27 Nisan , 2024, 17:43:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YENİ Bİ YARIŞMAAA

Başlatan MASAL ILGIN, 09 Ocak , 2012, 19:28:12

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

:k06: :k06: :k06:BİRAZ SABIRSIZIM HERHALDEEEE BU AÇTIĞIM İLK YARIŞMA HEYECANLANDIM HERHALDE  :muzz:

hüzünden_gelme

ilkler her zaman böle olur heyecan basar süreklı ıletılerıne bakarsın gelmısmı yarısma ıcın resım dıye :k06: :k06:

xxcansuxx

ben nereye koydum ki  :suclu: :suclu:
gerçi bulsamda katılmam k.peder bana fikrimi sormadan  kendine göre gitmiş davetiye bastırmış... bir akşm oturmaya geldiler ellerinde davetielerle ben şok oldum  :-ooo :violent1: :violent1: :violent1: eşimde yoktu memlekette başlarına buyruk anlayacağınız....

offff akşam akşam hatırladım yine sinirim hopladı  :violent1: :violent1:
ailemin hatrına susmuştum susmasam bu iş olmaz ben böyle tatlı kocişe kavuşamazdım   :love8:

MASAL ILGIN

EVET :k06:BİLGİSAYARIN BAŞINDAN KALKAMIYORUM :k06:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 21:14:35
ben nereye koydum ki  :suclu: :suclu:
gerçi bulsamda katılmam k.peder bana fikrimi sormadan  kendine göre gitmiş davetiye bastırmış... bir akşm oturmaya geldiler ellerinde davetielerle ben şok oldum  :-ooo :violent1: :violent1: :violent1: eşimde yoktu memlekette başlarına buyruk anlayacağınız....

offff akşam akşam hatırladım yine sinirim hopladı  :violent1: :violent1:
ailemin hatrına susmuştum susmasam bu iş olmaz ben böyle tatlı kocişe kavuşamazdım   :love8:
KÖTÜ Bİ DURUMMUŞ CANIM AMA O KADARDA KÖTÜ DEĞİLDİR HERHALDE DAVETİYEN

tweety0555

vallah ben yarın gonderırırm usenmezsem  :k06:sen bu arada bırak bılgısayarı kalk ısıne bak ...zaten bır gun kocalar bızı hıcbırsey ıcın bosamadılar bu bılgısayar yuzunden bosayacaklar :ehi: :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Ocak , 2012, 21:20:08
vallah ben yarın gonderırırm usenmezsem  :k06:sen bu arada bırak bılgısayarı kalk ısıne bak ...zaten bır gun kocalar bızı hıcbırsey ıcın bosamadılar bu bılgısayar yuzunden bosayacaklar :ehi: :ehi: :ehi:
VALLA HAKLISIN CANIM YA BUGÜN İYİCEE TEMBELLİK YAPTIM ZATEN ÇAMAŞIR BULAŞIK BENİ BEKLİYO DAHA  :cildir: :cildir: :cildir:

destina06

ben davetiyemi bulamıyorum ama nette var aynısı onu göndersem olur mu :dontknow:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Ocak , 2012, 13:19:35
ben davetiyemi bulamıyorum ama nette var aynısı onu göndersem olur mu :dontknow:
olur canım  :icon_thumright: :icon_thumright:

destina06

nasıl göndercem hiç resim göndermedim ben daha önce :dontknow:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Ocak , 2012, 17:25:11
nasıl göndercem hiç resim göndermedim ben daha önce :dontknow:
hızlı resim .com adresinden resmini seçiyor ve yüklüyorsun resmi yükle diyor sonrasında
Forumlar: (bbcode)
şöle bi yazı yazıyor oradaki linki kopyalayıp cevap gönderdiğin yere kopyala gönder
özel mesajdan ama  ;) ;)