Bebeği İçin Bitki Çaylarından Kullanan Var mı

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 23 Aralık , 2011, 17:47:05

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

gaz problemimiz hala devam ediyor kızlar ama her gün degilde arasıra çay dan 2-3 kaşık veriyorum rahatlıyor çocuk sütü kser diye okudum korkuyorum da napıcamı şaşırdım valla ne zormuş gazlı bebekle uğraşmak  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

*TuGba*

yaaaaaaa üzülüym sana cok zor oluyotr gaz sancısı bu cayladan icirdgn halde hiç rahatlamıyor mu :y25:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: *TuGba* - 27 Aralık , 2011, 15:54:41
yaaaaaaa üzülüym sana cok zor oluyotr gaz sancısı bu cayladan icirdgn halde hiç rahatlamıyor mu :y25:

pek rahatladığı söylenemz canım  :y25:

*TuGba*

HADYA NURSE HARVEYS  ŞURUP VAR ONUN CK FAYDASI OLYOR DENE BENCE RAHATLATP UYTYOR  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: *TuGba* - 27 Aralık , 2011, 17:49:19
HADYA NURSE HARVEYS  ŞURUP VAR ONUN CK FAYDASI OLYOR DENE BENCE RAHATLATP UYTYOR  :opucuk:

nurse,sab bitki çayları hiç biri oyle fayda etmiyor  :y25: canım

asya81

bir arkadaşım bugun önerdi spazma panoldin die fitil gece fitilden az sokup çıkarıomuşsun gazını çıkarıyrmuş kğçğk parasınıda içine itiyormuşsun kasları gevşetip raha uyku uyumasını sağlıyormuş denesemmi bilemedim.bide duydumki durmadan ağlayan bebklere ataraks sakinlerştirici şuruptan verenler varmış :-ooo oda uyutuyormuş ne kadar doğru bilmiyorum

EnDuruYanım

yazık bebıslerımıze yaa... ben karar verdım hıcbırsey vermıcem artık 3 gundur srubunu bıle kestım.. gazı olmadımı cok sakın oluyor agladıgı an hemen masaj yapıyorum bır ıkı bacak harketı var gecen teyzem gosterdı onu yapıyorum Allahım o ne osurmak :ehi: :toothy10:  cıkardımı tekrar eskı halıne dönüyor.. o kadar cok sey denedıkkı cocukları alt ust edıcez 1 2 ayımız kaldı dayancaz az daha.. hakıkı zeytın yagı ıle masaj gunde yarım cay bardagı aktardan alnan rezene cayı ve bacak hareketı.. böle böle dırenclı olcaklar bagırsakları calıscak socukların gaz sıkıntsıını tam olarak gıdererek bagısıklık sıstemlerıne zarar verıyoruz aslında ne kadar kolay yol olursa olsun.. az daha dayanalım bacılar :ehi: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

EnDuruYanım

bugun arayıp anlatcam cnm.. haftaya goruselım kesın artık gösterırım o zamanda .. damadım ıyı olsun yeterkıı :nazar:

Demet_dk

GAZ SANCISI İÇİN REZENE KULLANDIM

GECE ÇAYIDA KULLANDIM ÇOK ETKİLİ DEĞİLDİ BİZDE AMA DENE FAYDASI OLABİLİR

DEREOTU YE GAZ İÇİN BENDE OM-X ŞURUP KULLANMIŞTIM GAZ İÇİN TAVSİYE EDEBİRİM AYINA UYUYOSA TABİ

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 29 Aralık , 2011, 13:28:52
bugun arayıp anlatcam cnm.. haftaya goruselım kesın artık gösterırım o zamanda .. damadım ıyı olsun yeterkıı :nazar:

tamam canım bekliyorum görüşelim yaaa çok iyi olur

demetcim neler vermedim denemedim bir bilsen belkide çok yükledim çocuga şimdi hepsini kestim bakalım ne olcak şaşırdım napıcamı

*TuGba*

bacak hareketi benim bildiğim bebeğni düz bi yatır ayaklarında tutup bebeğnin karnına doğru goturup getirmek diğeride pedal ceviriyormuş gbi yaptrcn inş. ii olur :amin:

duygusay

Slm arkadaslar benim kizimda gazli ve kakasini 2/3gunde bi yapio bende milupanin gece cayini aldim icinde bebege iyi gelicek bicok.sey var papatya kimyon rezene hem rahatlatiyor uemde uyku yapiyor bende gunduz uykusuzlugu cok cektim yavrum uyumayinca emmedide suan 4 ayin icindeyiz yeni toparladi

asya81

BENDE HUMANANIN İYİ GECELER ÇAYINI KULLANIYORUM MİLİPA DAHAMI İYİ ACABA

*TuGba*

DAHA ÖNCED YAZMIŞTİMDA AKLIMA GELDİ GECENLERDE BENİM KIZIMDADA GAZ OLDU KİMYON KAYNATIP İÇİRDM RAHATLAYIP UYUYUDU DENEMELISIN HIC BI ZARARI YOK :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: