°•. °•.ℓανιηуα.•° .•° ÖZNUR UN OĞLUŞU HASTA İMİŞ:((((

Başlatan tweety0555, 05 Ocak , 2012, 09:12:50

« önceki - sonraki »

tweety0555

KIZLAR OZNUR GECEN BANA MESAJ CEKTI  OGLUSU BRONSIT OLMUS IKI GUN YATIRMISLAR OGLUNU HASTANEDE IMIS FAKAT BEN DGUNUNUN TELASINA ARAYAMADIM DUN GECE BITINCE HEMEN ARADIM AMA TELIMI ACMADI ...UMARIM AKSI BIR DURUM YOKTUR ...UMARIM PASASI HIZLI BIR SEKILDE IYILESIR  :amin: :amin: :amin:SIZLERDE DUA EDIN HABER ALANINIZ OLURSA YAZSIN BURAYA LUTFEN MERAK EDIYORUM BENDE ARAYACAGIM BIRAZ OGLEN OLSUN BAKALIM ACACAK MI BU SEFER :icon_scratch: :icon_scratch:GECMIS OLSUN OZNUR ...SAKIN UZME KENDINI COCUKLAR DUSE KALKA HASTA OLA IYILESE BUYUYORLAR .... :opucuk:

Aytii

oyy kıyamam ona  :( çok geçmiş olsun inşallah Rabbim şifasını versin  :amin:

tulayysl

derbeder

gecmis olsun oznurcum, simdi tedavisini iyi bir sekilde yaptirirsaniz ilerde birseyi kalmaz bebisimizin.
bronsit ozellikle cocuk yastakileri cok zorlayan bir hastalik. yavrular ne kosabiliyorlar ne diledikleri gibi oynayabiliyorlar. umarim biseycigi kalmaz, cabukcak iyilesir  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok geçmiş olsun... oğlum da 2 aylıkken olmuştu bir daha hiç olmadı, korkma atlatıyorlar... dikkatli ol tekrarlamasın, odasında buhar makinesi kullan.

FeHi

Öznurum Acil şifalar olsun Sarperciğe :amin: :amin: :amin:  Tez Vakit iyileşsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

Nezo

suzannn

hüzünden_gelme

Kıyamam ona ben yaaaa  :crybaby2: :crybaby2: rabbim tez zamanda sağlık sıfa versin bebişlerimize  :amin: :amin: hemen iyileşsinler dualarımız sızınle öznurcum  :opucuk: :opucuk:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

Balböceği