28 Nisan , 2024, 23:08:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NORMAL DOĞUM YAPAN ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Başlatan kardelen06, 21 Aralık , 2011, 18:02:01

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ocak , 2012, 20:29:40
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:19:01
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Ocak , 2012, 15:05:20
LAVİNYAYA KATILIYORUM BENİM EVLADIM SAĞLIKLI SIHATLİ DOĞSUNDA İSTER ALT TAKIM İSTER ÜST TAKIM BOZULSUN Kİ BOZULACAĞINI SANMIYORUM RABBİM ÖYLE GÜZEL BİR SİSTEMLE YARATMIŞKİ BİZİ ÇOK ŞÜKÜR
Biz Öylelerine Bulmuşta Bunuyo Diyoruz Canım  ;D Bide Şeyi Buldun Kıllısını Arama Derler de Ayıp Olmasın Diye Söylemedim  :ehi:
nezzzzzzzzzzzzzz  :ehi: :ehi: kız iyiki varsın  :opucuk:  :k06:
:ehi: :ehi:  :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

evet lagrima sana sinir değil uyuz da oldum nedense. senin şu anda sadece bebeğine odaklanman lazım. onun sağlığı için hangisi iyiyse onu düşünmen lazım. burda bi çok arkadaş normal doğum olmadı diye nasıl üzüldüler. onlar insan değil mi. daha doğrusu anne değil mi.

amaaaan neyse... inşallah normal doğurursun ne diyim  :k06:

HASRET!M S@N@

bence normal dogumdan sonra hasar kalsaydı kimsenin ikinci cocugu olmazdı valla karnındaki bebeğinin kıymetini bile ve oluruna bırak canım o minik mucizenin gelmesini bekleyen o kadar insan varki inan dogumdan beter seyler yapıyorlar sırf bebekleri olsun diye bence kıymetini bil ve oluruna bırak rabbim yardımcın olsun

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Ocak , 2012, 14:16:14
bence normal dogumdan sonra hasar kalsaydı kimsenin ikinci cocugu olmazdı valla karnındaki bebeğinin kıymetini bile ve oluruna bırak canım o minik mucizenin gelmesini bekleyen o kadar insan varki inan dogumdan beter seyler yapıyorlar sırf bebekleri olsun diye bence kıymetini bil ve oluruna bırak rabbim yardımcın olsun

ah cananım aynen dediğin gibi. bozulsa ya da kötü olsa kimse 2. yi yapmaz dimi. keşke herkes senin gibi düşünse  :opucuk:

Dilara Ebrar

oğluşum dünyaya sezeryanla geldi.Allah için hiç ağrı sancı hissetmedim.doktorum bu konuda cok iyi bi doktordu.günü geçtiği için bide aşağıya inmediği için sezeryana tamam dedim.epidural oldum.Ama Allah biliyorya içimde kaldı normal doğum.o kadar cok istedimki galiba bu yüzden olmadı.o ağrıyı çekmek ,ıkınma hissini yaşamak nasıl bişeydir o kadar merak etmiştimki.son haftalarda hergün kendimi dinlerdim.bi acı bi sancı...ama olmadı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

oğlum 4 günlüktü ben evimi temizlemeye başladım.hep oğlumla yattım ve bakımını kendim yaptım.sadece geceleri yataktan kalkmak zor oldu.ama oda 1 haftada geçti.şimdi dikişlerden eser bile yok.

tüm bunlara rağmen herşey yolunda giderse kesinlikle normal derim.her anını yaşamak gerek doğumun. :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

HASRET!M S@N@

artık o kadar canım yanıyorki öznurcum tek sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü bebeğim olsun herseye razıyım ki ne doğum sancısı ne baska birsey hiçbirinden korkmuyorum o kadar canıma tak etti valla

ponçik

yazışmalardaki bazı üsluplar çok çirkin
bir süreliğine konuyu kilitliyoruz
yönetimin vereceği karar doğrultusunda devam edebileceksiniz ...