kızlarrr:(:(:(:(

Başlatan suzansuzi, 09 Ocak , 2012, 18:17:01

« önceki - sonraki »

suzansuzi

kızlarrr haftalardır neredeyse 1 tane kocaman nar yiyorum 8 haftalık hamileyim zararlı biliyorum ama dayanamıyorum yiyorum ben ya canım çok istiyor ne olacak benim bu halim:(:(:( tesellim olurmusunuz benim ya yemeden duramıyorum ben:(
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

AککORTįє

nar zararlımıymış hiç duymamıştım  ???

ilk 3 ay istediğini yiyebilirsin bebek yediklerinden etkilenmiyor bu dönem vücudundan alıyor minerallerini

3. aydan sonra dikkat edeceksin yediklerine

şuan canın ne istiyorsa ye 

doğangüneş

ne zararı varmış ki narın bilmiyordum ben :dontknow: ben valla bol bol yedim hamileliklerimde
hamdolsun bişey olmadı..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende duymustum tv de nettede okudum ilk 3ay zararliymis  :sad1: maydonozda ayni sekilde bence tut nefsini yeme
:nazar: :nazar:

burcum

ALLAH korusun düşüğe sebep oluyor diye biliyorum maydanoz ve nar ı

suzansuzi

ay yiyorum vallla ama korka korka rabbime sığınarak ama napayım hiç elimde değil ya ekşi ekşi çokta mayhoş ya hep yemek geliyo içimden hem tansiyonumuda dengeliyo ama korkuyorum işteÇ:(
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

burcum

dr a ne zaman gidiceksin canım en iyisi gittiğinde dr una sor ne diyecek bakalım belki de bizim duyduklarımız abartıdan ibarettir

doruk38

canım ilk 3 ay nar havuç ve maydanoz düşüğe yol açıyormuş. doktorum söylemişti.

MASAL ILGIN

AAAAAAAA HİÇ BİLMİYODUM NARI MAYDONOZU BİLİYODUM İDRAR YOLLARINDAKİ İLTİHABI DA ÇOCUĞUDA SÖKTÜĞÜNÜ BİLİYODUM AMA NARI DUYMAMIŞTIM BENDE KOLAYI ÇOK SEVİYORUM ARADADA OLSA İÇTİM VALLA DAYANAMADIM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ibrahim saracoglu tvde demisti bende ordan duymustum bence kendinizi tutun yemeyin isteginiz bebisinizden önemli deil ya  :dontknow: :dontknow: onun yerine baska bisey yiyin bence

MASAL ILGIN

BEN BİRDEE BALI DUYMUŞTUM ÇOCUĞA İLK DÖNEMLERDE YOĞUN GELİYORMUŞ ODA ÇOCUĞUN KALBİNİ DURDURUYOR DİYE DUYMUŞTUM AMA NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 18:59:49
BEN BİRDEE BALI DUYMUŞTUM ÇOCUĞA İLK DÖNEMLERDE YOĞUN GELİYORMUŞ ODA ÇOCUĞUN KALBİNİ DURDURUYOR DİYE DUYMUŞTUM AMA NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM
onu bende duydum 2yasina gelene kadar bal yasakmis ilerde cigerlerinde sorun cikiyomus filan diye Allah korusun  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: burcum - 09 Ocak , 2012, 18:26:54
ALLAH korusun düşüğe sebep oluyor diye biliyorum maydanoz ve nar ı
evet bende öyle biliyorum  nar ve maydonoza  :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

AککORTįє

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 18:59:49

BEBEKLERE 1 YAŞINA KADAR BAL İNEK SÜTÜ TUZ VE ŞEKER YASAKTIR

MASAL ILGIN

HAMİLEYKENDE ZARARLI DİYE DUYDUM