Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 18 Haziran , 2012, 17:31:49
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Haziran , 2012, 08:09:29
cnm korkma bitanem sen daha tam hissedemiyorsun ondandır içini ferah tut bişicikler olmayacak ama annelik demi cok zormus cok

elimde deil ki gülüm nasıl korkuyorum bişe olcak die :(
walla cok zormuş eşim kızıyo şimdiden böleysen cocuk dogdugunda nolcak dio sakınırsın herşeyden dio :(
ne bilim bişe olmasın istiyorum :(
bana da öyle diyorlar cnm ya ama napıyım ben gec buldum

Sır_Çiçegi

sen gec buldun ama benim kadar deilsindir belkide :(

ben böle olmazdım ama ben senelerce cocugum olmayacak die cok agladım  :y25:
bi doktor senin cocugun olmaz demişti rabbime şükürler olsun o ol dedikten sonra herşey oluyo  :amin:
şimdide tek korkum kaybetmek :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

allahm sag salim kucagımıza almamımızı nasip eder inş duygumm

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: korkma canım ALLAH IN İZNİYLE BİŞEY OLMAZ AKILLI BIDIĞINA  :amin: :nazar:

NE ÇOCUĞUN OLMUCAKMIŞ  DOĞUNCA GÖTÜR O DOKTORA :cussing:  AKLI KÜPÜNÜ OLURMU  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

melek100lü

Sır_Çiçegi

sorma meleğim cok agladım sözlendim doktora gittim olur dedi aynı doktor adamla dalga mı geçiyorsun sen dedim bagırdım üzüldügüm yanıma kaldı :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

CAVIRIN ADAMI  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ÇOK ŞÜKÜR VERDİ YAAA RABBİM  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

melek100lü

:love9: :love9: :flowers: duygu günaydın canım  :flowers: :love9: :love9: nasıl geçti

konturolünüz :love9: :love7: :love9:  ayrıntılı bakılcak demiştinya

ben çok merak ediyorum nasıl olduğunu gelince

yaz olurmu canım  :opucuk: inşallah kocaman olmuştur

senin minik oğluşun :amin: :nazar: öpüyorum ikinizide :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

canım anca girebildim :)

4 boyutlu gösterdi doktor bebeğimi el yüz yuvarlak bişe cok tatlıydı ama öle yatıyodu keyfi yerindeydi şükr birşey cıkmadı cnm 461 gram olmuş paşam :)
doktora gittigimizde 20+4 dük doktorumuz 21+2 dedi dogum 6 kasım dedi artık hayırlısı ama cok başka bişeydi cnm :) küçüçük bebeğimi kocaman gördüm  :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love8: :love9: :nazar: maaşallah tosun paşamıza :nazar: :love9: :love8: :love9:

çok şükür sorun çıkmamış ayyy ne tatlı olmuştur

:nazar: 5 gün önde gidiyor yüzminkere maaşallah :amin: :nazar:

darısı bizim başımıza çok heycanlandım şimdiden

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Haziran , 2012, 23:47:57

4 boyutlu gösterdi doktor bebeğimi el yüz yuvarlak bişe cok tatlıydı ama öle yatıyodu keyfi yerindeydi şükr birşey cıkmadı cnm 461 gram olmuş paşam :)
doktora gittigimizde 20+4 dük doktorumuz 21+2 dedi dogum 6 kasım dedi artık hayırlısı ama cok başka bişeydi cnm :) küçüçük bebeğimi kocaman gördüm  :)
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olmuş maşallah annesi ..bundan sonrasıda sıkıntısız gecer inşallah canım benim saglıcakla kokusunu da duyarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

nazo-58

MAŞALLAH paşamıza :nazar: ..senin bebişde benim paşa gibi önden gidiyor desene...RABBİM saglıcakla kucagımıza alamyı nasip etsin inş.. :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Haziran , 2012, 12:30:23
:love9: :love8: :love9: :nazar: maaşallah tosun paşamıza :nazar: :love9: :love8: :love9:

çok şükür sorun çıkmamış ayyy ne tatlı olmuştur

:nazar: 5 gün önde gidiyor yüzminkere maaşallah :amin: :nazar:

darısı bizim başımıza çok heycanlandım şimdiden

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saol cnm benim inş. senin paşanında kocaman resmini görürsün kalp atışlarınıda duydum  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 30 Haziran , 2012, 13:42:31
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Haziran , 2012, 23:47:57

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olmuş maşallah annesi ..bundan sonrasıda sıkıntısız gecer inşallah canım benim saglıcakla kokusunu da duyarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

inş. teyzesi saol  :opucuk:
inş. sizin bebeğinizinde böle güzel haberlerini alır sewiniriz cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...