27 Nisan , 2024, 08:41:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

"Kahvaltı sofraları yarışıyor" ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Ocak , 2012, 20:53:33

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

tweety0555

özge kardesın nasıl oldu...umarım daha ıyıdır merak edıyrouz...

Aytii

tweety0555

Aytii

Nezo

KONYALI

hüzünden_gelme

ÇOK SAĞOLUN KIZLARR ÇOK KORKUTTU BİZİ KARDEŞİM BIRDEN GECE UYURKEN KENDI KENDINI GULMEYE BASLADI KONUSMAYA BASLADI ATEŞİ 40A ÇIKMIS  :crybaby2: GECENIN BIR SAATI APAR TOPAR ACILE HUCUM ETTIK  :sad1: HEMEN ACILE ALDILAR BİZEDE BEKLEME DUSTU O GUN HIC UYUMADIK BEKLEDIK 2 GUN KALDIK BUGUNDE EVIMİZE GELDIK YENI FIRSAT BULDUM PC YE GIRMEYE ..
KARDEŞİMİN ADI GIBI KENDISIDE NAZLI  :k06: İYİLEŞİR İYİLEŞMES İSTEKLARI BITMEDI SIPANIN :k06: KALDIGIMIZ ODA BARBI BEBEKLERLE DOLDU  :k06: GİDEN GELENDEN BEBEK İSTEDI  :k06: YETERKI SAĞLIGI YERINDE OLSUNDA HER ISTEDIGINI YAPARIZ  :opucuk: ÇOK KORKUTTU BİZİ AMA ŞİMDİ ÇOK İYİYİZ SİZLEREDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KIZLARR SEVILIYORSUNUZZZ  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BIR AKLIMDA DA BURDAYDI ACABA YARISMALARI AÇMADIM DIYE KIZDILAR MI BANA DIYE DUSUNDUM  :k06: NAGEHANA SÖLEDIM ODA SAĞOLSUN SİZE SÖLEMISS  :opucuk: :opucuk:
YARIN AÇABILIRIM ANCAK YARISMAYI EĞER YARINDA VAKIT BULUP AÇAMAZSAM KUSURUMA BAKMAYIN  :k06:  :opucuk: EN YAKIN ZAMANDA ACACAGIMMM AMA  :occasion14: :occasion14:

°•.ℓανιηуα.•°

offf çok geçmiş olsun özgecim çok merak ettim  :y25:

neyse önemli olan şimdi iyi olması..

boş ver ya yarışmanın canı cehenneme. nazlı iyi olsun da  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım çok geçmiş olsun
sağlığı yerinde olsunda nazlının
gerisi önemli değil
zaten katılan yok meraktan herkesin baskısı
sen sıkma canını fırsat bulunca açarsın

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun canım yeni görüyorum  :opucuk: rabbim size bağışlasın kardeşini  :amin:

hüzünden_gelme

aminn kızlar sağolun  :opucuk: evin en küçüğü olunca herkes daha çok ilgilenıyor ben buyuttum onu kötü birşey olsaydı dayanamazdım dayanamazdık ailecek  :y25: :y25: rabbım bize bağışladı   :amin: :amin: :amin:

Balböceği

canim, cok cok gecmis olsun acil sifalar diliyorum  :amin:

Rabbim kazalardan belalardan korusun, boyle kimseyi sinamasin  :y25:

hüzünden_gelme

aminn edam aminnnn   :amin: :amin: :amin: :amin:
çok zor yaa annem daha perişan oldu onuda o halde gordukcee allahımmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: