HAMİLE KIYAFETLERİMİZ

Başlatan SEVİNÇ, 25 Ocak , 2007, 15:01:03

« önceki - sonraki »

sunny

Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Ocak , 2007, 16:12:44
BATAKÇI BUNLAR VALLA. KIZLAR İNANMAZSINIZ BELKİ AMA TUZLA YA GİTMİŞTİK PAZARI VARDI ORDA 2.50 YTL YE HAMİLE PANTOLONLARI BULDUM KOT :D 2 TANE ALDIM KEŞKE FAZLA ALSAYMIŞIM. BİRDE TAYT ÇOK RAHAT ETTİM. ONUN DIŞINDA NORMAL KIYAFETLER ALIYORUM AMA BÜYÜK BEDEN VE DÜŞÜK BEL OLANLARDAN. HAMİLE MAĞAZALARI ÇOK PAHALI. ACIYORUMAÇIKCASI ORDAN ALACAKSIN EN FAZLA 4 AY GİYECEKSİN VE O KADAR PARALAR ÇÖPE GİDECEK :( BEN ZATEN 5 AYIMA KADAR KENDİ PANTOLONLARIMI GİYEBİLDİM DÜŞÜK BEL OLANLARI.

canımcım şu tuzladaki pazarın yerini ve hangi gün olduğunu bi söylesene....

nagihan

aynı kıyafet sorunu bendede var. zaten kiloluydum. olanlarda olmamaya başlamıştı. iki tane hamile pantolonu aldım. şimdi onlar hiç olmuyor. bir tane penyeciye diktirdim. benimde naylon kumaşlara alerjim var. ve diktirdiğim kumaş naylon çokto. inanın pijamaları düşük bel yapıp giyiyorum. dediğiniz gibi hem süremiz az kaldı hemde mağazalardaki kıyafetler çokkkk pahalı. kalan süre için o kadar para harcamaya deymez diye düşünüyorum. alacağım kıyafetin parasını bebeğime harcarım diyorum. hiç birşey almıyorummmmm

SEVİNÇ

bende 2 tane diktirdim.Eski hamilelikten kalanları ne yaptım ,sakladım ama nereye,bulamıyorum malesef.
Diktirdiklerimde uygun fiyatta 13 ytl.Kotlarda 20- Ytl. Tuzla da olsam kaçırmazdım.

Almiş'inAnniş'i

tuzla pazarı pazar günleri oluyor ama o adam hala ordamıdır bilmiyorum. yalnız gelenler onun namını duyup tavsiyeyle geliyorlarmış tezgahın önü hamile doluydu :D tuzlada pazar günleri 1 tek pazar kuruluyo tarif etmem mümkün değil ama kime sorsan orda gösterirler pazarın yerini

Alıntı yapılan: sunny - 25 Ocak , 2007, 21:20:23
Alıntı yapılan: safakrazi - 25 Ocak , 2007, 16:12:44
BATAKÇI BUNLAR VALLA. KIZLAR İNANMAZSINIZ BELKİ AMA TUZLA YA GİTMİŞTİK PAZARI VARDI ORDA 2.50 YTL YE HAMİLE PANTOLONLARI BULDUM KOT :D 2 TANE ALDIM KEŞKE FAZLA ALSAYMIŞIM. BİRDE TAYT ÇOK RAHAT ETTİM. ONUN DIŞINDA NORMAL KIYAFETLER ALIYORUM AMA BÜYÜK BEDEN VE DÜŞÜK BEL OLANLARDAN. HAMİLE MAĞAZALARI ÇOK PAHALI. ACIYORUMAÇIKCASI ORDAN ALACAKSIN EN FAZLA 4 AY GİYECEKSİN VE O KADAR PARALAR ÇÖPE GİDECEK :( BEN ZATEN 5 AYIMA KADAR KENDİ PANTOLONLARIMI GİYEBİLDİM DÜŞÜK BEL OLANLARI.

canımcım şu tuzladaki pazarın yerini ve hangi gün olduğunu bi söylesene....

