olvido (tuğba)meleğini kucağına aldı çok sükür

Başlatan KasrıCinan, 26 Aralık , 2011, 23:57:41

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Sır_Çiçegi

gözün aydın cnm rabbim saglıklı uzun ömürler wersin inş. :amin: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

SABIRTAŞI

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN GEÇMİŞ OLSUN CANIM......... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

yellowrose

gözünüz aydın tuğbacım, sağğlıkla sıhhatle büyüsün, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :nazar:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

olvido

Dua ve güzel dilekleriniz için  hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.   :love9: :love9:
Rabbim isteyenlere bu duyguyu taddırsın  :amin:
Hamile olanlara sağlıkla hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin  :amin:
Bebeğine kavuşanlara da  bebeklerine hayırlı nasipli uzun ömür versin  :amin:

zeynep-sena

tubacım hayırlı olsun canım bebeğin rabbim sağlıklı sıhatli güzel bahtlı bir ömür nasip etsin kuzucuğuna senide çok çok tebrik ediyorum canım  :flowers:

ben 2012 ocak annelerinden başka yere bakamadığımdan burayı yeni gördüm diğer yere yazdım ama aburayıda unutmayalım:))kusura bakma geç oldu azcuk ama:)

olvido

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 09 Ocak , 2012, 00:41:40
tubacım hayırlı olsun canım bebeğin rabbim sağlıklı sıhatli güzel bahtlı bir ömür nasip etsin kuzucuğuna senide çok çok tebrik ediyorum canım  :flowers:

ben 2012 ocak annelerinden başka yere bakamadığımdan burayı yeni gördüm diğer yere yazdım ama aburayıda unutmayalım:))kusura bakma geç oldu azcuk ama:)

sağolasın reyhancım darısı senin başına umarım sağlıklıca alırsın sende kuzucuğunu kucağına  :amin:

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim canım .ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  hayırlı evlat olsun inşallahh :hello2: :hello2: :hello2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

nisan rüzgar

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

TUBACIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN  :amin:  BENDEN SONRA SEN DOGUM YAPMIŞSIN MASALALH PRENSESIMIZE COK TATLI  :nazar: :opucuk: ŞANSI BOL OLSUN OMRU BEREKETLI SAGLIKLI HEP BASARILARLA GECSIN INSALLAHHH  :amin:

Aytii

gözün aydın Tuğba Allah analı babalı büyütsün  :flowers:

suzansuzi

gözün aydın cnm ALLAH analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

olvido

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ocak , 2012, 18:49:19
TUBACIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN  :amin:  BENDEN SONRA SEN DOGUM YAPMIŞSIN MASALALH PRENSESIMIZE COK TATLI  :nazar: :opucuk: ŞANSI BOL OLSUN OMRU BEREKETLI SAGLIKLI HEP BASARILARLA GECSIN INSALLAHHH  :amin:
sibelcim benim kız hızlı çıktı 10 gün önce geldi  :basardim: Sağolasın canım senin oğluşunda çoook sevimli Maşaallah  :nazar: :nazar: