25 Nisan , 2024, 20:35:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DEMET(BETTY)'İN PRENSESİDE ANNESİNE MERHABA DEDİ :) ÇOK ŞÜKÜR....

Başlatan xxcansuxx, 09 Ocak , 2012, 16:22:32

« önceki - sonraki »

rusta

HAYIRLI OLSUN CANM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ÇOK ŞÜKÜR KOLLARINDA İPEK KIZIN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sweetrose25

hayırlı olsun Rabbim sağlık bir şekilde büyümesinide nasip etsin inşallah :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

derbeder

bacim darisi basina ve tum hamislerin basina, Rabbim hepimizin yuzunu guldursun insaAllah  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

HASRET!M S@N@

COK SEVİNDİM DEMETCİM ALLAH ANALI BABALI BÜYTSÜN ÖMRÜ UZUN BAHTIU GÜZEL OLSUN MİNİK PRENSESİN DARISI BİZLERİN BASINA İNŞ

xxcansuxx

suzansuzi

ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah demetcim tebrikler :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

destina06

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah analı babalı büyütsün size hayırlı bir evlat olsun bebişinizin acısını size hiç yaşatmasın :amin: :amin: darısı bizlere olsun :amin: :amin: :amin: :amin:

tweety0555

meraktan olmustum cok ıyı oldu yazmanız ıpek hanım hosgeldınnnnnnn...allahım bahtınıda senın kadar guzel yapsın

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Ocak , 2012, 19:55:15
meraktan olmustum cok ıyı oldu yazmanız ıpek hanım hosgeldınnnnnnn...allahım bahtınıda senın kadar guzel yapsın
:opucuk: :k06: :k06: :amin: :amin: :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 20:56:16
[/quotebende senı ve dombılı gobegıonı :opucuk: :opucuk: :opucuk:hahah sıra sana geldı sımdı senıde merak edecegım :))))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Ocak , 2012, 21:02:40
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2012, 20:56:16
[/quotebende senı ve dombılı gobegıonı :opucuk: :opucuk: :opucuk:hahah sıra sana geldı sımdı senıde merak edecegım :))))
anammmm sıra bende mi  :icon_pale:  nihayet beni de merak edecek biri var çok şükür bu günlerime  :opucuk: :muzz: :muzz: Allah razı olsun  :amin:

nisan rüzgar

olvido

Canım çok şükür sende kucağına aldın prensesine Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin ipeğimize hayırlı uzuuuuuuun ömürler versin  :amin:

doruk38

krizantem84