Haziran-Temmuz-Agustos Bebekleri Buyuyorrrrrrr :)

Başlatan -Butterfly-, 01 Haziran , 2008, 23:31:14

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Alıntı yapılan: nisan - 27 Haziran , 2008, 14:19:02

MELEK OĞLUŞUMM AYBERK  :love9: KALBİN HANGİ GÜZEL ŞEY İÇİN ÇARPIYORSA HER DOĞAN GÜNEŞ SANA ONU GETİRSİN. DOĞAN HER GÜZEL GÜN SENİN İÇİN DOĞSUN. DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN...ŞANSIN BAHTIN HEP AÇIK OLSUN GÜL YÜZÜN HİÇ SOLMASIN HEP GÜLSÜN GÜLÜNCE GÖZLERİNİN İÇİ GÜLSÜN...NİCE NİCE SAĞLIKLI MUTLU BİR ÖMÜR DİLEĞİYLE...ALLAH SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN  :amin: SİZLERİ ÇOOOKK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ...  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

PAŞAMM TEYZEN SENİ ÇOOOKKK SEVİYOOOOOOORRRRRRR....  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :love7:

BUSEMM GÜZEL TATLI ARKADAŞIM SENİ DE ÇOOOOOKK SEVİYOOOOORRRRRUUUUMMMM....PAŞA OĞLUMUN DÜNYALAR GÜZELİ ANNESİ... KENDİNLE NE KADAR GURUR DUYSAN AZDIR SEN TÜM GÜZELLİKLERİ FAZLASIYLA HAK EDİYORSUN... SEN SÜPEEEEEERRRRRR BİR ANNESİNN...EMİNİM AYBERK'İN DE AKLI ERDİĞİNDE SENLE GURUR DUYACAK BENİM MELEK GİBİ SEVGİ DOLU KOCAMAN YÜREKLİ ANNEM VAR DİYECEK...  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :love9:

NIsan'cim oyle guzel, oyle isten ve samimi yazmissin ki, bunu anlamamak mumkun degil.  Inanki oylesine duygulandirdinizki beni, bunu ifade etmekte bile gucluk cekiyorum..  Iyiki sizinle tanismisim, iyiki sizlerle arkadas-dost olabilmisim. sizleri cok seviyorum  :love9: :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: BANU - 27 Haziran , 2008, 17:17:26
İYİ Kİ DOĞDUN AYBERKMUTLU YILLAR SANA

YENİ YAŞIN TÜM GÜZELLİKLERİDE BERABER GETİRSİN  İNŞALLAH ANNEN VE BABANLA SAĞLIKLI UZUN BİR ÖMÜR YAŞARSIN  :occasion16:

Amin Banu'cugum aminn.. Cok sagol tatli arkadasimm  :love9: :opucuk:

-Butterfly-

Saat tam 11:41 de, yani dunyaya ilk gozlerimizi actigimiz dakikada pastamizi ufledik.  Tabiki babamiz  bize telefon ile katildi ve diyefondan "happy birthday Ayberk " dememize eslik etti.  Yavrucugum yanan mumlari gorunce oylesine mutlu oldu ki anlatamam size. Surekli parmaklamaya calisti, mumlari cekmeye calisti ..  Size Ayberk beyin  gercek birthday'inden resimler  :wav: :occasion16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nisan

Allahım nazarlardan korusun çok tatlı yakışıklı paşam...  :amin:  :amin: hele yürüyerek gitmesi süpeerrr güzel....  :icon_thumright:

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: MAŞAALLAH  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Esen

:nazar: :nazar: :nazar: AYBERK IN DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN;IYIKI DOGDUN AYBERK  :nazar: :nazar: :nazar:

pelinim

DÜNYA GÜZELİ,MELEK KALPLİ ANNENİN BİRİCİK OĞLU AYBERK'İM;DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM.HAYAT SANA TÜM GÜZELLİKLERİNİ SUNSUN.BİR ÖMÜR BOYU SEVDİKLERİNLE BERABER HEP MUTLU OLMANI DİLERİM.SEN ÇOK ŞANSLI BİR ÇOCUKSUN.BAHTIN HEP AÇIK OLSUN,YÜZÜN DAİMA GÜLSÜN MELEĞİM.SENİ VE ANNECİĞİNİ ÇOOOOOK SEVİYORUM. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:wav: :wav: :icon_flower:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: nisan - 28 Haziran , 2008, 13:13:04
Allahım nazarlardan korusun çok tatlı yakışıklı paşam...  :amin:  :amin: hele yürüyerek gitmesi süpeerrr güzel....  :icon_thumright:

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: MAŞAALLAH  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Cani benim cok saol  :opucuk:  Gercekten yurumesi cok seker, hem yurudukleri zaman cok yorucu oluyor ama, bir okadarda keyifli iste.. InsaAllah senin pasaninda , dogun gunlerini kutlayacagiz  :muzz: :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: Esen - 28 Haziran , 2008, 15:06:08
:nazar: :nazar: :nazar: AYBERK IN DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN;IYIKI DOGDUN AYBERK  :nazar: :nazar: :nazar:

Esen'cigim cok sagol canim benimm  :opucuk: :flowers:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: pelinim - 28 Haziran , 2008, 15:55:09
     DÜNYA GÜZELİ,MELEK KALPLİ ANNENİN BİRİCİK OĞLU AYBERK'İM;DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM.HAYAT SANA TÜM GÜZELLİKLERİNİ SUNSUN.BİR ÖMÜR BOYU SEVDİKLERİNLE BERABER HEP MUTLU OLMANI DİLERİM.SEN ÇOK ŞANSLI BİR ÇOCUKSUN.BAHTIN HEP AÇIK OLSUN,YÜZÜN DAİMA GÜLSÜN MELEĞİM.SENİ VE ANNECİĞİNİ ÇOOOOOK SEVİYORUM. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:wav: :wav: :icon_flower:

Nagisimm  tatli ve guzel arkadasim.  Ne guzel seyler yazmissin, cok tesekkurler  :love7: :opucuk:  Darisi Ayberk'imin basina .. Onunda dogum gunune  az bir zaman kaldi hayirlisiyla  :k06:

duru boncuk

canım dostum melek kalpli arkadaşIM seni ve meleğimi çokkkkkkkkkkk seviyorum aşkımın doğum günü kutlu olsun seninde ilk annelik yılın böyle tatlı bir evlattan rabbim seni hiç ayırmasın yüzünüz hep gülsün meleğimm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Nilos

''BUSEME''

Fıstıkıımm, arkadaşıımmm, dost canlusuu delüüüümm;) doğal, sewecen, samimi, içten ,sıcakkanlı, komplexsiz, sewgi dolu, sewgisi herkese yeten, iyi kalpli, insanları sewen we daha bi dolu bi dolu güzel sıfat... Bana böylesine güzel bir duygu yaşattığın için teşekkür ederim sana... TEYZEYİM sayendeeee...

''AYBERKİME''

İyiki doğdun meleğim... Umarım yeni yaşında we tüm hayatın boyunca çooooooooooook mutlu olursun.. Bütün güzellikler senin olsun canım yeğenim... İnşallah hayatta her istediğin gerçekleşsin..

Pastanı üflerken;)) Dilek tutmayı da unutma.. (( Lütfen Türkiyeye Nihal teyzemin yanına gideyim diye de bir dilek dile belki kabul olur... Olur olur benim meleğimin her dilediği olur...)) Başka türlü bu uyyuusss annenin seni bana getireceği yokk... ona kalırsa askerliğinde yüzünü görücem daha kucağıma alıp kokunu bile duymama izin vermedi... uyusssuunn iştee He He HE...))

Her mum, hayatının ışığıdır... Pastandaki mumlar çoğaldıkça, yaşamın daha çok aydınlancaktır.
Yeni ışığın KUTLU OLSUN CNM.......!!!   

Hayatın boyunca hep gül, çünkü bu sana çok yakışıyo:))

...İYİ Kİ DOĞDUN AYBERKİM...
...İYİ Kİ ANNEN ve BABAN VAR İYİ Kİ SEN VARSIN...
...SİZİ ÇOK SEVİYORUM MELEĞİM...

sevda

SAYFAMIZIN YENİİ MÜDAVİMLERİİ FATİŞİM BENİMİNNN MELEĞİNİNN DOĞUMM GÜNÜNÜ ENİÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUMM VE HAYATI BOYUNCA HEP GÜZELLİKLERREE ,,MUTLULUKLARAAA YOLL ALMALARINI DİLİYORUMM... ;) :opucuk:

sevda

FATOŞCUMM..

MELEĞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLKELERİMLE KUTLUYORUM..

ALLAH UZUNN ÖMÜRLERR SAĞLIK SIHHAT VERSİN...

;) :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

14 Eylül , 2008, 16:03:03 #73 Son düzenlenme: 14 Eylül , 2008, 16:04:51 sevda

guguş