ÇOK ŞÜKÜR KASRICİNAN-SÜMEYRAM DA OĞLUŞUNU KUCAĞINA ALDI

Başlatan <<<betty>>>, 07 Ocak , 2012, 13:46:24

« önceki - sonraki »

simurg01985

Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun  :nazar:   :nazar:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sümeyracım canım benıimmm nasıl sevındım anlatamam aklım hep sızlerdeydı  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: rabbıme şukurler olsun muhammed furkanımız saglıkla dunyaya geldı  :nazar: :amin: :love9: allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: hayırlı saglıklı başarılı bır omru olur ınsallah  :amin: ayy çok sevındımmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: hemde normal dogum olmuş  :muzz: :muzz: :muzz: darısı cananın basına  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Canım çok çok tebrik ederim... Allahım bebeğinizle size mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat nasip etsin inşallah :amin: :amin:

toprakk

kızlar sümeyra hala ayaklanmadımı yaa niegir miyor foruma oğlusunun resmini koysaydu bari yaa
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

RuHGuZeLi

KasrıCinan

Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. :flowers:
ALLAH'IM hamile arkadaşlarıma da benim gibi kolay doğumlar nasip etsin.
Bebek isteyen arkadaşlarımada en kısa zamanda ALLAH'IM bebek nasip etsin.
Gönlünüzden geçirdikleriniz hep kabul olsun. :amin: gerçekten annelik mükemmel ama bi o kadar da yorucu imiş.ama herseye değer insanın evladı için.hayatımız herseyimiz bebeğimiz oldu.O kadar güzelki ALLAH'IM herkeze tattırsın.
2 saat süren sancılar sonunda kolay bi doğumum oldu.insallah hamile arkadaslarımın da böyle kolay olur.hepinize dua ettim.isimler o an aklına gelmiyor insanın pek ama sitedeki arakadaslarım olarak geçirdim gönlümden.insallah kabul olur.en kısa zamanda oğlumun fotosunu koyacağım.Tekrardan teşekkürler

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

canım arkadasım cok sevindim ya cok merak ediyorum muhammed furkanı nasılsın iyisin değil mi

belkis_nur

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:   HEMSERIMMM  CANIM YUCE RABBIM MUTLU HUZURLU SAGLIKLI GUNLERDE  BUYUTMEYI NASIP ETSINN   :amin:   OPTUMM IKINIZI   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Ocak , 2012, 11:09:34
canım arkadasım cok sevindim ya cok merak ediyorum muhammed furkanı nasılsın iyisin değil mi
ÇOK SAĞOL CANIM.ALLAH SANADA NASİP ETSİN.BENDE OĞLUŞUMDA İYİYİZ CANIM.10 GÜN OLDU BEN YENİ YENİ KENDİME GELDİM NORMAL DOĞUM YAPTIM AMA ANCA OTURABİLİYORUM.BASKA Bİ SIKINITIMIZ YOK SÜKÜR :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°•.ℓανιηуα.•°

canım fotosunu görünce şaşırdım,bi de konu açılmış görmedim  :laughing7:

gözünüz aydın. maşallah oğluşuna pamuk gibi uyuyo.

bol sütlü az gazlı günler canım  :flowers:

HASRET!M S@N@

cok seker bu ya yerim onu ben tatlım ya
inş bahtı güzel ömrü uzun olur

KasrıCinan

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Ocak , 2012, 14:03:34
canım fotosunu görünce şaşırdım,bi de konu açılmış görmedim  :laughing7:

gözünüz aydın. maşallah oğluşuna pamuk gibi uyuyo.

bol sütlü az gazlı günler canım  :flowers:

:D SAĞOL TESEKKÜR EDERİM CANIM.10 GÜN OLDU İSTE.ÇOK SÜKÜR RABBİME.ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU, :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Ocak , 2012, 14:04:36
cok seker bu ya yerim onu ben tatlım ya
inş bahtı güzel ömrü uzun olur

:opucuk: SAĞOL TEYZESİ.AMİİİİİNN :amin: :amin: BÖYLE ŞEKER Bİ BEBEK SANADA VERSİN RABBİM :amin:

HASRET!M S@N@

amin canım allahım inş en kısa sürede banada nasip etsin hep dua et bu aralar özlemi cok arttı bende

Nezo

Canımmmm Allah Uzun Ömür Versin. Sana Booooolca Süt Oğluşuna da Gazsız Günler Nasip Etsin Rabbim. Fotosunu Gördüm Çok Şeker Beni Yerimede Kokla Miss Gibi Kokuyordur Şimdi O Yaaaaaaa.  :nazar: :nazar: Cananım Artmasın En Kısa Zamanda Gelicek İnşallah Canım Benim.  :amin: