  :toothy10: :toothy10:

AYTİDE VARDI SANIRIM

HATTA BEN SANA ŞEY DEMİŞTİM NEYSE ISRAR EDERSEN YAZARIM

Demet_dk

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 12 Ocak , 2012, 19:36:27
aysecim canim guzel itiraf sekerim  :k06: :k06: ay napim kiz kendimi paralayacagima polyanna olmayi tercih ettim  :ehi: :ehi: oleyyyyy iki yavrumada kurban olim  :love9: :love9: iyi bak sana morelde vermisim bilmeden  :k06: :k06:

kayit oldugumdan beri iletilerimi silmedim bi bakim dedim ilk mesaj yazdigim uye demetmis  :ehi: :ehi: :ehi: hemde onada hamilemiyim diye sormusum sanki nerden bilecek  :ehi: :ehi:

bide bebek12 diye bir uye vardi foruma girer hic bisey yazmaz ozelden tek benimle konusurdu  :ehi: :ehi: azeriydi birden kayboldu  :icon_scratch: :icon_scratch:

HATIRLIYORUM CANIM
NE YAZMIŞTIM SANA CEVAP OLARAK  :icon_scratch:
DEMEK AZRAYI İLK BANA MÜJDELEDİN HE  :love9:

BİDE BENİM KARDESİM ASKERE GİTMİŞTİ SİZİN MEMLEKETE
SENİN KARDESİNDE ASKERDİ BEN EN ÇOK BU KONUŞMAMIZI HATIRLIYORUM  :love9:

zelis

HELLOOO MILLET ,  :hello2: :hello2:

AY BURAYA GIRMEUYELI COK OLMUS :d 

14 Aralık , 2008, 01:05:37 TARIH VE SAATINDE UYE OLMUSUM ... SIMDI HIC BI SEY HATIRLAMIYORUM  ;D BI ARA HATIRLARSAM YAZARIM ...

FACE GRUBUNDAKI ARKADASLARIN NICKLERI NE BURDA YA , DEMET I , IKOYU , GULOYU BILIYORUM DA DIGERLERI KIM  :icon_scratch: :icon_scratch:

Demet_dk

Alıntı yapılan: zelis - 12 Ocak , 2012, 22:41:46
HELLOOO MILLET ,  :hello2: :hello2:

AY BURAYA GIRMEUYELI COK OLMUS :d 

14 Aralık , 2008, 01:05:37 TARIH VE SAATINDE UYE OLMUSUM ... SIMDI HIC BI SEY HATIRLAMIYORUM  ;D BI ARA HATIRLARSAM YAZARIM ...

FACE GRUBUNDAKI ARKADASLARIN NICKLERI NE BURDA YA , DEMET I , IKOYU , GULOYU BILIYORUM DA DIGERLERI KIM  :icon_scratch: :icon_scratch:

MESELA KİMİ SORUYOSUN

AŞKI DERUN PINAR
KÖY YUMURTAM AYTEN
ELMA ŞEKERİ  NURAY

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

hatırlıyorum  :toothy10: :toothy10:

Demet saldırmıştı önce  :ehi: :ehi:

aynısını banada yapmıştı şimdi aşığız birbirimize  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :love9: :love9: :opucuk:

AککORTįє

14 Ocak , 2012, 23:09:04 #267 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2012, 23:12:43 AککORTįє
ben buraya ilk bebiş düşünmeye başladığımız zamanlrda üye olmuştum

Fakat foruma girememiştim sistemde hata vardı.

1 ay sonra eşimle beraber giriş yapmııştım  ve o gün  mü bi gün öncesimi test yapmıştım negatif çıkmıştı

ne var ne yok dökülmüştüm üzüntüden :/

ilk zamanlar sonraki zamanlar çok eğlenceliydi çok güzel dostluklar edindim çok tuhaflarda geldi geçti

dengesiz aptal ne konuşduğunu ne dediğini bilmeyen insanlrda oldu tabi boş boş konuşan insanları rahatsız huzursuz eden

geldiler ve geçtiler nihayetinde..

güzel dostluklarımı eledim getirdim bugünlere

MUTLUYUM  ;D :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Ocak , 2012, 22:29:16

HATIRLIYORUM CANIM

yok cnm azra dogmustu adetimden 2 ay gecmisti hala adet olmamistim hamile olmaktan korkuyordum herkese soruyodum  :ehi: ozelden ilk sordugum kiside senmissin  :k06: cnm sende adetinin geciktigini dogumdan 11 ay sonra adet oldugunu yazmissin  :k06:
evet cok sukur kardesler dondu askerden  :love3: biz kiz istedik baharda dugunumuz var demeeettt  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Demet_dk

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 15 Ocak , 2012, 19:19:43
Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Ocak , 2012, 22:29:16

HATIRLIYORUM CANIM

yok cnm azra dogmustu adetimden 2 ay gecmisti hala adet olmamistim hamile olmaktan korkuyordum herkese soruyodum  :ehi: ozelden ilk sordugum kiside senmissin  :k06: cnm sende adetinin geciktigini dogumdan 11 ay sonra adet oldugunu yazmissin  :k06:
evet cok sukur kardesler dondu askerden  :love3: biz kiz istedik baharda dugunumuz var demeeettt  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ÖYLEMİ HAYIRLI OLSUN CANIM TÜRKYE YOLLARI GÖRÜNDE SANA GÖRÜMCE  :k06: