28 Mart , 2024, 20:51:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Alyanslarımızı paylaşalım ( Resimli )

Başlatan hüzünden_gelme, 06 Ocak , 2012, 13:07:17

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kızlar alyanslarımızı ve varsa da tektaşlarımızı paylaşalım mı?  :love9:  Hem banada örnek olursunuz biraz  :k06:

tweety0555

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim alyans klasik alyans tek taşımda incecik bi şey çekmeye değmezz  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Nezo

Artık Bunu Kullanmıyorum Çok Ağır Geliyo Elime Eşim Düğünden Sonra Tekrar Aldı

Oda Bu.  ;D

burcum

hüzünden_gelme

Çok güzel hanımlarrr güle güle kullanın  :love9: :love9:

burcu çok hoşuma gıttı sızın yuzuklerr  :basardim:

burcum

sağol canım çok araştırdım çok beğenerek ve severek aldık takıyoruz daha güzelleri senin olsun inşallah :amin:

Balböceği

Yuzukleriniz cok guzel  ;)
benimkinin rengi gitti esiminki hala sifir  :ehi: bi ara eklerim  :k06:

MASAL ILGIN

benim sadece tektaşım var oda klasik zaten eşimde vdövme yaptırdı ismimi parmağına benimde altına alerjim var bende doğumdan sonra yaptırmayı düşünüyorum

banu_fth

Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Ocak , 2012, 13:27:18
alyans takmıyorum :suclu:

:k06:  bende ..

esım yuzuk takamam ben huylanırım dedı .. hıc saat bıle takamıyo hıcbıse takamıyo .
bende takamam dedım  :k06:
sona özendım bı ara ıstedım .. araba aldım sana daha ıyı dıılmı dedı  :toothy10:
aman ıyı dedım vazgectım  :k06:
alıcakmıs bı ara ..  :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ocak , 2012, 13:33:19
Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Ocak , 2012, 13:27:18
alyans takmıyorum :suclu:

:-ooo :-ooo neden

NEDEN PANIK OLDUNKI BIRDEN :toothy10: YA ESIM YUZUGUNU TAKTIRDI BIR YERE PARMAGI ACIDI CIKARTTI BENDE ONA KIZDIM TAKACAKSIN DEDIM ODA PARMAGIM ACIYOR BAK GORDUN AZDAHA PARMAGIM KIRILIYORDU DEDI AMA GENEDE BEN KIZDIM SEN TAKMAZSAN BENDE TAKMIYORUM DEDIM CIKARTTIM SONRADAN TAKMAK ISTEDIM AMA PARMAGIMA OLMADI SIMDI YENISINI ISTIYORUM BOSVER ALTIN COK YUKSEK DIYOR  :ehi: :ehi:ADAM BAK BENI KAPACAKLAR DIYORUM  :suclu:HEEE IKI COCUKLA KAPARLAR HERKES SENI BEKLER DIYOR :toothy10: :toothy10:SASI VE OZU YENI ALYANS ISTIYORUM TAKMAK ICIN AMA ALAN YOK

MASAL ILGIN

bende hevesleniyorum şöyle güzel alyans tektaş bi arada takıyorlar ama takamıyommmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

tweety0555

AMA SENIN KOCANIN SENIN ADINI ALYANS YAPMASI SUPER BIR JEST KIYMETINI BIL....BOSVER SENDE TAKMAYI VER....
BEN TAKMIYORUM HICTE BIRSEY OLMUYOR :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: tweety0555 - 08 Ocak , 2012, 14:42:15
AMA SENIN KOCANIN SENIN ADINI ALYANS YAPMASI SUPER BIR JEST KIYMETINI BIL....BOSVER SENDE TAKMAYI VER....
BEN TAKMIYORUM HICTE BIRSEY OLMUYOR :k06:

evet gercekten cok guzel  ..  :love7: