ÇOK ŞÜKÜR KASRICİNAN-SÜMEYRAM DA OĞLUŞUNU KUCAĞINA ALDI

Başlatan <<<betty>>>, 07 Ocak , 2012, 13:46:24

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 16 Ocak , 2012, 14:12:13
Canımmmm Allah Uzun Ömür Versin. Sana Booooolca Süt Oğluşuna da Gazsız Günler Nasip Etsin Rabbim. Fotosunu Gördüm Çok Şeker Beni Yerimede Kokla Miss Gibi Kokuyordur Şimdi O Yaaaaaaa.  :nazar: :nazar: Cananım Artmasın En Kısa Zamanda Gelicek İnşallah Canım Benim.  :amin:
AMİN GÜLÜM BENİM.ÖYLE GÜZEL KOKUYORKİ DOYAMIYOR İNSAN.İNSANIN İÇİ GİDİYOR YÜREĞİM HOP HOP ONA BİRSEY OLACAK DİYE,
CANANIM TAMAM EDERİM CANIM.ALLAH ARZULADIĞINI HEMEN VERSİN :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Ya-semin

gözün aydın canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah..
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Ya-semin - 23 Ocak , 2012, 22:45:39
gözün aydın canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah..
amin canım ALLAH razı olsun.rabbim sana da en kısa sürede nasip etsin insallah

tgbybr

sümeyra cım uzun zamandır giremiyorum. gözün aydın Allah cc analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşaallah.  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: tgbybr - 03 Şubat , 2012, 09:33:49
sümeyra cım uzun zamandır giremiyorum. gözün aydın Allah cc analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşaallah.  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Tesekkür ederim tuğbacım çok sağol AMİİN. :opucuk:

aydinays

Sümeyracım tebrik ederim canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Sümeyracım baya geç kalmışım ama, hayırlı uğurlu olsun paşamız. Sağlıkla büyüsün inş. bol sütlü günler sizin olsun  :amin:

melek100lü

CANIM BEBEĞİNİN YAŞI UZUN OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH :nazar: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Mart , 2012, 12:32:17
CANIM BEBEĞİNİN YAŞI UZUN OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH :nazar: :amin:
amin canım benim,,sağol tesekkürler