zayıflamak yada formunu korumak isteyenlerin bölümü bakın hele:)

Başlatan hümeyra_t_e, 26 Aralık , 2011, 01:15:26

« önceki - sonraki »

muhribe

zaten çabuk sıkıldığımız için kalıyor fazlalıklar.

o yüzden profesyonel bi çalışma şart :/

Dilara Ebrar

ohooooooooo ben hamileliğime fazla kiloyla başladım.9 ay boyunca 13 kilo aldım.doğumda 9 kilom gitti.6.aydayıs ve ben haala 1 kilo bile vermedim.düğün zamanıma bakarsak nerdeyse toplam 15 kilo fazlam var  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

deli gibi yiyorum herşeyii  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: sanki yemeyince süt olmuyormuş gibi geliyor.mayısta işe başlayınca emme işide neredeyse bitmiş olacak.yani akşam ve gece sadece emer.mayısta başlıyorum diyete.allahtan hemen verebilen bi bünyem var. ??? ??? ??? ??? ağustosta 5-10 arası gitmiş olması lazım yaaa  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

baskülüm dandik, ne kadar verdim tam bilmiyorum ama eşim bayağı inceldiğimi söyledi  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Balböceği

Hulya D.

Slm kizlar dogum yapalı 2 yıl oldu 50 kg 67 kg çıktım kendimi cok kötü hissediyorum ama yemek yemeyi bir türlü azaltamiyorum

Pınar86

son bir hafta içinde bi tek bugün akşam masaya oturdum :(
ben yeni başladım bakalım sonuç ne olacak sabah kalkar kalkmaz sıcak suya bir yemek kaşığı elma sirkesi koyuyorum içebileceğim kıvama gelince onu içiyorum sonra sporuma başlıyorum 15 20 dakika gibi yapıyorum bölgesel göbek için,yan kısımlar için,basenler için popu için falan filan uzman tvde izlemiştim ona göre yapıyorum, sonra kahvaltı 3 ve 4 dilim kepek ekmek kahvaltımı güzel yapmaya çalışıyorum ki protein alıyım bir diliminede gözüm kalmasın diye reçel sürüyorum :D

sonra öğlen öyle hafif bir çorba 1 dilim kepek ekmek 3 dal kıvırcık gibi her gün aynı olmuyor bazen değişiyor, sonra bir elma yiyorum, yarım saat sonra gibi rezene içiyorum miğdemde hazımlık var doktora gittim yediklerimi miğdem sindirmiyormuş, reflümde var rezene iyi geliyor, 4 5 gibide küçük kase yoğurt ve yanında light bisküvi işte akşam yemeğinde pilav makarna varsa sadece pişirirken gözüm kalmasın diye bir iki kaşık üstünden yerim sebze varsa bir iki alırım yoksa sadece salata ve kepek ekmek. bunlarla beraber her gün 3 litre su içiyorum

akşamda yine sporumu yapıyorum, 1 bardak sıcak suya yine 1 yemek kaşığı sirke. bakalım inşallah yemeği azalırsa kilo veririm :( 59 kiloyum 53 54 kilo olmak istiyorum, yürüyüş falan pek yapamıyorum oğlumu bırakacak kimse yok onlada olmuyor her yere salça oluyor :D hadi inşallah hayırlısı  :k06:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

bnsroni

Günde 2 öğün nesfit şart arkadaşlar
Ekmek ve pirinçten kesinlikle uzak durmak gerek..
Birde mümkünse ekmeğinizi kendiniz yapın tam tahıllı veya buğday olsun ekmezsiz doyamam diyenlerdenseniz...
Bol suuuuu..
haftada bir esmer şekerli sütlü tatlı ödül olarak...
Düzenli yürüyüş olmadı koşu bandı..
Doktorumun zoruyla gündüz emzirmelerimi kestim sadece gece veriyorum memeler pustu iştah gitti bu sayede kalan 2 kılomuda vermıs oldum 15 gunde benden mutlusu yok eski cicileriöi giyiyorum artıkkkk özellşklede kotlarımı :hello2:

asya81

Bende gunde 2 ogun nesfitle eski koloma eristim :basardim:Tatli istedigimde tatlandiriciyla yapiyorum ne istersem.kek muhallebi kurabiye ne varsa tatlandiriciyla yapiyorum.esimde seker var birazda o yuzden