Yılbaşı Menünüz' de Neler Olacak

Başlatan hüzünden_gelme, 24 Aralık , 2011, 19:07:50

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: tweety0555 - 28 Aralık , 2011, 08:54:03
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 27 Aralık , 2011, 12:49:22
Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Aralık , 2011, 09:01:39
muhtemelen annemlerde oluruz kesın tavuklu bır yemek yapar babam pesıne ben yaspata vs yaparım onun harıcı bırsey yapmayız bımde patlamıs mısır var sıyah posette evdekı gıbı aynı hıc ugrasmıyoruz daha ondan yırık :ehi:
Özlem  :toothy10: :toothy10:

kız nez o sondakı yırık derken ne demek ıstemıs olabılırım cozemedım vallahı :suclu: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:nez ben ne sartlarda buradayım hebrın varmı...koltugun kolundayım tam dınbımde mert elı memelerımın  tam ortasında yaaa o kadar yazdıgıma sukret bakım :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Herhalde Yırttık Yazmak İstemişsin Özlem  :toothy10: :toothy10: Varya Sabah Sabah Kopardın Beni Allahta Seni Koparsın Dermişim  :tongue3: Ayy Çok Güldüm İlahi ya Memelerinin Arasında Mert Var Ha  :toothy10:

Nezo

Nur Alınma Ama Beyin Olarak 2005 teyim Demişsin Ya Sen Daha Da Gerilerdesin Bence. Madem O Kadar Dindarsın Ve Bunu Gözümüze Sokmaya Çalışıyosun. Bu Dinde Ayrım Olmadığını Bilmiyomusun Da Eleştiriyosun? Kim Nasıl İsterse Öyle Yaşar. Bende Kutluyorum Hem Yeni Yılı Hem Eski Yılı. Koca Bir Yıl Geçirmişim Etrafıma Bakıyorum Sevdiklerim Sağlıklıyız Ohhh Diyorum Kutluyorum. Yeni Yılıda İnşallah Yine Hep Beraber Oluruz Diye Kutluyorum. Seviniyorum 1 Yıl Daha İlerliyoruz Diye. Ama Maalesef Yılların Çoğalması Geri Kafalılıkları Örtmüyor Onlar Bi Şekilde Kendini Belli Ediyor.  :wave:

derbeder

Alıntı yapılan: fıstık - 28 Aralık , 2011, 00:16:38
Heryerin rengarenk süslenmesi ışıklandırılması insanların hoşuna gidiyor  ;)

Hele koca göbekli sevimli noel baba yı çocuklarda çok seviyor  :k06:

Yeni bir yıla girerken sadece süslü püslü neşeli girmek bence yapılan şeyler

Evimde hiç ağaç süslemedim bugüne kadar

Çocuğumun hoşuna gitsin diye yapsam ilerde bunu açıklayabilmem zor olabilir belki

Yinede yeniyıl yeni başlangıçlar olsun herkese

O akşamki soframız kadar bol bereketli neşeli huzurlu geçsin  :occasion16: :flowers:
evet cok sevimli geliyor gercekten hele helede cocuklara, zaten elestirilenler hristiyanlar degil musluman olup bu sekilde agac susleyenler vs vs. herkes fikrini belirtiyor bundada bi sakinca yok, neden har har har kapmaya calisiyor bazilari bunuda anlamak mumkun degil.

yurt disina ciktigim zamanlarda hiristiyanlara gidipte neden agac susluyorsun demek tabiiki garip birsey olur. kaldiki banane ne isterse onu yapar.

daha once dedigimiz gibi herkes istedigini yapar, ister namazini kilar ister hac takip kiliseye gider. sevabimizida gunahimizida yazan yaziyor.

nur bacim sen yabanci bir memlekette bu dusuncelerini koruyabiliyorsun ne mutlu sana  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

derbeder

Demet_dk

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Aralık , 2011, 10:24:05
acta bi tarafina gul taaam mii  :igrenc:

SEN VARKEN GEREK KALMIYO  :ehi: :ehi:

SANA NOLUYO ONUDA ANLAMIŞ DEĞİLİM  8)

derbeder

uzun zamandan sonra ilk ve son kez yazacagim sana. surekli buralarda dolasip ne zaman bi tartisma cikacak olsa damliyorsun o konulara. her yazilani baska bi tarafindan anlayip tartisma cikarmakla eline ne geciyor? tartismanin bile bir adabi olur. .

