kürtaj sonrası kaçıncı denemenizde hamile kaldınız

Başlatan mechul07, 03 Ocak , 2012, 15:35:08

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

ben kürtaj olduktan sonra 3 ay korunduk doktor dedi yani daha sonrasında 2 aydır da deniyoruz ama olmuyo ben bu ay çok çok belirti yaşadım hamileyim sandım ama test yaptırdım bişi yok hala inşallah Rabbim hepimize hayırlısını verir....

ZéynéP.SimAy

kızlaaarr ben yok demiştim yaaa varmışş benim bebişimm bugün idrar testindde çıktıı  :k06: :k06: ama hayırlısı tabi çoookk erken sevinmek içinn Rabbim hayırlısını versin inşallahh  :amin: :amin:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: sultan43 - 03 Ocak , 2012, 16:35:22
bak bende kurtaj oldum 1 sene önce hala yok bisii :crybaby2: :crybaby2:
aslinda ben bu msj yazdigimda bebegim benimleymis ama haberim yoktu ay  simdi cok duygulandim allahim herkese yetissin umutlarimizin tükendigi yerde insallah :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: zynpesra - 19 Nisan , 2012, 17:54:24
kızlaaarr ben yok demiştim yaaa varmışş benim bebişimm bugün idrar testindde çıktıı  :k06: :k06: ama hayırlısı tabi çoookk erken sevinmek içinn Rabbim hayırlısını versin inşallahh  :amin: :amin:

AA ÇOK SEVINDIM CANIMM

ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN INŞ. :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nescafe

allahım inşallah bize de ilk denememizde nasip eder hala beklemedeyiz biz. bu arada hayırlı olsun arkadaşlar:)))

serserim

Alıntı yapılan: zynpesra - 19 Nisan , 2012, 17:54:24

aaaa ben daha yeni gördüm canım neden sayfa açmadınki hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin canım :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

KasrıCinan

kürtaj olduktan sonra 3 ay korunma verdi doktor 2 ay korunduk.3.ay bi kere korunduk sonrada bi kere korunmasız iliski oldu ve hamile kaldım :ehi: :ehi: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

DoctorGunel

KURTAJDAN SONRA 3 AY KORUNDUM,9 AYDAN SONRA RABBIM NASIB ETDI COK SUKUR ...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

kelbeğim

bende eylül de düşükyatım bu ay beşinci ayım  ve hiç korunmadım bekliyorum hayırlısı
:nazar:

nescafe

kürtajdan sonra iki ay korundum ve 2 adetimden hemen sonra çok şükür hamile kaldım. martta kürtaj olmuştum mayısta hamile kaldımm.şimdi bekliyoruz kızımızı sabırsızlıklaaa:)) :nazar:rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşalllaahhh. :amin: