28 Nisan , 2024, 12:40:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

xxcansuxx cananımında meleği geldi :)))

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 11 Ocak , 2012, 11:39:43

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

maşaallah 3 ay ne çabuk geçmiş diyeceğim teyzeside ben bile kızıma şaşırıyorum bizzimde 1 ay geride kaldı çok şükür... diğer hafta 40mız çıkıyor... çok merak ediyorum kayrayı  :love9: :love9:

kıyamam ya gerçekten paha biçilemez duygu onu görüp koklamak gibisi var mı   :love9: :love9: rabbim ayırmasın sevdiklerimizden evlatlarımızdan  :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 13:46:29
maşaallah 3 ay ne çabuk geçmiş diyeceğim teyzeside ben bile kızıma şaşırıyorum bizzimde 1 ay geride kaldı çok şükür... diğer hafta 40mız çıkıyor... çok merak ediyorum kayrayı  :love9: :love9:

kıyamam ya gerçekten paha biçilemez duygu onu görüp koklamak gibisi var mı   :love9: :love9: rabbim ayırmasın sevdiklerimizden evlatlarımızdan  :amin: :amin:

Canım bebeklerimizin ilklerinde canım oğluşum konuda ilk sayfasında paşamın resmi var. Tabi şimdi daha da büyüdü.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

Allahım ya ben bu bölüme epeydir bakmıyormuşum  :-[ ve hala hamile sanıyorum seni  :k06:

gözünüz aydın canım benim. Allah analı babalı büyütsün inşallah. iyi bak meleğimize  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 25 Şubat , 2012, 20:33:12
Allahım ya ben bu bölüme epeydir bakmıyormuşum  :-[ ve hala hamile sanıyorum seni  :k06:

gözünüz aydın canım benim. Allah analı babalı büyütsün inşallah. iyi bak meleğimize  :love9:

:k06: :k06: :k06: pırtlattım canım benim cadım 1buçuk aylık oldu teyzesi tşk ederiz aminnnn  :amin: :amin:
sende sarperi öp yerime  :opucuk: :flowers:

Shadowqueen

Canım benim geç oldu ama affına sığınıyorum. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş.  :nazar: Sizi kocaman öpüyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2012, 14:32:11
Canım benim geç oldu ama affına sığınıyorum. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş.  :nazar: Sizi kocaman öpüyorum
canım ya ne affı yoktun ne zamandır iyisiniz değil mi kızınla...
aminnn inş.  :amin: :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Şubat , 2012, 14:46:26
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2012, 14:32:11
canım ya ne affı yoktun ne zamandır iyisiniz değil mi kızınla...
aminnn inş.  :amin: :opucuk:

İyiyiz canım sağolasın, diş sıkıntımız çok var onunla uğraşıyoruz. Kanguru gibi olduk benden başkasına gitmiyor bensiz durmuyor  ??? Annemin sağlık problemleri ile uğraşıyoruz derken pek bişi yapamıyorum. Seni ve minnoşu çok öpüyorum canım benim

mutluluk

ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM.TEBRİKLER. :opucuk:

melek100lü

BEBEĞİNİN YAŞI UZUN OLSUN   :nazar: CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH :amin: DARISI BAŞIMIZA :amin: