Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

ayy

:amin: :amin:rabbim burdaki ve hatta dünyada evlat hasreti çeken tüm kadınlara yasatsın inşallah bu güzelliği :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ayy - 01 Temmuz , 2012, 13:25:45
:amin: :amin:rabbim burdaki ve hatta dünyada evlat hasreti çeken tüm kadınlara yasatsın inşallah bu güzelliği :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RuHGuZeLi

meleğe de yazdım uzun zamandır girmiyorum maşallah ne kadar büyümüşler bebişler maşallah en son duygucum kız istiyordun paşamız geliyormuş :) Yarabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tatlım

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 01 Temmuz , 2012, 13:25:45

amin cnm ecmain inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: begum0101 - 02 Temmuz , 2012, 13:32:18
meleğe de yazdım uzun zamandır girmiyorum maşallah ne kadar büyümüşler bebişler maşallah en son duygucum kız istiyordun paşamız geliyormuş :) Yarabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin tatlım

amin teyzesi saol sizin dualarıızla bütün zorlukları aştık Allahın izni ile  :opucuk: :opucuk:

ewt teyzesi kız istedik paşa geliyormuş hayırlısı saglıklı olsun da inş.  :amin: :amin:

rabbim herkese nasip etsin inş. cnm uzun zamandır yoksun nasılsın iyimisin :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

yaramaz oglum haylaz oglum benim :)
uzun zamandır yazamadık günlüğüne annen tekmelerini hissediyo artık ama gene yaramazlık yapıorsun birşeyle ugraşırken tekme atıyorsun göbegime dikkatli bakınca tekme atmıyorsun  :k06:
babanda hissedio tekmelerini dikkatlice bakıo göbüşe gözlerinin içi gülüo senin bi tekmeni görünce nasıl sewiniyoruz  :nazar:
yavaş yavaş hazırlıklar dewam edio oglum bir sürü şey aldık sana hastane cıkışında hazır coraplarnda tamam nevresim takımını diktiriyoruz şimdi baban begendi desenini bizimde hoşumuza gitti tabi sabırsızlıkla beklioruz seni bebeğim  :nazar: :nazar:
4 boyutlu ultrasonada girdik ellrini yerim senin yuvarlak yüzlüydün tonbiş bişe gelişimin 1 hafta önden gidiyormuş dogum 6 kasım dedi doktor teyzen  :love9:
geceleri uyuyamıyoruz artık 3 4 kadar gözler açık yatakda bi o tarafa bi bu tarafa dönüp duruyoruz hiç esmiyo :( sabahda uyuyoruz biraz esiyo rahatlıyoruz başımız agrıyo uyku dengemiz bozuldu :(
esila ablanın dogum günü partisi war bu hafta sonu daha dogdugu gün dün gibi aklımda minnacık birşeydi şimdi baban onunla ugraşa ugraşa yürüttü yavaşdan sarhoş gibi yürüyo bide oy oy oy demesini ögrendi oglum bi görsen onu görüp gülüoruz babanla oglumuzunda bu hallerini görecegiz inş. diyerek  :amin: :amin:
her gece teyzelerine dua ediyoruz hamile olanlara saglıklı kavuşsunlaar bebeklerine die bebek isteyenlere de tez wakitte melekleri onlara süpriz yapsın die  :amin: :amin:
senin bana yaptıgın süpriz gibi demi oglum warlıgım  :love9: seni werene kurban olurum  :love7: cok şanslıyız böle babamız oldugu için  :suclu: tabi kıskananlar war bizim aşkımızı  :love3: ama biz aramıza sadece seni koyacagız bebeğim :k06:
su sıcaklar bizi cok bunaltıyo Allah yardımcımız olsun inş.  :amin: :amin:
adını baha koyacagız ama yanına isim arıyoruz bir türlü bulamadık :(
neyse bebegim seni cok cok öptü annen seni cok sewiyoruz bebeğim  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Maşalahh baha paşaya Allah sağlıkla kullanmak nasip etsin inşallah eşyalarınıda RAbbim yavrularımızdan ailelerimizden hiç ayırmasınn  :amin: :amin:

nazo-58

MAŞALLAH paşamıza. :nazar: .RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagına alamayı nasip etsin canım.... :amin:

Daha dur bakalım o tekmelere zaman geçtikçe canını yakacak ama sen o kadar mutlu olcaksın ki şakayla karısık kızcaksın da biraz :k06: ....RABBİM yavrularımızı korusun inş..Darısı tüm isteyenlerin basına... :amin:

Sıcaklar :sunny:  ...ah o sıcaklar benıde mahvediyor uyku yok :sad1: ..gece 3 te serinliyor biraz ozaman uyuyoruz...ALLAH yardımcımız olsu :amin: n..kociş bize dayanamıyor agustos ortasında memlekete gitcez orda serin serin yatarız artık :k06:

melek100lü

:nazar: maaşallah oğluşuna öncelikle gelişiminin iyi olmasına
çok sevindim :opucuk:  baya tamamladınız oldunuz maaşallah
cicilerini iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah :amin: :nazar:

sıcaklar bizide uyutmuyor canım malesef  :sunny:  geçecek inşallah

bizde şöyle kuvvetli hissedemiyoruz kıprtıları çok hafif
günde bir defa nerdeyse öpüyorum ikinizide  :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: zynpesra - 06 Temmuz , 2012, 15:09:47
Maşalahh baha paşaya Allah sağlıkla kullanmak nasip etsin inşallah eşyalarınıda RAbbim yavrularımızdan ailelerimizden hiç ayırmasınn  :amin: :amin:

saol teyzesi amin inş.  :amin: :amin: :amin:

bunlarda zümra prensesimize  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Temmuz , 2012, 15:26:15
MAŞALLAH paşamıza. :nazar: .RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagına alamayı nasip etsin canım.... :amin:

Daha dur bakalım o tekmelere zaman geçtikçe canını yakacak ama sen o kadar mutlu olcaksın ki şakayla karısık kızcaksın da biraz :k06: ....RABBİM yavrularımızı korusun inş..Darısı tüm isteyenlerin basına... :amin:

Sıcaklar :sunny:  ...ah o sıcaklar benıde mahvediyor uyku yok :sad1: ..gece 3 te serinliyor biraz ozaman uyuyoruz...ALLAH yardımcımız olsu :amin: n..kociş bize dayanamıyor agustos ortasında memlekete gitcez orda serin serin yatarız artık :k06:

amin teyzesi inş.  :amin: :amin:

amin cnm sabırsızlıkla bekliyorum can yakan tekmeleri gerççi kuvvetlendi tekmeleri  :k06:

aynen uyuyamıyoruz daralıyoruz hergün duş alıoruz gene yok :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Temmuz , 2012, 21:26:49
:nazar: maaşallah oğluşuna öncelikle gelişiminin iyi olmasına
çok sevindim :opucuk:  baya tamamladınız oldunuz maaşallah
cicilerini iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah :amin: :nazar:

sıcaklar bizide uyutmuyor canım malesef  :sunny:  geçecek inşallah

bizde şöyle kuvvetli hissedemiyoruz kıprtıları çok hafif
günde bir defa nerdeyse öpüyorum ikinizide  :opucuk: :opucuk:

saol teyzesi ewt kocaman olduk şükür  :amin: amin cnm inş.  :amin:

gecer inş. bu sıcaklarda  :sad1: kuvvetlendi tekmeler bi wuruyo içim tuhaf oluyo hehe sıklaştıda kıpır kıpır  :nazar: bizde öptük seni we yağızı cnm  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

benim minnik yaramaz oğlum  :nazar:
hafta sonumuzdan bahsedeyim sana gerci sen hissettin kıpır kıpırdın hep  :hieyt: cumartesi dayın bizi denize götürdü deden anneannen yengen teyzen yigenlerin baban cok eglendik  :hello2:
ilk baban bizi sıkı sıkı tutttu denize girerken ama cok korktuk su buz gibiydi  :k06: dalgalar geldikçe nefes daraldı ama deniz tertemizdi ayaklar yere rahat basabildik rahattık babamızda bizi hiç yalnız bırakmadı tabi kulagımın zarı delik oldugu için kafamı sokmam yasaktı sadece wücut girdi ama cok güzeldi bolcana kremledi baban bizi yanmayalım die  :hieyt:
anneannen deden cok komiklerdi cok güldük onlara  :ehi: can simidinin üstüne yatıyo deden güneşleniyo  :k06: anneannende iyice içine giriyo simidin sade kollar cıkıyo meydana  :ehi: :ehi:
teyzenle yengen sudan hiç cıkmadılar biz 12 ile 4 arası girmedik suya cıktık o sırada sen hep kıpır kıpırdın inş. bişe olmamıştır dedim içimden galiba oynaman iyiye işaretti  :icon_scratch:
neyse ewe geldik baban yanmıştı kremi bize bol sürmüş kendisine bol sürmemiş  :k06: pazar günü baban arkadaşının nikahına gitcekti biz ögleye kadar yattık o orgunlukla bi baktık baba giyinmiş süslenmiş  :suclu: tabi senin bu kıskanç annen babanı tek göndermedi şiş ayaklarla düştü yola  :ehi: :ehi: :ehi:
baban bize güldü hep anladı cünki kıskandıgımızı  :k06: ne yapalım kıskandık işte demi oğlum  ;D
dolandık geldik ewe esilaya bisiklet aldık dogum günü için babanın arkadaşı wardı onlarla oturduk biraz onlarında kızı olcakmış bizden 7 hafta öndeler saglıklı gelsin kızları inş.  :amin:
başka sana ciciler aldık nevresim takımınıda yaptırdık hazırlıklar dewam ediyo yavaş yavaş tabi bende bi heyecan  :hieyt: cıngırak aldık sana elinde oynarsın die ayy cok hoşuma gitti nerdeyse ben oynıcam  :k06:
seni cok sewiyorum oğlum saglıklı gel annene olur mu bebeğim büyüyorsun içimde kocaman oldu göbüş tekmelerin dışardan hissediliyo  :love9: :nazar:
tabi sen o kadar yaramazsın ki baban dikkatli bakarken sana hiç tekme atmıyorsun  :k06: yaramaz oğlum babanda görsün o güzel tekmelerini saklama  :k06:

şimdilik bu kadar benim minik paşam baban we ben seni cok seviyoruz sabırlıklıkla bekliyoruz seni  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Maşallah oğluşuna anne oğul deniz keyfi yapmışsınız  :nazar: :nazar: Ne güzel gün be gün büyüyo ALLAHIN iziniyle canım :amin: sağ salim alırsın inş. kuzunu kucağına :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 10 Temmuz , 2012, 14:09:09
Maşallah oğluşuna anne oğul deniz keyfi yapmışsınız  :nazar: :nazar: Ne güzel gün be gün büyüyo ALLAHIN iziniyle canım :amin: sağ salim alırsın inş. kuzunu kucağına :amin: :amin: :amin:

saol cnm aynen güzel bi gündü  :opucuk:
amin ecmain inş. cnm zaman geçmiyor gibi ama arkaya dönüp baktıgımda kocaman olmuşuz  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...