KOCİŞİNİZİ İSTEDĞİNİZ ŞEYE NASIL İKNA EDERSİNİZ

Başlatan MASAL ILGIN, 05 Ocak , 2012, 18:43:50

« önceki - sonraki »

KOCİŞİNİZİ NASIL İKNA EDERSİNİZ

KONUŞARAK
16 (50%)
KONUŞMANIN DOZUNU ARTTIRARAK
9 (28.1%)
KOZMİK ODADA
6 (18.8%)
AĞLAYARAK
1 (3.1%)

Toplam Oy Verenler: 32

Oylama kapandı: 10 Ocak , 2012, 18:43:50

ยรlคภ๓คz göภlüm

annem evlenmeden eşime "onun istediklerini yap yoksa yanarsın, biz hep öyle yaptık" demişti... istemem yetiyor ısrar etmeme gerek kalmıyor :ehi: :ehi:

yasmin24

önce konuşurum baktım olmuyo konuşmanın dozunı arttırırm öyle yada böle istediğim olur  :muzz: :muzz: :muzz:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

benimkine 1 kere söylemem yetiyor ne sorsam tamam der

MASAL ILGIN

dün eşimede sordum ben istediklerimi yaptırmak için seni nasıl ikna ediyorum diye seçenekleride söledim kozmik oda dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Nezo

Olmaz Dedikten Sonra İstersen Kozmik Odayı Başında Yık.  :ehi: Olmaz Diyosa Olmuyordur  ;D Mantıklı Bi Açıklaması Varsa Tekrar Etmem Konuyu.

banu_fth

hayır dıosa hayırdır ..  :'(

bunu dusunelım .. ya da bakalım    dıyorsa evettır ama kendı musaıt olunca yapılacaktır ..  :occasion5:
bır daha sorulmayacak demek ..  :wave:

yazdım bı kenara bunu dedıgınde uzun vadelı yanı bır ay ıkı ay gıbı vadelı sekılde olacak demektır  :ehi:  :ehi:

mantıklı bı acıklaması yoksa ustune gıderım ama mantıklı bı acıklaması varsa kaderıme razı olur susarım  :k06:

Balböceği

...ŞehzadEfe...

bi benim eşim kanmaz bu kozmik oda muhabbetine evlenmeden önce söylerdi bişey isterken bana seçenek sunma yani şunu yap bende sana bunu yapmana izin veririm gibilerinde benim ihtiyaçlarım varsa senin de vardır yatak odasını alet etme der bende hiç başvurmamışımdır konuşurum bi kere anlamazsa ikinciye anlatırım ve büyük ihtimalle olur ikna kabiliyetim yüksektir  :icon_thumright:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

toprakk

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ocak , 2012, 18:12:11
bi benim eşim kanmaz bu kozmik oda muhabbetine evlenmeden önce söylerdi bişey isterken bana seçenek sunma yani şunu yap bende sana bunu yapmana izin veririm gibilerinde benim ihtiyaçlarım varsa senin de vardır yatak odasını alet etme der bende hiç başvurmamışımdır konuşurum bi kere anlamazsa ikinciye anlatırım ve büyük ihtimalle olur ikna kabiliyetim yüksektir  :icon_thumright:
canım aynı benm eşim gibi hatta ilk ewlendiğimiz zzman tembihledi beni sakın beni o yollarla kandırmaya calısma bir daha yüzüne bakmam sen kaybedersin die tembihlemişti hatta dediğin gibi tembihlendiğim için ve işe yaramayacağını bildiğimden gerek duymadım hiç
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Ocak , 2012, 02:49:40
nagiş aslında lens alsan bu kadar heves ettiğine değmediğini anlayacaksın
ben 2-3 ay kullandım önce renkli olsun diye sonrada gözüm bozuktu gözlük yerine numaralı aldım
ama ölüm gibiydi takması çıkarması,bi defasında gözümü çok ovuşturmuşum alnıma yapışmış gözümden çıkıp
iş arkadaşım görmüştü,nasıl fark etmedim çıktığını ama halim çok komikti,biri yeşil,biri kahve :ehi: :ehi: :ehi:
eşinin yerinde olsam tamam derim ısrarından kurtulurum sende nasıl olsa kısa zamanda bıkarsın bence

hahahahahah :toothy10: :toothy10: :toothy10: Gülmekten karnıma ağrılar girdi yaaa Sen çok yaşa Ayşegül

FeHi

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ocak , 2012, 02:54:30
ya biyerde okumuş kadının birinin gözü mikrop kapmış lensten

gözünde bi sürü problem olmuş görme kaybı vs...

o yüzden kesinlikle istemiyo  :-\

gerçi hoş bende çıkar tak sevmem ama heves ediyorum şu bikaç aylık kullanılanlara

ama seninkide süpermiş yaaa alnına yapışmış

3. göz gibi çakralarım açıldı deseydin  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: nagihannn - 06 Ocak , 2012, 18:12:11
Aynen Nagihan Ve Öznur Benim eşimde öyle kozmik odalarla kandıramam olursa olur Olmazsa olmaz diyeceği şeyi bildiğim için hiç söylemem bile..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: FeHi - 06 Ocak , 2012, 21:53:32
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Ocak , 2012, 02:49:40
nagiş aslında lens alsan bu kadar heves ettiğine değmediğini anlayacaksın
ben 2-3 ay kullandım önce renkli olsun diye sonrada gözüm bozuktu gözlük yerine numaralı aldım
ama ölüm gibiydi takması çıkarması,bi defasında gözümü çok ovuşturmuşum alnıma yapışmış gözümden çıkıp
iş arkadaşım görmüştü,nasıl fark etmedim çıktığını ama halim çok komikti,biri yeşil,biri kahve :ehi: :ehi: :ehi:
eşinin yerinde olsam tamam derim ısrarından kurtulurum sende nasıl olsa kısa zamanda bıkarsın bence

hahahahahah :toothy10: :toothy10: :toothy10: Gülmekten karnıma ağrılar girdi yaaa Sen çok yaşa Ayşegül
:ehi: sende çok yaşa canım o lens beni çıldırtıyodu en son nereye atmıştım hatırlamıyorum bile :ehi: