Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Nisan , 2012, 15:10:04

benım kızımında vardı bundan ılk dogdugunda gıydırmıstım ne tatlı olmustu 9 ay boyunca kokladıgın konustugun kıyafetlerı bekledıgın melegın ustunde görmek mukemmel bir duygu  :love9: bu duyguyu yaşatan rabbıme sukurler olsun cok guzeller cıcıler hayırlarla gelsın mınık melek

Sır_Çiçegi

inş. cnm rabbim bizede nasip eder bu cicileri üstünde görmeyi  :amin:

rabbim herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

cicilerinizin hepsi birbirinden güzel Allah üstünde görmeyide nasip etsin  :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nehirmiray

merhaba canım cicileriniz çok güzelmiş..bende bayıldım..allah hayırlısıyla bebeğinizi sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..güzel günlerde giymeyi nasip etsin..çok zevkli şeyler bunlar...insan her gördüğünü almak istiyor... :amin: :nazar: :love9:

Sır_Çiçegi

tşk ederim cnm  :flowers:

aynen herşeyi almak istiyorum  :k06: babamızı batırcaz  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bebeğim annen şuanda aglıyo sende hissediyormusun  :crybaby2: bende istemiorum aglamak ama babanı kaybetmenin korkusu war üstümde sürekli korkutucu rüya görüyorum bide bu yazı beni fena aglattı  :crybaby2: :crybaby2:

uzun zamandır yazamadım sana bebeğim hafta sonu dayın teyzelerinle birlikteydik güldük eglendik anneannenin ewini temizlettik yarın geliyorlar Allah izin werirse mutluyuz onlar gelecek die sürekli arıyorlar nasılsın die dierlerini aramıyorlar die dayın sitem etti seni arıyo bizi aramıyo die yarın süpriz yapcaz hamiye halalarda gelcekmiş hava alanına inş. güzel gecer yarın  :amin:

seni uzun zamandır göremedim bebegim cok özledim kalp atışlarını hissediyorum babanada dinlettim hissettimi bilmiyoruz ama hayat cok kısa bebeğim böle kötü bi hayata seni geitrmek istemem korkularım war ama baban hep arkanda olacagı için mutluyum bizi her türlü kötülükten korur kollar eminim Allah onu başımızdan eksik etmesin düşüncesi bile kötü yapıo beni canım bebegim warlıgım hayatımın anlamı ömrümüün baharı diyecek kelime bulamıyorum sana we babana olan sewgimin tarifi yok imkansız ikinizide cok sewiyorum sizden başka kimsem yok dünyada herşeyimsiniz siz benim  :love9: :love9: :love9: :love9:

anne şimdilik cok kötü sonra yazarım sana sen iyi ol bitanem annen we baban hep yanında  :love9: :love9: :love9:

bugün 9 hafta 2 günlüğüz bebeğim  :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love9: ALLAH ACILARINI GÖSTERMESİN SEVDİKLERİNİN CANIM ÜZÜLME  :love9: :love9:
:love9: :love9: ONLARLA OLMANIN TADINI ÇIKAR  VE BEBEĞİNİN CANIM  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9:

kelebegimm

canimm bende senin gibiydim halada atlatmis deilim ama esimi kaybetme korkusu bendede cok var onceden mesaiye kalirdi ya gelirken kaza yapsa ya bise olsa ben ne yaparim die dusunup agliyodum her sabah giderken yavas git diye tembihliyodummmcok kotu bi donem ama gececek korkma canim baska seylerle oyalan  :opucuk: :opucuk:
angelsoundsmu aldin sende kalbini dinliyomussun ne guzel simdi artik dahada rahat edersinn :love9: :love9:

]

elfo

duygum senin eşinin göreviyle alakalı m böyle düşünüyon yoksa öylesine mi? gerçi ne iş yapıyor hiç sormamışım
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Sır_Çiçegi

öle yapmaya calışyorum melekcim ama korku agır basıyo  :y25:

cnm hissediyrum dinlemek için bişe almadım bende senin gibi eşim işe giderken dikkatli ol derim hep o lafı benden duymadan işe gitmez :)

elifcim eşim teknisyen plazada en üstte korkusuzdur herşeye atşar plazanın yüzünde asansör filan oluyo onlara binmesi gerekio bazen cok korkuyorum bide iş yeri uzakda yolda başına bişe gelir filan die korkuyorum ewlendigimdn beri war bu :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

kiz duygu allah seni ne deyim ya  :caca: :caca: :caca: :caca:

okurken anlamadim birsey oldu sandim  :'( :y25: :caca: :caca:

aman aman allah korusun  :amin:

aklina kotu kotu seyler getirme hormonlarin etkisi bacim bu.  :opucuk:

Sır_Çiçegi

olmadı cnm ama korku işte sarıyo bazen :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bebeğimmmmm annesinin gül kokulusu
çarşamba günü geldi anneanne we deden biz sona dogru bayagı kötü olduk beklemekten bayılcaktık ama sonunda geldiler nasıl sewindik anne annen gelme diie aramıştı bizi sarıldık kızıyo sen nie geldin gelme dedim sana die  :k06: ben gelmeden dururmuyum dedim  :k06:
cok kalabalıktık annecim dayın wardı teyzelerin yigenlerin hamiye we hüsne hala metin ve muhlis amca yalçın we mahmut abi şimdilik isimlerini bil yeter yakında tanıyacaksın da :)
babamız işte oldugu için oraya gelemedi ewe geldi cok eglendk ama arada kavgalar olsada :)  :love9:
şimdi anneannelerdeyiz babamız işe gitti biz daha uyuyamadık ama herkes mışıl mışıl uyuyor  :love9: büyükbabaannemizde burda görürsün inş. onuda bebeğim  :love9:
anneannen bizim için neler almış neler sana bişe almış  :k06: cok tatlı bi elbise kızada gider erkegede daha cinsiyetini bilmedigi için kız olsaydın gelinlik alcakmış öle dedi ama daha bilmioruz sen saglıcakla gel bebeğim kız erkek fark etmezz  :love9:
babanın yaramazlıklarını anlatayım mı sana cok gülüyruz onu cnki  :k06:
akşamları eger unutmazsa ballı yumurtalı süt yapıo bi bardak aslında 2 bardak içmen lazım dio ama daha bi olsun dio  :k06: keşke erken ewlenseydik dio bide yaramaz baban cocuk için acele etmezdik dio  :k06: seni sewmediginden deil ama baya doyamamış öle dio  :k06: işten gelince önce beni sonra seni öpüyo eli bu sıra hep göbüşte sewio seni bizimde hoşumuza gidio  :love9: bugün işe giderken seni öptü anneye iyi bak dedi sonra beni öptü sonra gene seni öptü ayrılamadı senden  :k06:
dün cok korktuk doktor teyzeye koştuk özlemiştimde seni resmini cekti werdi iyimişsin bebeğim inş. hep iyi ol  :love9:
dün resmini anneanneye gösterdik  oyy oyy benim minik kızımın minik bebeği dedi sewdi seni  :k06:
deden dün gelir gelmez teyzelerini tenbihliyo duygu öne otursun rahat etsin die tabi teyzenlerde çatlıyo  :k06: dede we anneanne böle üstümüze güşünce  :love9:
bugün tam 9 hafta 5 günlüksün bebeğim kocaman oluyorsun gün be gün büyüyorsun içimde öle heyecan werici bişe ki anne olmak duygusu öle başka bişe rabbim herkese tattırsın bu duyguyu die hep dua ediyorum bebeğim inş. herkesin güzel haberini alacagız şimdi gitmem lazım bebeğim yiğenlerin kalkıyo pc yi elimizde görmesinler saldırırlar hemen  :k06:
annen baban herkes seni ck sewio bebeğim  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...