15 Mayıs , 2024, 21:08:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar yardım :(

Başlatan simurg01985, 02 Ocak , 2012, 12:35:58

« önceki - sonraki »

simurg01985

37 günlük kızıım var bir hafta öncesine kadar hiç bir problemimiz yoktu yine uyumuyordu fakat ağlaması yoktu...bir haftadr azıttı iyice uykuya dalamıyor dalsa çığlıkla uyanıyor kucağa almak fayda etmiyor sallamak fayda etmiyor kafayı yemek üzereyim :( kolik desem doğduktan 30 gün sonra mı çıkar anlamadım gitti byle bir durumu yaşayan varmı
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

simurg01985

uyanıkkende uyurkende devamlı ıkınma durumunda inanın ne yapacağımı şaşırdım:(
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

*TuGba*

sanırm kabız kendın rezene iç bebegnede azıcık içir bagırsaklarını calıştırır :binkybaby:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tatlım kolik genelde 3.haftada başlar ve 6 12.haftalarda doruk yaparmış seninkide başlamış demekki inşallah deildir ama eger kolıkse allah yardımcın olsun cok zorrrrrrr :'(
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: simurg01985 - 02 Ocak , 2012, 12:43:16
uyanıkkende uyurkende devamlı ıkınma durumunda inanın ne yapacağımı şaşırdım:(
GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM KIZIMDA BUGÜN 39 GÜNLÜK OLDU AĞLAMASI YOK FAZLA ÇOK ŞÜKÜR ACIKMADIĞI SÜRECE AMA DEDİĞİN GİBİ UYKUDADA UYANIKKENDE IKINIYOR TORTOP OLUYOR SIKIYOR KENDİNİ...BEN TAKİP ETTİM GAZI ÇOK OLDUĞU GÜNLER BUNLARI YAPIYOR RAHAT OLDUĞU GÜN GAYET NORMAL...BOL BOL NAS FELAK OKU CANIM BEBEĞİNE ÖYLE BİRDEN BİRE AĞLAMASI OLDUYSA NAZAR DEĞMİŞTİR BİR BAŞKASININ VEYA SENİN VE BABASININ ÇOK OKU NAS FELAK AYETEL KÜRSİ İNŞALLAH GEÇER CANIM....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gaz sancısı canım bizimki de o haftalarda başlamıştı rezene iç günde 3 bardak  :icon_thumright:
birde bebeğin ayaklarına masaj yapmanı öneririm sakinleştiriyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

CANIM BENİM KIZDA USLUYDU 40I ÇIKTIĞI GÜN KOLİK BAŞLADI İNŞALLAH DÜZELİR SENİNKİDE ÇNKÜ ÇOK ZOR :cildir:

KONYALI

cnm gaz sancısı olabılır, dedikleri gibi kolikte olabılır...gaz damlası kullan neo baby,herbacal,kımyon kaynat içir....çeşit çeşit dene...eğer sürekli ıkınıyorsa kolıktır...bırde doktor makatı darmı dıye baktımı cnm..ben ılk doktora goturdugumde sureklı ıkınıyordu benımkıde..doktor makatı dar olabılır dedı baktı,allaha şükür bişey cıkmadı..sende bır sorsan doktoruna