tum yazdiklarinizi gormemezden geliyorum umrumdada degilsin inanki, cunku seni tanimiyorum. tanimakta istemiyorum. sana bulasmakta istemiyorum bana da bulasmani istemiyorum. sense surekli hangi yazisindan ne cikaririmda ortami gererim diye bakiyorsun.

gerci senide anlayabiliyorum evde canin sIkiliyor, sorunlarin var sanirim. bu yuzden burda millete catip stres atiyorsun, sende haklisin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlarr kalp kırmayalım  :caca: :caca: susun bakım  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Demet_dk

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Aralık , 2011, 10:33:26
uzun zamandan sonra ilk ve son kez yazacagim sana. surekli buralarda dolasip ne zaman bi tartisma cikacak olsa damliyorsun o konulara. her yazilani baska bi tarafindan anlayip tartisma cikarmakla eline ne geciyor? tartismanin bile bir adabi olur. .

tum yazdiklarinizi gormemezden geliyorum umrumdada degilsin inanki, cunku seni tanimiyorum. tanimakta istemiyorum. sana bulasmakta istemiyorum bana da bulasmani istemiyorum. sense surekli hangi yazisindan ne cikaririmda ortami gererim diye bakiyorsun.

gerci senide anlayabiliyorum evde canin sIkiliyor, sorunlarin var sanirim. bu yuzden burda millete catip stres atiyorsun, sende haklisin.

BENCE SENİN SORUNLARIN VAR SAÇMA SAPAN KONUŞUP DURUYOSUN ÇÜNKÜ

SENLE İLGİLİ Bİ DURUM MU VAR SEN NEDEN ATAĞA GEÇİYOSUN ANLAMADIM

SEN BENİ GÖRMEMEZLİKTEN GELSEN NOLUR GELMESEN NOLUR KİMSİN Kİ SEN

SÜREKLİ BURALARDA DOLAŞMAKTA NE DEMEK SANAMI AİT BURASI

BEN 2009 DAN BERİ ÜYEYİM BU FORUMA GAYETTE SEVİYELİ Bİ İNSANIM

SEN VE SENİN GİBİLERLE MUHATAP OLMAYACAK KADAR ZEKİ VEDE YOĞUNUM

BENCE SEN SABAHTAN AKŞAMADA KADAR BOŞ YAŞADIĞIN İÇİN SAÇMALIYOSUN

ORTAMI GERMEK GİBİ Bİ ÇABAM YOK

İLGİLENDİĞİM Bİ KONU HAKKINDA KONUŞUYORUM

YILBAŞI SANA TERSSE NE İŞİN VAR BURDA ???

BEN SÖYLİM NE İŞİN OLDUĞUNU ORTAMI GERMEK !!! GEREKSİZ ÜSTÜNE VAZİFE OLMAYAN ŞEYLERE KARIŞMAK

Aytii

nedense umurunda olmadıklarına uzun uzun cümleler kurabiliyosun  ::)

umurumda değil'in başka bir anlamı varda benmi bilmiyorum  :dontknow:

Demet_dk

derbeder

yazdigim posttan sonra posting yaparsan bu sekilde dusunmem garip degil sanirim. iste bende bunu diyorum lutfen muhattap alma beni. surekli bana bulasmak istiyor gibi bir izlenim biraktin bende. burasi tabiiki benim degil ama ne tesadufki ne zaman bir tartisma cikacak olsa seni burda goruyorum. benim ortami germek gibi bir cabam asla yok, istersen bi benim paylasimlarima bak birde kendi paylasimlarina.

ayrica yilbasi bana ters diye birsey demedim, bana ters gelen seyleri onceki yazilarimda acik bir sekilde dile getirdim.

sanalda dahi olsa gerginligi sevmiyorum ben, kin filanda gutmem ayrica. bir tartisma yasamissam biriyle bunu 6 ay sonra bile hala surduruyor olmam. suanda kalp kirmakta istemiyorum acikcasi...herkes selametle yoluna devam etsin.

Emine

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum başka bir yerde tartışmayı sürdürmezseniz sevinirim.

Emine

Konuyu açtım tekrar. Başlığa bakarak kutlamayacak arkadaşların girip yorumda bulunması biraz gerginlik yaratmış. Burası yemek bölümü başlığa uygun paylaşımda bulunacak olanlar yazsın lütfen. Günahtır değildir vs konuları dini bilgiler kısmında yorumlarsak daha iyi olur.

hüzünden_gelme

kONUMUN TEKRARDAN AÇILMASINA SEVINDIMM  :k06:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: