2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Nisan , 2012, 13:29:53
hoş geldiniz cnm  :k06:

hele ben ögrenim cinsiyetini  :k06: kızım olursa weririm alırsan tabi  :tongue3:

nasılsın cnm maşallah kocaman olmuşsunuz  :nazar:

anam almammi bayila bayila sen gibi guizel olur kizindaaaa :love9: :love9:
allaha sukur canim yemek yiyorum bizimkide icerde sevincden kuduruyo yemege bayiliyo yaaaa :ehi: :ehi:

]

Sır_Çiçegi

beşik kertigi deil bizimki karın kertigi olur desene  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy ne güzel hissediyorsun  :amin: bende hissederim inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Nisan , 2012, 13:37:43
beşik kertigi deil bizimki karın kertigi olur desene  :ehi: :ehi: :ehi:

ayy ne güzel hissediyorsun  :amin: bende hissederim inş.  :amin:

:k06: :k06: :k06:
sende hissedersin canim ne kalmiskiiiiii buyumussunuz baya sizdee

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 25 Nisan , 2012, 13:31:11
Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Nisan , 2012, 13:09:45
slmlarrr biz geldik pasamlaaa
ogluma kiz ariom bacilarr nerdesinizzz :laughing7: :laughing7: :laughing7:
okuyamadim gecmisi kimde ne var ne yok biz bugun tam 21 haftalik olduk hareketlerimiz SIKLASDI artik disardanda farkediliyo göbüs baya baya buyudu ve 56 kiloyuda gordum hizli aliyorum ins. bebegimede yarar benim kilo almam hic onemli deil yoksa mayisin 7 sinde gormeye gidicem oglusumu bakalim ins. hersey yolundadirrr :amin: :amin: :amin:
hepinizi öptükk kocamannn :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ben alabılırım canım oğlunu kızıma  :k06:

dettt  :caca: :caca: ben oglumu vermemmm sen kizini vercenn almanyaya getircemm :D :D :D

]

Sır_Çiçegi

inş. cnm  :amin:

kaçıncı haftada hissediliyo  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Nisan , 2012, 16:01:00
inş. cnm  :amin:

kaçıncı haftada hissediliyo  :icon_scratch:
canim ben 14. haftalarda hissediyodum cok zayif oldugum icin bebek nerde oldugunu bile biliyodum :D

]

Sır_Çiçegi

ben bayagı beklerim o zaman kiloluyum ya  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

elif0383

Oğlum olacağını öğrendim bugün.Allah sağlıklı bir şekilde doğurmayı da nasip eder inşallah :amin:

HAMD olsun bizi YARADANA...

Sır_Çiçegi

26 Nisan , 2012, 23:09:04 #368 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2012, 13:00:36 Sır_Çiçegi
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012 :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  9 Eylül 2012  :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 6 Eylül 2012 :love9: KIZ :love9:  :binkybaby:
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:   :love9: KIZ & ERKEK  :love9: :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
elif0383.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 4 Ekim 2012  :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 18 Ekim 2012  :love9: KIZ  :love9: :binkybaby:
papatya26....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 30 Ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  10 Kasım 2012  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
gökçe58......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9: :nazar: 26 Kasım 2012 :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
[/quote]

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DoctorGunel

kizlar nasilsiniz?? 2 haftadir yazlikdayim,orda pcnin hizi zayif,yazamadim...insallah RABBIM BEBEKLERIMIZI KORUSUN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

_prensesim_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 26 Nisan , 2012, 23:09:04
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012 :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  9 Eylül 2012  :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 6 Eylül 2012 :love9: KIZ :love9:  :binkybaby:
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:   :love9: KIZ & ERKEK  :love9: :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
elif0383.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 4 Ekim 2012  :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 18 Ekim 2012  :love9: KIZ  :love9: :binkybaby:
papatya26....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 30 Ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: 18 EKİM 2012  :love9:ERKEK  :love9::binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  10 Kasım 2012  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
gökçe58......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9: :nazar: 26 Kasım 2012 :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
[/quote]

Mavikelebek

kelebegimm

slmlarr kimsecikler yokmuuuuu
22 haftalik olduk iz oglum icerde kutlama yapiyo galiba :k06: :k06: :k06: baya hareketliii :nazar: :nazar: :nazar:

]

Yaşamsebebim

ya teyzeleri benim bebesim kendini göstermiyo hala saglikli olmasi önemli tabi ama neden sakliyor

DoctorGunel

canim merak etme,esas saglikli olsunlarda insallah,benimde  kuzum sakliyor kendini,bizde 19 hafta 1 gunluyuz :) cok sukur RABBIME...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...