çatlatma iğnesi olduktan sonra progestan kullanımı ???

Başlatan kuzucuk, 25 Aralık , 2011, 18:52:24

« önceki - sonraki »

kuzucuk

kızlar aranızda çatlatma iğnesi olup progestan kullanan var mı ? ben bu ay çatlatma iğnesi oldum  doktorum progestan vermedi  daha önce bir kez kullanmıştım bebiş olursa tutunmasını kolaylaştırıyo bebiş  yoksa da adet olmayı kolaylaştırıyo adetlerim düzenli olduğu için doktorum gerek görmedi   kullansam mı bilemiyorum  :icon_scratch:  :icon_scratch:  :icon_scratch:

Sır_Çiçegi

ben bu işlerden anlamamm cnm  :dontknow: nasılsın çalışmalar sürüyo demi :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

sağolasın duygucum evet çalışmalar sabah akşam sürüyo çok şükür  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: ya sorma valla kocişin de benimde bel ağrılarımız başladı  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: bugün de benim yumoşlar çok ağrıyo iğne iyice etkisini gösterdi yumoşlar açılıyo heralde    :k06:  :k06:

kuzucuk

Sır_Çiçegi

:ehi: :ehi: benim belim tutulmuştu cnm çalışmalardan  :toothy10: :toothy10: bende iyiyim cnm habire yiyorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

duygucum desene  bol bol aş eriyosun  :ehi:  :ehi:  :ehi: canın ne isterse iste bence  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

duygucum ilerleyen aylarda göbüşte kocaman olcak  :nazar: bak yine sen fazla kilo yapıcı ekmek vb tüketme sonra oturup kalkmak bile çok zor olur  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

kuzucuk

canım bende bir haftadır spor yapmaya başlamıştım koşu bandı ve belim için masaj aleti kullanıyodum şimdi riskli döneme girdim bıraktım bebişim gelirse anneciğine tutunsun diye  :nazar: yani ben de kilo almaya devam etcem  bu gidişle    :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:

Sır_Çiçegi

her halde kilo yani kurtulamıyoruz  :toothy10: aman çalışmalarını ihmal etme :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: çalışmalara devam ediyoz canım  :k06:  :k06:  :k06: eşimin bel ağrıları baya arttı fazla mesai yapmanın faydalarını buldum bir yerden okuyup gülüyoz deminden beri  :ehi:  :ehi:  :ehi:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

kuzucuk

kuzucuk

emel canım senin var mı bebiş  :binkybaby:  daha önce çatlatma iğnesi oldun mu hiç 

EMEL 26

hadi bakalım hayırlısı allah emeklerinizi boş cıkarmasın :amin:

canım benim 13 yaşında bir kızım var ikinci için uğraşıyom daha önce 4 kez vuruldum 2sinde hamile kaldım ama düştü şimdi yeniden başladım hayırlısı
bende vuruldum cuma günü öğlen nasıl beklenir bilmiyorum 15 gün gecermi
Kızlarımla hayat çok güzel💖