29 Mart , 2024, 13:18:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÇOK ŞÜKÜR KASRICİNAN-SÜMEYRAM DA OĞLUŞUNU KUCAĞINA ALDI

Başlatan <<<betty>>>, 07 Ocak , 2012, 13:46:24

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

cok gecmiş olsun canım bol bol sütlü günler  :hello2: :hello2: :hello2: Allah analı babalı büyütsün inş. :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 15:05:16
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 14:58:13
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 14:40:46
OFFFF YA DEMETİM KONUYU SEN AÇMIŞSIN OKURKEN GÖZLERİM DOLDU ÇOK HEYECANLANDIM  :y25: :y25:
ŞÜKÜRLER OLSUN SÜMEYRAM SENDE ANNE OLDUN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIN PAŞANI  :love9: :love9: GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: DEMET SENİNDE GÖZÜN AYDIN DAMADIN GELDİ  :k06: :k06: :hello2: :hello2:
İPEKDE DAYANAMAZ ARTIK YARIN GELİR SAĞLIKLA  :amin: :amin:

CANANIM ARTIK BENİM KIZIN DAKKA DURMAMASI LAZIM AMA HALA NAZLARDA KENDİLERİ  :k06: :k06: :ehi:
SÜMEYRA DA KURTULDU YA CANIM, DAHA DA HEYECANLANDIM BİR ANDA DOĞURASIM GELDİ  :ehi: :ehi: :ehi:
nazlı ya gerçekten şimdi daha çok merak ediyorum nazlı kızını  :love9: :love9: :love9:
aynen bende aynı duygular içindeyim meryem okudum sana kasriye kendime dua ettim ama o sıralaar kasrim doğum yapmış bile  :k06: :k06: şimdi kucağındadır bakmaya doyamıyordur  :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9:
kokluyordur mis gibi  :y25: :y25: :y25:
sıcacık sarmıştır almıştır koynuna, şuanda dünyada ondan mutlusu yoktur eminim  :love9: :love9: :y25:

canım Allah razı olsun, ben de bu sabah sabah namazından sonra okudum sana sümeyraya kendime,
ben de okurken sanırım suyu gelmiş sümeyranın...
Allah seni de beni de sağsalim kolaylıkla kurtarsın inşallah canım  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 15:38:42
OFFFF YA DEMETİM KONUYU SEN AÇMIŞSIN OKURKEN GÖZLERİM DOLDU ÇOK HEYECANLANDIM  :y25: :y25:
ŞÜKÜRLER OLSUN SÜMEYRAM SENDE ANNE OLDUN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIN PAŞANI  :love9: :love9: GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: DEMET SENİNDE GÖZÜN AYDIN DAMADIN GELDİ  :k06: :k06: :hello2: :hello2:

CANANIM ARTIK BENİM KIZIN DAKKA DURMAMASI LAZIM AMA HALA NAZLARDA KENDİLERİ  :k06: :k06: :ehi:
SÜMEYRA DA KURTULDU YA CANIM, DAHA DA HEYECANLANDIM BİR ANDA DOĞURASIM GELDİ  :ehi: :ehi: :ehi:
nazlı ya gerçekten şimdi daha çok merak ediyorum nazlı kızını  :love9: :love9: :love9:
aynen bende aynı duygular içindeyim meryem okudum sana kasriye kendime dua ettim ama o sıralaar kasrim doğum yapmış bile  :k06: :k06: şimdi kucağındadır bakmaya doyamıyordur  :love9: :love9:

sıcacık sarmıştır almıştır koynuna, şuanda dünyada ondan mutlusu yoktur eminim  :love9: :love9: :y25:

canım Allah razı olsun, ben de bu sabah sabah namazından sonra okudum sana sümeyraya kendime,
Allah seni de beni de sağsalim kolaylıkla kurtarsın inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: dualarda da buluşuyoruz ya çok güzellll rabbim dualarımızı kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 15:42:10
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 15:38:42

:amin: :amin: :amin: dualarda da buluşuyoruz ya çok güzellll rabbim dualarımızı kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

EnDuruYanım

çokk mutlu oldumm :muzz: Allahım salih bir evlat nasip etsin cnmm.. boll sütlü huzurlu gunler ınss :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oh oh maşallah  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
artık bir arkadaşımdaha anne oldu çok mutluyum  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
darısı demet ve hemşoma sağlıkla alsın kuzularını kucağına inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım hayırlı evlatlardan eylesin canım,geçmiş olsun,analı babalı büyüsün inşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

doğangüneş

gözünüz aydın cnm..sağlıkla kolaylıkla hayırla büyüt inşallah evladını  :amin:

GELSQMİNQ

çok sevindim cnm allah analı babalı büyütsün inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok sükür sagsalim cok bekletmeden kavustu yavrusuna  :nazar: :nazar: darisi siradaki kizlarin sonra bizim basimiza  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aytii

aaa maşallah ya normal doğumla hemde  :nazar:

Allah analı babalı büyütsün bol sütün olsun inşallah  :flowers:

hümeyra_t_e

gözùn aydın canım ne güzel saglıkla dünyaya gelmiş oğluşun güle güle bol neşeli sütlü günlerde büyüt bebişini

yellowrose

maşallah sümeyracım, göüznüz aydın :nazar:
Allah sağlıkla kucağından ayırmasın inşallah oğluşunu :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

doruk38

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM. GEÇMİŞ OLSUN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

toprakk

ayuy ne güzel yaa sümeyram allah analı babalı büyütsün bolsütlü ünlerin olur insallah oğlusunla uzun ömürlü mutluluklar sizin olsun :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

gül-i rana

canım hayırlı olsun.rabbim paşana en güzel yazıları yazsın inşallah.sizlere hayırlı bir evlat olsun inşallah :opucuk: