Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

24 Aralık , 2011, 14:07:11 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2012, 13:43:54 Sır_Çiçegi
mrb bebegm :) ay parçam annen 21 yaşında 20 aralık 2011 de ögrendim seni baban vve ben :) ama ögrendigimde derya yengen wardı yanımızda birlikte sarılıp agladık babana hemen sölemedik süpriz yaptık işten gelince kapının önüne benim we babanın ayakkabısının ortasına bi kız bi erkek ayakkabısı koydum baban koşarak gelirken onları görünce durdu bi bu ne dedi :) içeriye girgidinde bu ne hayatım dedi we bende kız mı erkek mi bilmiorum ondan iki ayakkabı koydum dedim güldü sarıldı cok şaşırmıştı :)) ama sen hayatımıza renk kattın ertesi günde anneannene süpriz yaptık burcu teyzenlebirlikte agladılar senin gelişin herkesi cok sewindirdi bebegim daha doktora gitmedik ne kadarlık oldugunu bilmioruz haftaya gidip snei görecegiz inş. arada beni aglatıyrsun baban kızıyo bana nie aglıyorsun die seni cok seviorum bebegim ay parcam benim babanda o kdar mutlu ki sürekli kendinize iyi bakın dikkat et sizi cok sewiorum die mesaj atıyo seni görecegim günü sabırsızlıkla bekliorum bbegim  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

:hello2: :hello2: günlüğünüz hayırlı olsun canım . umarım hep güzel şeyler yazmak nasip olur .... :hello2: :hello2:

hüzünden_gelme

Hayırlı olsun canım günlüğünüz :love9: rabbım tamamını erdırır inşallah alırsın meleğini sağ sağlım kucagına  :amin:

suzannn

hayırlı olsun günlüğünüz inşallah hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasit etsin  :hello2:

Balböceği

Gunlugunuz hayirli olsun canim  :flowers: Rabbim tamamina erdirsin  :amin:

Sır_Çiçegi

amin  :amin: Allah razı olsun inş. güzel dua we dilekleriniz için cok teşekkür ederim  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

nasılsın bebegim inş. iyisindir herkes yaramaz olacagını sölüyor ama sen onlara bakma bitanem uslu bi cocuk ol olur mu annesinin ay parçası :) baban dün ilk defa seni öptü yani annenin göbegini :k06: haftaya salıda burcu teyzenle seni görmeye gidecegiz cok heyecanlıyız herkes seni merakla beklio annenen seni saglıklı dünyaya getirmek için ugraşıyo şimdiden doktor hastane araştırıyorum sana zarar gelmesini hiç istemiorum bebegim şimdilik bu kadar bebegim sen orada iyi ol tamam mı anneyide üzme  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

günlüğünüz hayırlı olsun canım Allah hep güzel şeyler yazmayı nasip etsin

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Aytii

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

27 Aralık , 2011, 20:40:36 #14 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 12:49:36 Duygu_58
Ay parçam..
annesinin bitanesi bugün sevinçli bir şekilde doktor teyzene gittik burcu teyzenle ama sen daha minnacık oldugun için göremedik seni cok üzüldüm seni göremedim die :( kist oluşmuş annecigim yanında kov sen onu senin orası ah bebegim bu kist işi nereden cıktı sana zarar werecek die o kadar korkuyorum ki babanda öle üzmeyelim ama birbirimizi demi bebegim annen seni cok sewio anneni hiç bırakma sen olur mu dün anneannene gttik kuzum ilk bezini almış caktırma ama birazını kullanmış  :k06: neyse gerisi bizimmiş :) annen sana neler baktı bugün bebegim sen hele bi saglıklı bi şekilde dünyaya gel kılının teline zarar getirmez annen babanla şimdiden tartışıyoruz odan için kuzum babana sürekli masraf cıkartıyorum babanda takışıyo benimle ama merak etme kötü bi takışma deil annem tatlı atışma hele sen gel biz seni ortamıza alıp yiyecegiz annesinin Ay parçası üzme anneni sen daha 3 haftalıkmışsın cumartesi tekrar gidecegiz doktora inş. iyi haberlerle döneriz bitanem babaannen bizi cagırıyo belki gene oraya gideriz. seni cok sewiyorum annesinin bitanesi kuzusu ay parçası  :love9:  :binkybaby:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...