BEBEĞİM BENİM ONUN ANNESİ OLDUĞUMU NE ZAMAN ANLAR?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 21 Aralık , 2011, 13:28:39

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar bugünlerde garip bir psikoloji içindeyim .birkaç gün sonra 6. ayımız doluyor,ben çalışıyorum ve hergün saat 3te eve gelıyorum bugünümde boş ve ben gelince kızım bana gülüyor sevınıyor ancak gıderken falan ağlamıyor çoğunuza saçma gelecek  belki dediklerim ama endişemşu:
kızım beni emmeyi bir süre önce bıraktı sütüm çok az sağıp biriktirerek verıyorum hergün biberonla kızıma kayınvalıdem bakıyor ben çalıştığım için hep sürekli birlikteler yani kafamdaki soru şu kızım babaannesını annesı sanarmı  çok üzülüyorum ama beni emmiyor ve emmediği içinde aramızda bu bağ oluşmazmı acaba babaannesını daha çok gördüğü ve ben evde olmadığım zamanlarda onun ihtiyaçlarını karsıladığı için onu annesi sanması gibi bir durum olurmu benım gibi çocuguna süreklı evlerınde kalan bir ebeveyn bakan arkadaslarım tecrübelidirler bu konuda ,bana bilgi verebılırmızsınız sanki babaannesıne daha çok gülüyor ,yakınlık gösterıyor ve bu durum benım oldukça sinirime dokunuyor :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ah canım ya olurmu hiç öyle şey

o seni kokundan ayırt eder bir kere ;)

mesela ben işe gidince Oğuz bazen babasıyla yatıyo yatakta. benim pijamalarımı alıyo koklayınca emmeye çalışıyo  :k06: beni görünce seviniyo gülücükler atıyo aynen dediğin gibi 2 dk sonra dikkati dağılıyo tekrar. sonuçta daha minik onlar. baba anneside yabancı değil ama annesi olmadığını bilir sen merak etme  :opucuk:

suzannn

celly

Cnm benim 4,5 yaşında bi kızım var önceleri annanesi bakıyordu. Ona çok düşkündü o olmayınca huysuzlanıp ağlardı annemi görünce bütün endişesi biterdi bende senin gibi düşünmeye başlamıştım. Ama kızım yaşını doldurmaya yakın benden ayrılmaz oldu ayrılık fobisi oluştu. Şuan benimle birlikte okula gelip gidiyo gayette iyiyiz sen merak etme kızında bikaç ay sonra senden ayrılmaz olur.

derbeder

belkide sen onun seni tanidiginin farkinda degilsin  :k06:

bebek bu kimle cok vakit gecirirse ona daha duskun olur bence, -ki bu da normal birsey. ama zamanla eminim seni daha cok arar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ยรlคภ๓คz göภlüm

ah canım  seni hiç tanımaz mı dünyada ilk seni tanıyor sesinden kokundan bilir. o sana trip yapıyordur seni cezalandırıyor... oğlum da bebekken eve geldiğimde babaannesinin kucağında dururdu bazen bana bakmazdı bile zamanla düzelir ve emekli olacağın günü beklemeye başlar :ehi: :ehi:

Balböceği

Korkma canim ya, bebekler herseyin farkindadirlar annesinin kim oldugunu iyi bilirler  :opucuk:

sağolun kızlar :opucuk: zaten evde oldugum zaman hep ben ilgileniyorum umarım sizin dediğiniz gibi olur :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

dirim

pişicik aynı sıkıntıdan bende muzdaribim.ve seni çok iyi anlıyorum
aoğlum 11 aylık.babaanne-dede bizde bakıyorlar.yani akşamda bizdeler.tüm gün.
ben eve gelince iki gülüyo.ama kucağıma gelemk istemiyor çoğu zaman.yada benim kucağımdayken
özellikle dedesine gitmek istiyor.çünkü tüm gün dedesi oynuyormuş.gezdiriyormuş.
akşamda çoğu zaman yüzüme bakmıyor oğlum.okadar üzülüyorum ki anlatamam.
kayınvalidem üstelik bide patavatsızlık edip dedesini istiyor diyor.ne zaman arkamdan ağlıcak.ne zaman gelmemi dört gözle beklicek.merak ediyorum.tamam arkamdan ağlaması iyi bişey değil ama beni sevdiğini
hissetmek istiyorum:(

eyvahh :sad1: benim daha 6 aylık.11 aylıkken bile arkandan ağlamıyor demek.bende bundan korkuyorum işte :-\

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Aralık , 2011, 15:51:37
eyvahh :sad1: benim daha 6 aylık.11 aylıkken bile arkandan ağlamıyor demek.bende bundan korkuyorum işte :-\

anam siz kafayı yediniz ya

neden ağlamasını istiyosunuzki

ben şahsen ağlasa öyle işe giderken çok mutsuz olurum

daha bebek onlar

büyüdükçe iletişiminiz artacak ve zaten sevecekler bizleri. neticede anneleriyiz yani

bırakın bu boş işleri kızlar kızıyorum  :caca:

dirim

babaanne sizde mi bakıyor?ben ona bağlıyorum
biz giderken gülüyor oğlum.ama her çocuk farklıdır.seninki de öyle olacak diye bişey yok.
akşamları herkesten uzaklaşıp oyun oynatıyorum.gezdiriyorum.tek bana pas versin diye.
babaanne ile dede gidince problem yok bizim

ayrıca canım sen anlayamıyorsun bizi.elbette ağlamasını istemiyoruz.
ama bizde anneyiz.eve gidince suratıma bakmadığında kucağıma gelmediğinde doğal olarak üzülüyorum
bence çok normal

HASRET!M S@N@

kızlar benm yegenim 2,5 yasında ve annem bakıyor yani babannesi inanın bana aksam saati yaklastıgı zaman yengemin her zil çaldıgında anne baba diye kosuyor ve sarılıyor yengeme onu görünce ne dede ne babanne kalıyor geriye öyle annesiyle oynuyor gündüz usluca duran cocuk onlar gelince nasıl sımarıyor bir görseniz yani anlıcak sizi merak etmeyin daha cok küçükler

Aytii

iyide bunu her bebek yapar

evde kim daha çok vakit geçiriyosa onunla yakınlaşır. eve geldiğinde bebeğinle oyun oyna baba annesini unutur bu defa sana güler. bu böyle. ama annesinide ayırt eder yani. senin bebeğin neredeyse 1 yaşında. sana "anne" diyomu?

HASRET!M S@N@

önceleri bu kadar yapmıyordu yengemde sizin gibi acayip ilgili bir anne ne kadar yorulursa yorulsun aksam tüm zamanını ona harciyor 5 6 aydır cok düştü üzerine görseniz annesini görünce yüzündeki ifadeyi kuzum benm