21 Mayıs , 2024, 03:31:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızımın Gelmeye Niyeti Yok Galiba :)

Başlatan YAĞMUR DAMLASI, 06 Ocak , 2012, 13:15:53

« önceki - sonraki »

minis33

Sevindim canım bende çok erken başladı bu sancılar çok merak ediyorum dogum sancım nasıl olcak geceleri artık tek düşündüğüm bu oluyor zaten uyuyamıyorum kızımın ağırlıgından bugunlerde

lagrima

bende normalden çok korkuyorum. Rabbim hayırlısını versinde ben sezeryana sıcagım. onu araştırıyorum :(

YAĞMUR DAMLASI

aynen bende hemen bir ağrım olsun acaba mı diyorum.bilmemek çok kötü:)

°•.ℓανιηуα.•°

canım merak etme doğum belirtisi olsa bi şekilde anlarsın.

adet sancısının daha da şiddetlisini düşün. belli aralıklarla gelecek.

ama az kalmış hani. doğumu bekle artık. ben 39+1 iken doğuma girdim. 39+ 2 iken de doğurmuş bulundum,normal doğumla

polaire

Normalden korkanlara hep aynı şeyi söylüyorum. Önce bir sancının gelmesini bekleyin ilerleyişi bir görün cesaret gelmezse dönüşü var hemen sezeryan istersin ama sezeryana karar verdinmi dönüşü yok bunu aklınızdan çıkarmayın.

KasrıCinan

kızlar kesinlikle korkmayın normalden,
ALLAH inan kolaylığını veriyor.,aklıma hiç kötü seyler getirmedim normal doğum hakkında.ve öyle geçti.bilmemek korkmamak en iyisi.çatı muyanesi benim 3 kere oldu.erken doğum sıkıntım olduğu için hep sancılanıp gittiğimde bakmıstı doktor.1.de hiiç acımamıstı.ikincide çok kastım çok acıdı.3.de kormamam gerektiğini düsünüp kasmayınca çok hissetmedim.bu sana bağlı.korkma.moralini yüksek tut.düsünme hiç.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

minis33

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ocak , 2012, 14:12:11
kızlar kesinlikle korkmayın normalden,
ALLAH inan kolaylığını veriyor.,aklıma hiç kötü seyler getirmedim normal doğum hakkında.ve öyle geçti.bilmemek korkmamak en iyisi.çatı muyanesi benim 3 kere oldu.erken doğum sıkıntım olduğu için hep sancılanıp gittiğimde bakmıstı doktor.1.de hiiç acımamıstı.ikincide çok kastım çok acıdı.3.de kormamam gerektiğini düsünüp kasmayınca çok hissetmedim.bu sana bağlı.korkma.moralini yüksek tut.düsünme hiç.

Benimde erken dogum riskim ve baştan beri sorunlar oldugunu için vajinal muane hep yaptı hiç kötü hissetmedim hiçte kasmadım kendimi kaç kere yapıldı saymadım bile o kadar cok malesef. Sancılarımda hep var 31 haftadan beri diyorum normal yapabilirmiyim acaba???kendime biraz güvenmem lazım sanırım.
[/size][/color][/b]

YAĞMUR DAMLASI

inşallah benim pazertesi günüm doluyo ama nazlı kızımın gelmeye niyeti yok

YAĞMUR DAMLASI

kızlar pazertesi 40 haftam doluyo.doktor pazertesiden sonra bir hafta daha bekleyeceğiz diyo.sonra açılma varsa suni yoksa sezaryen.doğumun normal zamanında başlaması için ne yapmalıyım.

minis33

Dua etmekten başka yapabileceğin bişey olduğunu sanmıyorum.İnş SAğlıcakla doğar bebeğin canım.

Aytii

bol bol yürüyüş yap

hurma ye (Mekke hurması)

ve en önemlisi dua et

Allah yardımcın olsun

seda87

canm allah yardımcın olsun inş hele ben 36.haftada başladı açılmam sancılarım.inş seninde hemen başlar doğumun hayırlısyla
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

polaire

Bende yürüyüş yapmanın hem doğuma yardımcı olduğunu hemde hızlandırdığını duymuştum. Tabi kendini çok yormadan yap. Ben 37. haftamda haftasonu çok yoğun bir gün geçirdim çok ayakta kalıp yoruldum gece yatağa girdiğimde kızım karnımda deli gibi hareketlendi çok korktum saatlerce uyuyamadım karnım delinecek gibi içerde hareketler yapıyordu sabah doktora gittiğimizde 37. haftaya kadar normal doğum pozisyonunda olan kızım ters dönmüştü. Allah korusun kordon da dolanabilirdi. O yüzden kesinlikle kendini yormadan yap yürüyüşü ve hareketi. Birde hurmanın suni sancıda verilen hormonu içerdiğini duydum ama hangi hurma olduğunu bilmiyorum domates gibi olanmı yoksa mekke hurmasımı emin değilim. Allah yardımcın olsun bir avazda sağlıkla kurtul inşallah.

YAĞMUR DAMLASI

hava çok soğuk yürümek istiyorum ama

YAĞMUR DAMLASI

suni saancı istemiyorum sezaryanda dua edin lütfen