Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

melek100lü

çok şükür sema cım sen nasılsın  :opucuk: :nazar:

en son ayın 20 sinde gitmiştim doktora  :love9: benim oğluş 1360 gr gelmişti  :icon_scratch:

artık önümüzdeki hafta gitcez bende merak ediyorum kaç kilo oldu minik oğluşum  :love7: :opucuk: :nazar:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Ekim , 2012, 15:22:21
çok şükür sema cım sen nasılsın  :opucuk: :nazar:

en son ayın 20 sinde gitmiştim doktora  :love9: benim oğluş 1360 gr gelmişti  :icon_scratch:

artık önümüzdeki hafta gitcez bende merak ediyorum kaç kilo oldu minik oğluşum  :love7: :opucuk: :nazar:
iyim bende melekçin valla bende çok merak ediyorum haftaya gittiğimde sorayım bari kaç kilo doğar diye

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

cok acıktım yemege gectim eltimin kızıda yanımda ona bakıyorum siz yazın ben okurum :D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

ben acayip kilo alıyorum yaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

75 le başladım şimdi 81 kilo 700 gr olmuşum  :cildir: :cildir: :cildir:

cute552

melekçim valla ben artık kilomu durduramıyorum bende çok aldım 1 ay öncesi gittiğimde 79 kiloydum 80nide geçmişimdir 1 ayda 1 kilo alıyorum doktor 12 kiloyu tamamlamışsın dedi ve daha 2 ayım vardı ben arıl 20 25 kilo alırım doguma kadar

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

Maşallah duygucum pasamiza :nazar: :nazar:
Canım bende 4 kilo doğurdum normal hemde hemen kestirme öyle
Zor oluyo ama Sezeryan daha zor diolar

]

melek100lü

anaaaaam netcez böyle yaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doğuramacaz kız biz bu çocukları  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ekim , 2012, 15:06:12
aynen önemli olan saglık  :amin: :amin:

:-ooo ciddi misin nasıldı ya bide diorum ki bir çok kişi 4 kilo dogurmuş acaba doktor banamı güvenmio  :icon_scratch:

Burda öncelik normal dogum ya herhalde ondan doğurtuyorlar, direk sezeryana zor alıyorlar

Cok cok ciddi bir durum yoksa, normal dogum yapamıyorsa alıyorlar.. Ben yine buna şükrediyorum  :ehi:

Son iki haftam vardı ya daha cok bekleseydim ya daha cok kilo alsaydı diyorum, bir yandan da erkenden hastaneye gittiğime pişmanım  :icon_scratch: iste öyle, doğumum başlamalıydı bile ama yok illa doguma alacak dedi kafirler  :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ekim , 2012, 15:41:48
He bak ben seni soracaktım dikişler nasil oldu iyimisin şimdi oglan nasil  :opucuk:

Hem bakın beni alttan kesmediler bile  :ehi: dikişim oldu ama kesmediler yuppi tey tey  :toothy10:

kelebegimm

Kyi canım sukur gecdi düzeldi sayılır hala dokunmuş bakmış değilim ama olsun :k06:
Efe'de iyi banyo yaptırdım uyuttum bugun ilk kontrolumuz var
Kiiiizzzzz kesmediler yirtildimiii anammmm o daha kötü deilmiiiii :-ooo
Ayy ben hatirlayinca oram sizliyo resmennn

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ekim , 2012, 15:41:48

saol teyzesi  :opucuk:
ben hep normal istiyordum bebekde dönmüş herşey normal ama kilosu fazla die kesecegiz galiba dedi doktor  :sad1: 2 hafta sonra gidince belli olcak bakalım hayırlısı dua edin ne olur bende normal istiyorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Ekim , 2012, 15:45:50

:-ooo ciddi misin nasıldı ya bide diorum ki bir çok kişi 4 kilo dogurmuş acaba doktor banamı güvenmio  :icon_scratch:

Burda öncelik normal dogum ya herhalde ondan doğurtuyorlar, direk sezeryana zor alıyorlar

Cok cok ciddi bir durum yoksa, normal dogum yapamıyorsa alıyorlar.. Ben yine buna şükrediyorum  :ehi:

Son iki haftam vardı ya daha cok bekleseydim ya daha cok kilo alsaydı diyorum, bir yandan da erkenden hastaneye gittiğime pişmanım  :icon_scratch: iste öyle, doğumum başlamalıydı bile ama yok illa doguma alacak dedi kafirler  :ehi:

bizim burada devlet hastaneleri normale zorluyorlarmış ölen bile olmuş bu yüzden doguramayıp yada sezeryana aldıkları son anda :(
eşimde duydu bunları doktorun ne derse o olsun dio iki tane canım war normal dogum isteyip de ateşe atmayın dio ne yapcam bilmiorum hayırlısı olsun inş.  :amin:
son ana kadar direnmek istiyorum arada agrı wuruyo duş alıyorum rahatlıyorum fazla agrım sızım olmaz inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ekim , 2012, 15:52:45
Kyi canım sukur gecdi düzeldi sayılır hala dokunmuş bakmış değilim ama olsun :k06:
Efe'de iyi banyo yaptırdım uyuttum bugun ilk kontrolumuz var
Kiiiizzzzz kesmediler yirtildimiii anammmm o daha kötü deilmiiiii :-ooo
Ayy ben hatirlayinca oram sizliyo resmennn
He öyle oldu maalesef  :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ekim , 2012, 18:56:02
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Ekim , 2012, 15:45:50

bizim burada devlet hastaneleri normale zorluyorlarmış ölen bile olmuş bu yüzden doguramayıp yada sezeryana aldıkları son anda :(
eşimde duydu bunları doktorun ne derse o olsun dio iki tane canım war normal dogum isteyip de ateşe atmayın dio ne yapcam bilmiorum hayırlısı olsun inş.  :amin:
son ana kadar direnmek istiyorum arada agrı wuruyo duş alıyorum rahatlıyorum fazla agrım sızım olmaz inş.  :amin:

Ne demişler önce saglık hele bu konuda Allah yardımcın olsun normal veyahut sezeryan ikiside zor

Rabbim kolay doğumlar nasip etsin  :amin: hiç kafanı yorma nasil dogum yapacan diye bu günlerini güzel geçir

:opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...