19 Mart , 2024, 12:09:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saçlarınızın Bakımı İçin Neler Yapıyorsunuz?

Başlatan hüzünden_gelme, 01 Ocak , 2012, 16:34:33

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Bir bayanı bakımlı gösteren en önemli unsurlardan biridir saç. Peki siz bu değerli hazineniz için neler yapıyorsunuz?

Buradan paylaşalım  :flowers:

Demet_dk

SeliN59

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 02 Ocak , 2012, 00:36:36
sık sık duş alıyorum hiç dökülmüyo

bende öleydım eskıden sık sık yıkadıgım için çok yaglandı 2 gun yıkamasam hemen yaglanır saçım  :cildir:

Aytii

benimkiler doğumdan sonra mahvoldular  :crybaby2: kestirdim iki kere

şuanda kısalar. önü uzun arkası kısa model

uzasınlar istiyorum  :'( bir yandan boyayasım var bir yandan uzasınlar ve doğal renkte kalsınlar istiyorum  :-\ çokta dökülüyolar  :-[ defne suyu iyi geliyor demişti birisi bana ama denemedim  :dontknow: deneyenler varsa söylesin bende sürerim belki dökülmesi azalır  :( keşke uzamaları içinde mucizebi bişey olsa

asya81

SAÇLARIM SARI İDİ HAMİLE KALINCA BOYATAMADIM DİPLERİ GELDİ KOYU KAHVE :cildir: :cildir: ÇİFT RENK GEZDİM DOĞUMDAN SONRA ARTIK SARIYA NE ZAMAN GİDİPTE BOYATCAM DİYE UZAYAN YERLERİ KOYU KAHVEYE BOYADIM :cildir: :cildir: KIZIMLA BOĞUŞARAK ZOR OLDU :toothy10: :toothy10: NEYSE ŞİMDİ WELLA ŞAMPUAN ÇIKARDIYA ONU KULANIYORUM ÇOK GÜZELMİŞ TAVSİYE EDERİM :icon_thumright: BU ARADA SAÇLARIM BELİME KADAR KIYIPTA KESTİREMEDİM

asya81

BU ARADA SAF ZEYTİN YAĞI İLE SAÇ DİPLERİNE MASAJ HEM DÖKÜLMEYE İYİ GELİYOR HEM HIZLI UZAMASI VE PARLAKLIK VERİYOR

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ocak , 2012, 14:15:23
BU ARADA SAF ZEYTİN YAĞI İLE SAÇ DİPLERİNE MASAJ HEM DÖKÜLMEYE İYİ GELİYOR HEM HIZLI UZAMASI VE PARLAKLIK VERİYOR

evet onu önceden yapardım faydasını görmüştüm

ama aynı zamanda iyi bir şampuan istiyorum

şimdilik elidoru kullanıyorum

asya81

WELLA ÇIKARDIYA REKLEMLARDA ŞİMDİ PROFESYONEL SERİ DİE ONDAN MEMNUN KALDIM BEN ÇOKDA GÜSEL KOKUYOR TAVSİYE EDERİM Bİ ARA DENE :icon_thumright:

Aytii

Balböceği

28 Şubat , 2012, 20:14:05 #12 Son düzenlenme: 28 Şubat , 2012, 20:16:20 ßăʟßöƈεğἶ
zeytinyağı  sürüyorum.

Ha arada bir tuzluyorum kepeğe karsı...  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği

olur tam olur  :ehi:

Aman napıyım yine oğlan olunca bıraktın  :ehi:

Yoksa ne sac maskesi ne yüz maskesi ooo neler yapardım  :ehi:

Yumurtayı unutmusum sacıma onuda sürerdim  :toothy10: