2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

şerife Berat

DUYGUCUM LİZTEYE BENİDE EKLERMİSİN?TAHMİNİ DOĞUM TARİHİMİZ 17 KASIM CİNSİYETİMİZ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Mavikelebek

selam anneler nasılsınız 22 haftamıza girdik bizde  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 13 Haziran , 2012, 13:35:26
selam anneler nasılsınız 22 haftamıza girdik bizde  :nazar:

slmm canimmm nasilsin bizde tam 28+0 olduk bugunnn :nazar: :nazar: :nazar:

]

Mavikelebek

a.s canım iyiym çok şükür bu sıcaklar bunaltıyor benı evde duramıyorum  :cildir: dısarısı daha felaket  :-[

maşallah büyümüş paşa  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 13 Haziran , 2012, 13:42:54
a.s canım iyiym çok şükür bu sıcaklar bunaltıyor benı evde duramıyorum  :cildir: dısarısı daha felaket  :-[

maşallah büyümüş paşa  :nazar:

evet turkiye yaniyo diyolarrr ee bide hamilelikk burasi baya serin ama ben yinede yaniyorum su ter icinde uyaniyorum ne yapacaz boyle vallaa el ayak sismeleri
bide benim bu aralar karnim cok kotu sertlesiyo  :sad1: :sad1:
sizde buyudunuz masallah kocaman oldunuz :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

slm güzel anneler  :hello:

cok sıcak burası ewden dışarı cıkamıyorum Allahtan ew serin
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

teyzeleri benimde kızım  olacak çok mutluyum içim içime sığmıyor. rabbim cümlemizin evladını bağışlasın sağlıklı doğmalarını nasip etsin inşallah.

özlemcan

Alıntı yapılan: gökçe58 - 15 Haziran , 2012, 11:44:16
teyzeleri benimde kızım  olacak çok mutluyum içim içime sığmıyor. rabbim cümlemizin evladını bağışlasın sağlıklı doğmalarını nasip etsin inşallah.

hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün  :nazar:

kelebegimm

hayirli olsun canimmmm prensesler daha fazla oldu galiba masallah onlaraa :nazar: :nazar: :nazar:

]

gökçe58

Alıntı yapılan: özlemcan - 15 Haziran , 2012, 15:59:54

hayırlı olsun cnm allah analı babalı büyütsün  :nazar:

çok sağol canım allah razı olsun .

gökçe58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Haziran , 2012, 16:11:50

hayirli olsun canimmmm prensesler daha fazla oldu galiba masallah onlaraa :nazar: :nazar: :nazar:

çok sağol canım bencede prensesler çoğaldı rabbim hepsini korusun sağsağlim doğmalarını nasip etsin inşallah.

doğangüneş

rabbim kolaylık versin kızlar hepinizede  :amin:
2011 eylül annesi olarak sıcaklar bastırınca sayfanızıda görünce gecen yıl ki hallerim geldi aklıma bi selam vereyim dedim aydaşlarıma  :k06:
sağsalim alırsınız inşallah bebişlerinizi kucağınıza..

gökçe58

teşekkür ederiz canım çoksağol sıcakalrda ne yaaprız bilmiyorum rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.

özlemcan

Alıntı yapılan: doğangüneş - 15 Haziran , 2012, 17:13:34
rabbim kolaylık versin kızlar hepinizede  :amin:
2011 eylül annesi olarak sıcaklar bastırınca sayfanızıda görünce gecen yıl ki hallerim geldi aklıma bi selam vereyim dedim aydaşlarıma  :k06:
sağsalim alırsınız inşallah bebişlerinizi kucağınıza..
teşekkürler cnm sıcak çok zor gelio allahtan bugün biraz serinledi havalar :hello2: :hieyt:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...