ÇAĞLARIN 2 YAŞ DOĞUM GÜNÜ HAZIRLIKLARI :)))

Başlatan DİLVİN, 03 Ocak , 2012, 10:54:06

« önceki - sonraki »

DİLVİN

KIZLAR 2. YAŞIMIZA GİRCEZ 16 OCAKTA

SİZLER NELER YAPTINIZ DOĞUM GUNU İÇİN?
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

***MENULERIMIZ***

SARMA
PEYNIRLI GÜL BÖREĞİ
KIYMALI BÖREK
TIRTIL KURABİYE
KÖSTEBEK KURABİYE

ŞİMDİLİK BUNLAR GELIYOR AKLIMA  :)

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

ay ne güzel 2 yaşîna girecek emi  :hello2: şimdiden kutlarım Selma  :flowers: :love9:

tweety0555

yarın mert ın dgunu

sımdı resımlı pasta sıparısı verdım
peynırlı uzun borek
ıspanaklı tepsı boregı
elmalı pasta
kuskus salatası
yogurt sarımsaklı pataes salatası
havuclu kek
puaca

galıba bıraz daha salata eklerım ama ne yaparım bılmıyorum sımdı evım tezmılenıyor mert ı uyutunca da yada aksamada odayı susler masayı kurarım ...ben erkeklı yapmayacagım hep oyle yapıyordum sımdı sadece bayanlar olacak gunduz olacak zaten yılbasında babsı ve dedesıyle kutlamıstık

DİLVİN

EVET EDA TESESI 2 Yİ BİTİRCEK OĞLUŞ :k06:

KUSKUS SALATASI NE ÖZLEMCIM ??

derbeder

selma sanki gecen senede buna benzer bi konu acmistin sennn  :k06: bir cok tarif eklemistim oraya diye hatirliyorum. simdiden kutlarim, nice yillara  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

TEYZESİNİN KUZUSU 2 YAŞINI DOLDURUYOR  :love9: :nazar:

KEŞKE BENDE ORDA OLABİLSEYDİM   :(

HASRET!M S@N@

tweety0555

selma cım kuskus makarnası var ya onun ıcne yesıllık ve haslanmıs yesıl mercımek eklıyorsun cok hos bır salata oluyyor...

benım davetlı sayı artınce eklemeler yaptım patlıcan salatası  ekledım bırde nurcanın ıslak kurabıyesını yapacagım nasıpse ...bırde mılfoylu yufka boregı yapacagım 
yanı 3 borek 3 salata 1tatlı kurabıye 1 tuzlu 1 de kek olmus olacak ...ben masamı fılan hazırladım odamızı susledım evımın tezmılıgıde bıtmek uzere yarın bu saatlerde caım cıkmıs olur herhalde :suclu:

Demet_dk

Alıntı yapılan: DİLVİN - 03 Ocak , 2012, 10:56:13
***MENULERIMIZ***

SARMA
PEYNIRLI GÜL BÖREĞİ
KIYMALI BÖREK
TIRTIL KURABİYE
KÖSTEBEK KURABİYE

ŞİMDİLİK BUNLAR GELIYOR AKLIMA  :)

makarna saltası yada patates salatası olabilir