ÖZLEM

vallahi bende 2 takım almıştım.çok pahalı olduğu için.2 takıma 350 mio vermiştim o zamna resmen soyguncu bunlar.birini yıkayıp birini giyiyordum.çalışınca hergün aynı kıyafeti giymek iyi olmuyordu ama geçici olduğu için almakta gereksizdi.çok beğeniyorum kıyafetlerimi.eşim ikincide de giyersin diyor ama tarihi tutturmak lazım ::)

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ღ°cerenay.♥.

valla beni ilk hamileliğim yaza gelmişti ,buda kışa geldi. :crybaby2:,maalesef hiçbirini giyemedim...yeniden kışlık almak zorunda kaldım neyseki uygun fiyata seçen in takımını buldum ,bide kot aldım yeter. 15 sene önce aldığım kazaklarım yepyeni(eşyama iyi bakarım da...) ,eskiden kazaklar kocaman oluyordu,onlardan 2 taneside süper hamilelik oldu :laughing7:.

tweety0555

VLLAHI BENIM HAMILELIGIM HEM YAZA HEM KISA DENK GELDI HEM BAHARA DORT MEVSIM YASADIM DIYEBILIRIM :toothy10: MARTTA HAMILE KALDIM KASIMDA DOGURDUM :icon_flower:  EEE BOYE^L OLUNCA VE BEN ARSIZ OLUNCA BOL BOL KIYAFET ALDIM NASIL MI ...BIR TANE KOT KAPRI BIR TANE SALOPET KOT BIR AYRI KOT KUMAS PANTOLON PANTOLAN DAHA BIR TANE HAMILE TAKIMI(KISLIK) YAZLIK GOMLEK BIR TANE BLUZ VE HAMILE PENYELERI  ;D HERKES BANA ABARTMISSIN DIYORDU AMA NAPIM OKULA GIDERKEN DEGISIK GIYMEK HOSUMA GIDIYORDU...VE IKINCI OLSA GENE BASKA ALIRIM AYNILARI GIYMEK ISTEMEM SUAN ZATEN BENIM HARICI 5 HAMILE GIYDI  :toothy10:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

SEVİNÇ

Beyaz bir gçmlek özellikle her ayıbımızı kapatıyor vallahi.Aldınm hamile gömleği beyaz ,herşeyle giyerimde.

ღ°cerenay.♥.

bende koyu renk tercihettim,zayıf gösterir :k06: :ehi:

mia

zeyno

1 TANE KOT 2 TANE BADY ALDIM TOP SHOP DAN.İYİ DE PARA VERDİM.İDARE EDİYORUM VALLA AKŞAM YIKAYIP SABAH GİYİYORUM.HİÇ BİRŞEY ALMAYA DA NİYETİM YOK.DOĞURUYUM Bİ ZAYIFLAYIM NELER ALCAM BEN KENDİME :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

ya kızlar ben hamile kıyafetlerinden çok doğumdan sonrakini düşünüyorum. annelerimiz doğumdan sonra karınlarını sararlarmış. şimdi ise korseler var! acaba doğum sonrası için özel bir korse var mı? yada nasıl bir şey tercih etmeliyiz?

SEVİNÇ

Senin yazdığın linkte gördüm bende.Ama sakıncalı dedi dr.um.
Bu arada dün kocişim aradı,illah gel sana bişeyler alalım dedi.İndirim varmış.Ben 2 gün önce almıştım,gömlek falan adamcağız görmedi tabi giymedim daha.Neyse inanın buluşacağımız yere gidene kadar kocişimin günahını almışım.Kendine alacak,bende çekinip,çağrıyor diye.Adam sırf bana bişeyler almak için didindi.Neyse sırf onu kırmamak için aldım bişeyler.HEHEHE.

Almiş'inAnniş'i

güle güle giy canım :D

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 01 Şubat , 2007, 09:26:08
Senin yazdığın linkte gördüm bende.Ama sakıncalı dedi dr.um.
Bu arada dün kocişim aradı,illah gel sana bişeyler alalım dedi.İndirim varmış.Ben 2 gün önce almıştım,gömlek falan adamcağız görmedi tabi giymedim daha.Neyse inanın buluşacağımız yere gidene kadar kocişimin günahını almışım.Kendine alacak,bende çekinip,çağrıyor diye.Adam sırf bana bişeyler almak için didindi.Neyse sırf onu kırmamak için aldım bişeyler.HEHEHE.

SEVİNÇ

Sağol canım,bugün giydim hemncecik.Çocuklar gibi.