eşinizin ailesine nasıl hitap ediyorsunuz???

Başlatan MASAL ILGIN, 09 Ocak , 2012, 12:32:46

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

kaynanama hemen söyledim önceden tanısıyorduk severek oldugu için kayınbabama derken ilk basta zorlandım hatta demiş bana neden baba demiyor diye bir kere söyledim devamı geldi ama ilk baslarda kendi ailemin yanında onlara diyemiyordum sanki kendi anneme babama haksızlık ediyormusum gibi geliyordu birde aynı ortamda olduklarında anne desem ikiside efendim kızım diyordu  ;D ;D ;D yada baba dediğimde simdi iki ailede biraraya gelmiyor o günleri cok özldim aslında

yasmin24

kayın babama baba demiyorum kayın validemede anne derken çok zorlandım ilk nişanladığımızda uzun bi süre diyemedim şimdi hala zorlanıyorum

burcum

başta çok zorlandım hele ki annem ve babamın yanında onlara anne baba deyince çok kötü oluyordum sanki gerçek annemle babama ihanet etmişim gibi :ehi: kayınvalidem vefat etti kayınpeder e baba diyorum o yokken ondan bahsediceğim zaman kayınpeder derim

Sır_Çiçegi

kaynanama anne derken ilk zorlanmadım kaynatama söledigimin farkında bile deildim  ;D
sonra birinin yanında anne baba deyince hangi anne filan oluyordu bende ismi ile anne baba diorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

VALLA BEN BİRAZ ZORLANDIM YAKLAŞIK 3 AY BOYUNCA KAYINVALİDEME ANNE DİYEMEDİM. EŞİMLE EVLENMEDEN ÖNCE 5 YILLIK İLİŞKİMİZ VARDI ONDAN KALMA ALIŞKANLIĞIM TEYZE DEMEKTİ. 3 AY BOYUNCA TEYZE DEDİM. SONRA TOPARLADIM ALLAHTAN .EŞİM İLK GÜNDEN İTİBAREN ANNE BABA DEDİ .

βαlκιz

zorlandım zorlanıyorumda dilimin ucuzyla söylerim hep zorda kalmadıkca anne baba pek demem
kaynanama anne derken içim bi tuhaf oluyor annesiz büyüdügüm için kendi anneme bile doya doya anne demedigim için ona derken zorlanıyorum :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Ocak , 2012, 10:08:27
zorlandım zorlanıyorumda dilimin ucuzyla söylerim hep zorda kalmadıkca anne baba pek demem
kaynanama anne derken içim bi tuhaf oluyor annesiz büyüdügüm için kendi anneme bile doya doya anne demedigim için ona derken zorlanıyorum :sad1:

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

<<<peri masalı >>>

bende zorlandım anne baba derken ama söyledim kayınvalidem rahmetli oldu artık yok ama kayınpederimede baba diyorum ama dil ucundan söylüyorum işte

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evliligimin 3.yilindayim kayinbabama baba diodum ama kaynanama ne anne ne hicbisey demedim  :-ooo baktim esim anneme anne diyo esim kirilmasin diye bende artik anne diyorum  :k06: nede olsa esimi dogurmus buyutmus yeterki esim uzulmesin  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Demet_dk

KAYINPEDERİME DERKEN ZORLANMIYORUM BABA DİYE HATİP EDİYORUM ODA BANA HEP KIZIM DER

AMA KAYINAVLDEMLE MESAFELİYİZ PEK FAZLA HİTAP ETMİYORUM EDEMİYORUM  :-\

hümeyra_t_e

zorlanmadım hiç kayınvalidemde kayınpederimde çok iyi insanlar.ama arkalarından fatma anne diyorum anlaşılsn die

Lă_Tăhzen!

Kayınpederime de kayınvalideme de nişanımın ertesi günü anne baba diyerek hitap etmeye basladım

ikiside ansızın böyle hitap edince çok sevinmişlerdi hatta kayınpederim kucuk altın takmıstı hediye olarak :D

4 yıl oldu babama içten gelerek söyluyorum ama kayınvalideme anne demek hiç içimden gelmiyor şahsen çok zorlanıyorum ama mecbur anne diyerek hitap ediyorum   :-\ 

iklima

anne ve baba diyorum,nişanlılık dönemimde annecim,babacım diyodum niyeyse  :honk:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

anne baba diyorum.. ama onlardan bahsederken babaanne, dede diyorum... onlar da buna alıştı hatta kayınvalidem eşinden bahsederken dede diye bahsediyorum eşim de öyle diyor... onları da kendime benzettim  :ehi: :ehi: :ehi: