Forumda En Çok Dikkatinizi Çeken Üye Kim?

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2011, 18:06:32

« önceki - sonraki »

tweety0555

neden son zmaanlarda ben neyı merak edıyorsun fızıksel olarak mı yoksa neyı merak edıyorum :ehi:hanı fızıksel olaraksa yakında goreceksın :suclu: :suclu:

HASRET!M S@N@

kalp kalbe karsıymıs canım
olsun sen yinede yaz havam olsun  :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

canım seninle sohbet ortamımız oldu ya kanım ısındı sana hemde bazen komik yorumlar yazıyorsun cok hosuma gidiyor yorumlarıjn dikkatimi cekiyorsun
fiziksel olarakta aklımda canlandırdım dur bakiyim dogru cıkıcak mı
cok güzel bakımlöı bir hatunsun gibi geliyor

--elif--

tweety0555

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Aralık , 2011, 12:08:46
canım seninle sohbet ortamımız oldu ya kanım ısındı sana hemde bazen komik yorumlar yazıyorsun cok hosuma gidiyor yorumlarıjn dikkatimi cekiyorsun
fiziksel olarakta aklımda canlandırdım dur bakiyim dogru cıkıcak mı
cok güzel bakımlöı bir hatunsun gibi geliyor

hahahah yanlıs ben cok klasık bır hatunum hıc bakımlı degılımdır... makyajlıyımdır herzman ama klasıgımdır :occasion14:

HASRET!M S@N@

tamama işte bakımlıymısın makyaj yaparmısın
sıklıktan kastımda buydu zaten

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Aralık , 2011, 12:01:31
-ayten
-derbeder zehra
-twetty özlem son zamanlarda

ben niye ilgini çekiyorum kız  :k06:

tweety0555

aytııııı fazla sıkıstırdık cananı kesın pısman oldu yadıgına yazacagına...ama bende sneı merak eıdyorum acıkcası :ehi:canancım makyaj ve uyumlu gıyınmeye ozen gosterırım ama markalı sasalı seyler gıyınmem  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Aralık , 2011, 13:09:46
aytııııı fazla sıkıstırdık cananı kesın pısman oldu yadıgına yazacagına...ama bende sneı merak eıdyorum acıkcası :ehi:canancım makyaj ve uyumlu gıyınmeye ozen gosterırım ama markalı sasalı seyler gıyınmem  :k06:

merak ediyorum derken?

tweety0555

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Aralık , 2011, 13:11:14

merak ediyorum derken?

soyle oturup sohbet etmekten nasıl bır yerde yasadıgın sosyal ılıskılerın nelerden hoslandıgın vs vs...

Aytii

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Aralık , 2011, 13:49:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Aralık , 2011, 13:11:14

merak ediyorum derken?

soyle oturup sohbet etmekten nasıl bır yerde yasadıgın sosyal ılıskılerın nelerden hoslandıgın vs vs...

seve seve cevap vermek isterdim demicem çünkü kendimden bahsetmeyi sevmem  :laughing7: :k06:

HASRET!M S@N@

neden kimseye değilde bana NEDEN die soruluyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dikkatimi cekiyorsunuz zekanızla yazdıklarınızla ve yorumlarınızla
hadi zehra sende sor  :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Aralık , 2011, 18:44:55
benim DİLVİN isimli selma dikkatimi çekiyo. nicki hoşuma gidiyo,farklı  ;)

wu wuuu tşk ederımmmm  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hüzünden_gelme

bi kişi var hemde acayıp derece de dıkkatımı cekıyorr  :suclu: :suclu: :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Aralık , 2011, 14:18:47
neden kimseye değilde bana NEDEN die soruluyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dikkatimi cekiyorsunuz zekanızla yazdıklarınızla ve yorumlarınızla
hadi zehra sende sor  :toothy10: :toothy10:

ben sormiim, degisiklik olsun  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!