20 Nisan , 2024, 01:44:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

xxcansuxx cananımında meleği geldi :)))

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 11 Ocak , 2012, 11:39:43

« önceki - sonraki »

belkis_nur

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN CANIM   :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

KasrıCinan

CANIM BENİİİM OHH SENDE KURTULMUSSUN HABERİNİ HEMEN DOĞUM YAPTIĞIN GÜN ALDIM AMA  GİRİP TEBRİK EDEMEDİM. :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
HOSGELMİS MELEK KIZIN ÇOK SÜKÜR Kİ SENDE NORMAL YOLLA KURTULMUŞSUN. :nazar: :nazar:
KIZINI GÖRDÜM ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN,.KOYMA RESMİNİ NAZAR OLACAK :D :nazar: :nazar:
ALLAH'IM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.GÜZEL YAZILAR YAZSIN RABBİM
:amin: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cananım rabbıme şukurler olsun sende cennet kokulumuzu kollarına aldın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :muzz: :amin: :amin: :amin: canım allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin: omru uzun hayatı basarılarla dolu olsun annesıne babasına vatana mıllete hayırlı bır evlat olsun  :amin: :amin: çok tatlı resmını gordum pamuk şekerı masallhhh  :nazar: :nazar: allah sevdıklerıne bagışlasın  :amin: çok opuyorum prensesımı  :opucuk: :opucuk: kutlamam bıraz gec oldu ancak gelebıldım hem oglum hem saglık problemınden yetısemedım neysekı dualarımız kabul oldu benden sonra hepınız normal dogum yaptınız masalllh darısı dıger arkadaslara  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 19:01:07
cananım rabbıme şukurler olsun sende cennet kokulumuzu kollarına aldın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :muzz: :amin: :amin: :amin: canım allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin: omru uzun hayatı basarılarla dolu olsun annesıne babasına vatana mıllete hayırlı bır evlat olsun  :amin: :amin: çok tatlı resmını gordum pamuk şekerı masallhhh  :nazar: :nazar: allah sevdıklerıne bagışlasın  :amin: çok opuyorum prensesımı  :opucuk: :opucuk: kutlamam bıraz gec oldu ancak gelebıldım hem oglum hem saglık problemınden yetısemedım neysekı dualarımız kabul oldu benden sonra hepınız normal dogum yaptınız masalllh darısı dıger arkadaslara  :amin: :amin:
allah razı olsun güzel dileklerin için aminnn cümlemizin evladu-ı hayırlı evlat olsun inş. vatana millete bizlere  :amin: :amin: :amin: geçmiş olsun canım okudum şimdi inş. geçer sıkıntıların toparlanırsın  :amin: :amin: evet ya senden sonra normal doğum yaptık sanırım kış bebişlerinin çoğu normal geldi  :nazar: :nazar: böylede devam etsin inş.  :amin: :amin:

Ya-semin

gözün aydın canm, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Ya-semin - 23 Ocak , 2012, 22:47:19
gözün aydın canm, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
aminnnn canım Allah razı olsun  :amin: :amin:
Rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

ben yeni gördümmm

hayırlı olsun bebeğin allahım uzun ömürler nasip etsin sağlıklı hisatli büyütmeyi nasipetsin inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: lcy - 24 Ocak , 2012, 16:52:24
ben yeni gördümmm

hayırlı olsun bebeğin allahım uzun ömürler nasip etsin sağlıklı hisatli büyütmeyi nasipetsin inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:
aminnnn canım darısı senin başına sende sağlıkla kavuş inş. bebeğine  :amin: :amin:

yellowrose

canancım gözünüz aydın minik prenses gelmiş sonunda  :nazar:  Allah sağlıcakla hayılı uzuuuun ömürler nasip etsin bebişine  :amin: 11 ocakta doğum yapmışsın minik kuzunun benimle aynı gün oldu doğum günü ne güsel  :flowers: bak sana söliim 11 ocakta doğan çocuklar annelerine çok düşkün oluyo :) kendimden biliyorum
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ocak , 2012, 20:27:54
Alıntı yapılan: lcy - 24 Ocak , 2012, 16:52:24
ben yeni gördümmm

aminnnn canım darısı senin başına sende sağlıkla kavuş inş. bebeğine  :amin: :amin:
inşallah canımmm  :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANANCIM GÖZÜN AYDIN  :flowers: :flowers: ŞÜKÜR KURTULMUŞ VE BEBEĞİNE KAVUŞMUŞSUN  :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP EDER İNŞALLAH.HAYIRLI EVLAT OLSUN  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Şubat , 2012, 15:10:28
CANANCIM GÖZÜN AYDIN  :flowers: :flowers: ŞÜKÜR KURTULMUŞ VE BEBEĞİNE KAVUŞMUŞSUN  :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP EDER İNŞALLAH.HAYIRLI EVLAT OLSUN  :opucuk:

ALLAH RAZI OLSUN AYSEN NERLERDESİN SEN ÖZLETTİN KENDİİNİ  :flowers: :flowers: NASILSIN
AMİNNNN İNŞ. CANIM
DARISI SENİN BAŞINA RABBİM SİZLERE DE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Cananım şükür sende bebeğine kavuşmuşsun. Biraz geç oldu seni tebrik edemedim. İnşallah herşey yolundadır. Sağlıkla büyüyordur prensesimiz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 10:56:15
Cananım şükür sende bebeğine kavuşmuşsun. Biraz geç oldu seni tebrik edemedim. İnşallah herşey yolundadır. Sağlıkla büyüyordur prensesimiz.
ayşe h.geldin canım tşk ederiz teyzesi çok şükür iyiyiz siz nasılsınız kayramız nasıl oyyy kurban olurum bu melekleri verene şafaklar bitti şimdi kucağımızdalar  :love9: :love9: :love9: rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: bu arada işe başlamışsın sanırım hayırlısı olsun nasıl özlüyorsundun kuzuyu  :love9: :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 12:50:35
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 10:56:15
ayşe h.geldin canım tşk ederiz teyzesi çok şükür iyiyiz siz nasılsınız kayramız nasıl oyyy kurban olurum bu melekleri verene şafaklar bitti şimdi kucağımızdalar  :love9: :love9: :love9: rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: bu arada işe başlamışsın sanırım hayırlısı olsun nasıl özlüyorsundun kuzuyu  :love9: :love9: :love9:

Çok şükür canım bizimde 3. ayımız bitti. Şimdi babaannesinde oğlum. Keyfi yerindeymiş. Siz nasılsınız cnm. Özlüyorum ama iş çıkışı koşa koşa onun yanına gitmek paha biçilemez bir duygu. :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.