Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar: :nazar:duygucum maşallah oğluşuna rabbim ikinizede sağlıklı kocaman ömür versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Temmuz , 2012, 16:13:08
MAŞALLAH tosuncuga :nazar: ..benim paşam gibi tosuncuk senınkıde desene :k06: ..RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsın inş.... :amin:

Ayy canım o sıcaklar benıde mahvediyor :sad1: ..biz cözüm olarak memlekete gitmeyi bulduk..babamız bizi götürcek dogumuda annemın orda yapcam..sivas şimdi serinmiş..akşamları yorganla yatıyorlarmıs..ohhhhh en azından bıraz rahat ederiz.. :hieyt:

amin cnm  :amin: aynen tosun paşalar  :k06:
memlekette kaynanam war onun yanında ben rahat edemem sıcaklara talim ederim daha iyi  :suclu:
gitde rahatla sen biraz cnm az kaldı senin zaten :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 13 Temmuz , 2012, 21:52:27
:nazar: :nazar:duygucum maşallah oğluşuna rabbim ikinizede sağlıklı kocaman ömür versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

saol teyzesi inş.  :amin: :opucuk:
rabbim böle yaramaz sanada nasip etsin inş. en tez zamanda  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

süpriz yumurtam  :love9: :love9: :love9:
yavaş yavaş tekmelerin daha sert oluyor  :love7:
annecim 3 ayımız kaldı sana kavuşmamıza  :amin:
nasıl heyecanlıyız babanla şaşkın şaşkın bakıyoruz senden bahsedince birbirimize  :k06:
bazen düşünüyorum ben anne olacagım tuhaf oluyorum  ::)
ama senin hayalini kurdukça gözlerim doluyo senin için herşeye gögüs germek yani büyümek anne olmak cok başka bir duygu rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin:
babamız yönünden cok şanslıyız bizim bir dedigimizi iki etmiyor her dedigimize tamam dio  :k06:
minik ellerini öpüp koklamaya az kaldı oğlum heyecan sarıyor  :love9:
geceleri uyuyamıyoruz midemiz yanıyor doymuyoruz  :sad1:
canımız neler neler cekio ama bir türlü sıcaklardan yapamıyoruz :(
dün teyzenler bize geldi eglendik çay iştik cok yorulduk o gün pek oynamadın halada yorgunuz  :sad1:
seni cok sewiyorum oğlum sabırszlıkla bekliyorum seni görmeyi  :nazar:
arada bi tekmelerini hissediyorum şimdi acaba günlüğüne yazdıgımı mı hissettin  :k06:
cok geç oldu oğlum artık uyuma wakti süpriz yumurtam  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

anneciğim bugün gece neler yaşadık öle demi  :k06:
en baştan anlatayım sana sende hiç unutma bende  :love7:
gece her zaman ki gibi uyuyamadık babamız mışıl mışıl uyuyor  ::)
önce nete takıldık ewin içinde dolaştık tabi senin bu annenin kafasından neler geçio neler  :k06:
babanla tanıştıgımız zaman söz günü bi gömlek giymişti pembe cok yakışmıştı babaya  :love7:
tabi ewlendik gömlek ortada yok baban bana soruyor ben babana derken takımların içine bakmak geldi içimden açtım baktım aynen oradaydı aynı babanın kokusu ile duruyordu önce bi kokladık  :love9:
sonra babanın nişan takımı damatlık oradaydı ceplerine bak dedi bi ses  :k06:
bizde başladık karıştırmaya tabi neler cıktı neler  :k06:
kol düğmelerini bulduk orada babanın sonra nikaahımız kıyılırken hoca kagıt wermişti onu babanın kalemini sakızını  :k06: derken iç cebinden bişeyler cıkmaya başladı  ???
şaşırıp kaldık altın we para  ::)
gözlerimizi ovaladık uyuyormyuz die yok  :k06:
meğer baban cebine altınla para koymuş düğünde haliyle ewe gelince unutulmuş  :suclu:
sonrasıda kilo aldıgı için giymiyordu takımı hiç kurcalamak aklımagelmemişti  :k06:
hemen aldım onları sakladık senin için demi bebeğim sabahda babana söledik oda cok şaşırdı  :k06:
oğlumuz cok şanslıymış dedi  :nazar:
bizde unutmayalım die bu olayı senin ğünlüğüne yazmaya karar werdim oğlum  :love9:
şanslı bebek seni  ;D inş. hep böle şanslı olursun oğlum  :amin:
Rabbim sana şükürler olsun kul yetiş deyince rabbim hemen yetişirmiş  :amin:
1 sene 2.5 ay sonra senin gelecegin vakit cıktı onlar senin kısmetin demek ki  :nazar:
neyse bebeğim şimdi babanla ugraşıyorum saglık ocagını saglık bakanlıgına şikayet etmiş ikide bir bizi arayıp duruyo  :dontknow: seni cok sewiyoruz biricik oğlum  :amin: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Ya şansa bak ne güzsel bişey bu aklınada gelmişş hee  :k06: :k06: :k06:

nazo-58

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: 

Boşa dememişler bebişler kısmetiyle gelir diye..MAŞALLAH benım sanslı kuzum :nazar: a  ..inş herzaman böyle sansı devam eder....
:amin:
Saglık ocagını nıye sıkayet etti kocişin.benım kocişte etmişti :k06: ...Anam bu kocalar pek pimpirikliler ha...ALLAHtan aradan zaman geçti unuttu o ... :ehi:

melek100lü

:nazar: maaşallah çok ballı olcak oğlun  :opucuk: hep kısmeti açık olur inşallah :amin: :amin:

bende merak ettim neden şikayet ettiniz  :icon_scratch:

Sır_Çiçegi

aynen teyzeleri ck şanslı benim oğlum  :k06:

saglık ocagına gelince 20. haftada aşı wuruyorlar ya ben gittim aile hekimine git wursun hemşire dedi hemşireye indim bebegi hissediyormusun dedi ewt dedim emin misin dedi ilk defa hamile kaldım karnımda bişeler olduguna eminim dedim neyse yok dedi sen git temmuzun 15 den sonra gel iyi dedim eşim sinirlendi nie wurmadılar dedim bilmiom güvenmedi bana sonra muayeneye gittim kendi doktoruma kesin wurul o igneyi dedi çarşamba saglık ocagına gittim dolaplar bozuk vuramayız igneyi o zaman ben başka yerde vurdurcam yok gerek yok numara werdi bizi ara eşime söledim oda sinirlendi saglık bakanlıgını aramış bagırmış geri döncez demişler dönmemişler haftaya görür onlar saglık ocagını birbirine katıcam dio bakalım nolcak  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:-ooo ne saçma neden inanmadılarki manyakmı bunlar  :violent1: :violent1:

ee vuldunmu peki aşıyı  :dontknow:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

paşam benim  :nazar: :nazar:
bugün babanla saglık ocagına gittik aşımız için doktorumuz ögleden sonra gel vuralım dedi cıs yapcaklar bize inş. fazla acımaz :(
oğlum dün babanı istemeyerekte olsa alışwerişe götürdük baban gitmemek için bir sürü bahane buldu ama biz yutmadık  :k06:
neler aldık sana emzikler biberonlar oyy yesin anne seni  :hungry:
cok yorulduk dün tabi ewe anca düştük yatak odası cok sıcak oluyo orada yatamıyoruz artık  :sad1:
zaten yatagada sıgamıyoruz yakında babanı atıcaz anlaşılan  :ehi:
anlaşılan kıskanç bir bebek olacaksın sen  :k06: cünki baban ne zaman bana sarılıp öpse öle bi tekme atyorsun ki ben sıcrıyorum haliyle baban bizi rahat bırakıyo  :k06: yaramaz oğlum benim  :ehi:
baban göbüşümüzü öpüyo sende tekme ile karşılık weriyorsun ona  :k06:
ama bakınca hiç tepki wermiyorsun  :k06:  :k06:ugraştırıyorsun hep babanı  :suclu:
:igrenc: bugün gene kustuk hemde yolda saglık ocagından gelirken hala geçmek bilmedi şu bulantılar babanda şaşırıyo dogurana kadar bölemi olacak hep dio cünkü perişan oluyoruz kusunca :(
sen saglıklı olda bebeğim ben herşeye razıyım 24 haftalık olduk dün şeker yükleme testimiz war haftaya inş. bir sorun cıkmaz bebeğim  :amin:
odan doldu taştı eşyalarınla  :k06: gören herkes şaşırıyo azda bize bırak biz alalım dio  :k06:
babaannen köyden gelmiş bizden cok dertliymş bizi bekliyormuş bayramda gidecegiz yanına bakalım ne olacak zorla ikna ettim babanı yoksa gitmeyi hiç düşünmüyordu  ::)
şimdilik bu kadar bebeğim seni cok sewiyoruz babanla sabırsızlıkla bekliyoruz  :hieyt:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Maşallahh sizee cicişlerini güle güle giyip kullansın paşaam   :nazar: :nazar: aşında sıkıntısız geçer inşallah korkuyom bende aşıdan  :cildir: :cildir:

Sır_Çiçegi

amin ecmain inş. cnm  :amin:
aynen ya kolumu agrıtır kesin bir müddet kımıldatamam  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...