Kızımın Gelmeye Niyeti Yok Galiba :)

Başlatan YAĞMUR DAMLASI, 06 Ocak , 2012, 13:15:53

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: YAĞMUR DAMLASI - 20 Ocak , 2012, 21:02:31
suni saancı istemiyorum sezaryanda dua edin lütfen
suni sancı çok kötüymüş teyzeme vermişler ilk cocugunda mahfolmuş. 1 gün sancı cektikten sonra doguramamış sezeryan yapmışlar   :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: lagrima - 21 Ocak , 2012, 19:26:20
suni sancı çok kötüymüş teyzeme vermişler ilk cocugunda mahfolmuş. 1 gün sancı cektikten sonra doguramamış sezeryan yapmışlar   :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
suni sancıda açılma çabuk olursa eğer suni sancı iyi birsey.evet çok zor bazen dayanamaycak ölecek gibi oluyorsun.ama bana iyikide suni vermisler diyorum.saatlerce açılma olsun diye bekleyeceğime 2 saatte suni sayesinde açılmam çok hızlı ilerledi 2 saatte doğum yaptım.bence bünye kişi ile alakalı.herkezin bence farklı oluyor.ama ALLAH herkeze kendi sancısı ile kolay bi doğum nasip etsin. :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Ocak , 2012, 20:32:48
Alıntı yapılan: lagrima - 21 Ocak , 2012, 19:26:20
suni sancıda açılma çabuk olursa eğer suni sancı iyi birsey.evet çok zor bazen dayanamaycak ölecek gibi oluyorsun.ama bana iyikide suni vermisler diyorum.saatlerce açılma olsun diye bekleyeceğime 2 saatte suni sayesinde açılmam çok hızlı ilerledi 2 saatte doğum yaptım.bence bünye kişi ile alakalı.herkezin bence farklı oluyor.ama ALLAH herkeze kendi sancısı ile kolay bi doğum nasip etsin. :amin:
bana kendi sancılarım varken açılma çabuk olup doğuma başlansın diye verildi nefes alamadım çok sık girdi sancılarım onunla tabi ben onun acısıyla rahat bırakamadım kendimi kastım ebe serumu kapttı bir süre sonra zaten hiç bitmeyen  kendi sancım vardı... inş. kendi sancıların gelir eğer suni alırsanda sakin olup derin derin nefes alıp verirsen de açılma hızla ilerliyor... Allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin: