Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

amin cnm amin ecmain inş.  :amin:

rabbim herkese nasip etsin inş. bu güzel duyguları  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bebeğimmmm  :love9: :love9: :love9: seni werene kurban olurum ben dün cok korktum sana bişe oldumu die doktora gidecektik mide bulantısı yüzünden gidemedik baban cumartesi günü oradaysa gidelim dedi baban doktoru arayıp soracagız cumartesi oradamı die inş. iyisindir bebeğim ben hüsnü kuruntu yapıorumdur  :amin: :amin:

yatagını we arabanı sipariş werdik bebeğim bugün yatagın gelecek yarında araban yavaş yavaş gelişine hazırlıyoruz kendimizi nasıl heyecanlıyız  :hieyt: sen saglıklı ol bebegim herşey feda olsun sana  :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

aa erkenden aliyonuz hersey ne guzelllll
biz daha hicbise almadikkk bi corap bilem yok :y25: :y25:
ama ananesicok guzel seyler almiss :love9: :love9: ablam aradi dun annemin valizi acmis görünce bayilacan diyoo haftaya cuma gelsede bi gitsekkkkk

]

Sır_Çiçegi

cnm herkes dio 7 ayından sonra alın filan die ama ben öle düşünmüorum hepsini sıkıştırmaya gerek yok 9 aya kadar herşeyi yavaş yavaş almak istedik biz dolusuna cicileride war resimlerini cekip buraya koyacagım inş. dışarıya cıkınca muhakkak bi zıbın bi şapka alıyorum :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Nisan , 2012, 14:42:21
cnm herkes dio 7 ayından sonra alın filan die ama ben öle düşünmüorum hepsini sıkıştırmaya gerek yok 9 aya kadar herşeyi yavaş yavaş almak istedik biz dolusuna cicileride war resimlerini cekip buraya koyacagım inş. dışarıya cıkınca muhakkak bi zıbın bi şapka alıyorum :)

ne guzell bende bu aksam cinsiyet kesinlessin almaya baslarim artikk 5. aya gircess
canim mide bulantisindan niye korktun anlamadim ben :icon_scratch:

]

Sır_Çiçegi

dün cok yoruldum cnm bugün doktora gidip bebeğim iyimi deilmi die kontrole gidecektim sabah aşırı mide bulantısı ile uyandım gidemedim   :-\

daha kesin deilmi bebeğin cinsiyeti cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Nisan , 2012, 14:56:45
dün cok yoruldum cnm bugün doktora gidip bebeğim iyimi deilmi die kontrole gidecektim sabah aşırı mide bulantısı ile uyandım gidemedim   :-\

daha kesin deilmi bebeğin cinsiyeti cnm :)

korkma canim bisey olmaz hem sabah sana sinyalleri gondermis melegin iyi olduguna dair midenin bulanmasi bebeginden onun iyi olmasindan
yok canim ya kendi dokdorum daha soylemediki kesin olarak bakalim belki bugun soylerr bi aksam olsada görsem kuzumuuu :love9: :love9: :love9: bir ay olduu :y25: :y25: :y25:

]

Sır_Çiçegi

içimi rahatlattın cnm cok saol  :opucuk:

ögrenirsin inş. cnm üzme kendini şimdi cicilerimizi ekleyelim teyzesi :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Nisan , 2012, 15:02:40
içimi rahatlattın cnm cok saol  :opucuk:

ögrenirsin inş. cnm üzme kendini şimdi cicilerimizi ekleyelim teyzesi :)
hadi eklede görelimmm

]

Sır_Çiçegi

bebeğimim kutusu :) şimdilik cicişleri burada dolabı alanana kadar  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

kış bebeği oldugu için kalın giyisiler alıyoruz  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy duygucum maşallah ne şirin şeyler öyle  :love9:

o kadar minikler ki kutuya bile sığıyolar  :k06:

benden söylemesi canım çok fazla bişi alma. biz aldık aldık ama bizim oğlan çabuk irileşti ve 1 hfta sonra hiç biri olmadı  :k06:

kelebegimm

]