Bebeği İçin Bitki Çaylarından Kullanan Var mı

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 23 Aralık , 2011, 17:47:05

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 01:23:05
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Aralık , 2011, 01:18:11
Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 01:13:08
yada hamılelıgımde cok aşermıstım bırayı:)) ıcemedıgım en zor seydır zate neden aşerdiysem :ehi:  :ehi: sımdı çakam bi bira kızıda emzirem  oohhh sabaha kadar uyuruz belkımm :toothy10: :ehi: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bira içen varmış emzirirken  ben süt yapıcı şeyleri araştırırken rast gelmiştim.bazıları içiyorum filan diye yorum yazmışlardı şaşırmıştım eşime demiştim süt yapıyomuş kap gelde içeyim diye kızmıştı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   sen uyursun da duru uyurmu bilmem cin gibiler maşallah  ;D

çakır olur belkı .. gozlerı acamazmıs 7 8 saat ne gülerim hee duru uyan dermısım elıyle ıtermıs horlarmıs falan.. hayal yaw bunlar :occasion5:  yanlız ben hala aşerıom su bırayı hıcte sevmem onun tadını :toothy10: sütten kesılırım dıye kandıram kocayı ıcem bıtane :toothy10: :toothy10:
bende son ay bi aşermeye başlamıştım doğum yapalı 5.ci ay bitti hala canım her şeyi istiyor ben huy edindim sanırım aşermek değil oburluk oldu benimki  :ehi:
ama yazıkkk annesi içmeee sennn  :aferin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Aralık , 2011, 01:26:41
Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 01:23:05
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 24 Aralık , 2011, 01:18:11
Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 01:13:08
yada hamılelıgımde cok aşermıstım bırayı:)) ıcemedıgım en zor seydır zate neden aşerdiysem :ehi:  :ehi: sımdı çakam bi bira kızıda emzirem  oohhh sabaha kadar uyuruz belkımm :toothy10: :ehi: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bira içen varmış emzirirken  ben süt yapıcı şeyleri araştırırken rast gelmiştim.bazıları içiyorum filan diye yorum yazmışlardı şaşırmıştım eşime demiştim süt yapıyomuş kap gelde içeyim diye kızmıştı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   sen uyursun da duru uyurmu bilmem cin gibiler maşallah  ;D

çakır olur belkı .. gozlerı acamazmıs 7 8 saat ne gülerim hee duru uyan dermısım elıyle ıtermıs horlarmıs falan.. hayal yaw bunlar :occasion5:  yanlız ben hala aşerıom su bırayı hıcte sevmem onun tadını :toothy10: sütten kesılırım dıye kandıram kocayı ıcem bıtane :toothy10: :toothy10:
bende son ay bi aşermeye başlamıştım doğum yapalı 5.ci ay bitti hala canım her şeyi istiyor ben huy edindim sanırım aşermek değil oburluk oldu benimki  :ehi:
ama yazıkkk annesi içmeee sennn  :aferin:

ıns bızımde senınkı gıbı kısa surer 2. aydan sonra duzelırler.. biz nagihann dünürümle aynı zamanda dogurduk aynı seylerı yasıyoruz.. adetımız bıle hala suruyor 50 gunluk olduk nerdeyse :toothy10: :ehi:   yanlız dünürüm ortalarda yok cay fayda ettı herhalde:)) :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:k06: :k06: :k06: :k06: evet uyuyorlardır mışıl mışıl inşallah..dünür olduğunuzu bilmiyordum bu arada hayırlı olsun  :toothy10:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

nagihanım canım konunda muhabbet ettik birazcık ama kusura bakma laf lafı açtı canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

EnDuruYanım

aynen dünürümmm :suclu: :suclu:  konusmalarda yararlı bılgılerımız var ama :toothy10:  :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Pınar. - 24 Aralık , 2011, 01:43:57
aynen dünürümmm :suclu: :suclu:  konusmalarda yararlı bılgılerımız var ama :toothy10:  :flowers:

:ehi: :ehi: :ehi:  evet gazdan girdik bitkiden devam ettik  birayla bitirdik   :toothy10: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

okurken sarhoş oldum  :k06: :k06: :k06:  :k06: heyt be eskiden ne içedim en sonki rekorum 6 şişeydi sonra tövbe ettim içmiyom  :k06: :k06:

valla kızlar 10:30  :k06:ta bir başlıyor dudaklarını bir büzüyor başlıyor ağlamaya susturana aşk olsun 2 saat 3 saat oyle alıyor karnı ağrıyor sanırım ayakalrını çekiyor hep her gece telef oluyoruz zor uyuyor ağrısı geçsede gece 3:00,4:00 biz hala ayaktayız uykusu var ama uyumuyor inş düzelicek sabırla bekliyorum düzelmesini dünürüm iyi geceleri bir gece verdim  :icon_thumright: acayip iyi geliyor ve uyuyor çocuk tatları çok kötü ama olsun kaşıkla veriyorum bende çok vermiyorum en fazla 4 kaşık yetiyor gibi
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

yellowrose

nagişçim bizim 3 ay bitti yeni yeni düzene giriyo uykularımız  :-\ sabah 5 lere 6 lara kadar ayaktaydık bizde. geçicek bu günlerde merak etme arkadaşım.
ben şöle düzene soktum uykularını gece 11 e doğru kendime rezene ve anason karışımı çay yaptım içtim, aynı çaydan 3 çay kaşığıda asya'ya içirdim, bundan yarım saat sonrada emzirdim asyamı... memede uykuya dalıp 2-3 saat aralıksız uyuyodu. şimdide en geç 12 buçukta uyuyo  :nazar:  3 buçuk 4 e kadar... ama artık vermiyorum anason asyaya. sersemletmesin çocuğu diye. istersen bi dene bu yöntemi... en azında uykusu düzene girer yavaş yavaş...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Tebessüm

humana kimyonlu rezene çayı ve iyi geceler çayı...şiddetle tavsiye ediyorum  ;)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Aralık , 2011, 10:57:43
okurken sarhoş oldum  :k06: :k06: :k06:  :k06: heyt be eskiden ne içedim en sonki rekorum 6 şişeydi sonra tövbe ettim içmiyom  :k06: :k06:

valla kızlar 10:30  :k06:ta bir başlıyor dudaklarını bir büzüyor başlıyor ağlamaya susturana aşk olsun 2 saat 3 saat oyle alıyor karnı ağrıyor sanırım ayakalrını çekiyor hep her gece telef oluyoruz zor uyuyor ağrısı geçsede gece 3:00,4:00 biz hala ayaktayız uykusu var ama uyumuyor inş düzelicek sabırla bekliyorum düzelmesini dünürüm iyi geceleri bir gece verdim  :icon_thumright: acayip iyi geliyor ve uyuyor çocuk tatları çok kötü ama olsun kaşıkla veriyorum bende çok vermiyorum en fazla 4 kaşık yetiyor gibi
CANIM BİRA EVET FECİ SÜT YAPIYOR BEN İÇİYORUM AMA TABİKİ ALKOLSÜZ OLANI EFESİN VAR ALKOLSÜZ BİRASI

Aytii

oyy kıyamam Efenin koliği var Nagihan

rezene çayı ver akşam 8 gibi

bide havlu ütüle karnını sar güzelce sıcaklık iyi gelir gazlarını rahat çıkarır  :opucuk:

susanna

Alıntı yapılan: Tebessüm - 24 Aralık , 2011, 14:55:29
humana kimyonlu rezene çayı ve iyi geceler çayı...şiddetle tavsiye ediyorum  ;)
kizlar ya benim kizda 40i ciktigindan beri gece 3 ten once uyumuyo 3 ayi bitti hala sabahlara kadar agu gugu kirpigimiz kirpige degmiyo  :-\ acaba bu iyi geceler cayini alsam ise yararmi ??? misirda humana yok eger ise yararsa tr den getirticem nasil kullaniliyo bu cay

nasil duzene sokucam ben bu bocugumun uykusunu yaa  :icon_pale:

hümeyra_t_e

nagihan kimyon çok iyi geliyo tadı kötü ama gaz sancısına birebir sen 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı kimyon dök iç ara ara sütünden geçer bide zeytin yağını ısıtıp karnına masaj yap denenmiş tecrübeyle sabit

meliss

milupanın rezene çayını kullanıyorum arada  kimyon veriyorum rahatlatıyo kuzumu   uykumuz güzel arada sapıtıyo okadar :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

*TuGba*

GÜZELİM SIZN BELLİKİ CİDDİ GAZNZ VAR SEN ÖZELLİKLE AKTARDAN REZENE AL İÇİNE AZICIKTA IHLAMUR KOY İÇİR HİÇ Bİ ZARARI OLMUYOR BN KZMA 1 AYLIKKEN VERYDM IHLAMUR HM RAHATLATYOR.EMZİRYOSN SENDE İÇ REZENE SUTUNU ARTTIRIREGER FAYDASI OLMAZSA NURSE HARVEYS DİE BİTLİSEL SURP VAR BEN ONU SABAH 1ÇK. İÇRYDM NE GAZ NE UYKU SORUNU HC BSEY KALMYDU DOKTORUNA DANIS VE KULLAN SENDEBEBİŞNDE RAHAT EDERSNZ  :love9: :love9: :icon_thumright: