2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

saol cnm  :opucuk:
20. haftada gittim hemşire bebegini iyice hisset öle gel dedi doktorum wurul 22 haftalık oldun dedi derken dün yani 24 haftalıkken wurulduk :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

hemşire sordu hissediyormusun bende 21 haftalıkken net hissetmeye başladım dedim oda bişey demedi neyse ben bu hafta gideyim sorayım bari kızım da maşallah kıpır kıpır çok hareketli acayip vuruyor bu hafta sonunda 23 hafta dolucak vururlar belki yada bi bildikleri vardır vurulmasak bişey olurmu acaba?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

maşallah cnm bir an önce vurdurmanda yarar war :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

Sır_Çiçegi

a.s cnm hş geldin iyiyiz iftara hazırlık war  :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Temmuz , 2012, 19:23:39
a.s cnm hş geldin iyiyiz iftara hazırlık war  :hungry:
ohh ne guzellllllll turkiyede olmak vardi simdi ramazani yasamakkk

]

Sır_Çiçegi

biz yaşıyruzda bizim mahalle pek yaşamıyo :D elinde cekirdek sokakta oturuyo hanımlar :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Temmuz , 2012, 19:29:57
biz yaşıyruzda bizim mahalle pek yaşamıyo :D elinde cekirdek sokakta oturuyo hanımlar :)

yuhh allahim yaaa artik eski ramazanlarda kalmadiki cocukken ne kadar guzeldi yaaa
simdiye kadar hic aksatmamisdim ozel gunlerim haricinde simdi o kadar tuaf geliyoki burda :( bide millet keyfine tutmuyoya
ins. kisin borclarimi oderimmmm

]

Sır_Çiçegi

bekarken mahallede bi Allahın kulu olmazdı iftara yakın
bu mahallede oooo hiç oruçla alakaları yok :)
inş. cnm tutarız  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Temmuz , 2012, 19:38:37
bekarken mahallede bi Allahın kulu olmazdı iftara yakın
bu mahallede oooo hiç oruçla alakaları yok :)
inş. cnm tutarız  :amin:

:amin: :amin: :amin:

]

nazo-58

slm güzel annişler nasılsınız bakalım.. :opucuk:

oglusumla 31+0 olduk cok şükür :nazar: ....Zaman cabucak gecsede alsam kucagıma hayırlısıyla....

Bende tutamıyorum oruc..RABBİM affetsin inş öderiz borçlarımızı sonra.. :amin:

kelebegimm

Maşallah tatlım  :nazar: :nazar: bizde 34 e girdik Ahh bı doğsalar sıcaklar felan iyice bunaltti artık bende korkularda cok var kendimi sakinlesdiremiyorum doğumda bise olcak korkusu oluşduk bende ya kızlar ne yapsam içimdeki korku gitmiyo :y25:

]

Balböceği

Allah korusun o nasıl düşünce  :caca:

İciniferah tut inşallah sag salim alacaksın kucağına  :amin:

Kendi kendini böyle kötü düşüncelerle dolurma...

Dua et bol bol...  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 00:53:55
  Allah korusun o nasıl düşünce  :caca:

İciniferah tut inşallah sag salim alacaksın kucağına  :amin:

Kendi kendini böyle kötü düşüncelerle dolurma...

Dua et bol bol...  :amin:

Canim cok dua ediyorum ama bu düşünce hep beynimde yedi bitirdi beni Esinede anlatamiyom oda üzülmesin takmasın diye bende kan pihtilasmasi varya o yuzden aslında bu korkum doğumda kan kaybından anneye ya da bebeğe bişey olabiliyormuş buranın hastanesine hiç güvenmiyorum
Kurtajdada cok kan kaybetmisim dokdor cok korkmuş annem ablamda hep bu korkuda Sezeryan olmamı istiyorlar
Ne yapacam bilmiom kafayı yicem bana neysede bebeğime bise olmasa esime bakdikca tuaf oluyorum gözlerim dolu dolu hep

]

Balböceği

canım benim madem böyle bı problemin var doktorlar muhakkak bisey demiştir  :dontknow:

Böyle olduğunu bilmiyordum, doktorlara iyi sor öğren Allah korsun sende bebeğinide  :amin:

Ben neysem deme ikiniz icinde dua et Allah korusun gok kapıları açık olur tobe tobe duaların kabul olur Allah korusun  :amin:

Ağzını hayra ac  :caca: Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin  :amin: