2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

biz 6+2 günlükten duymuştuk  :love9: yarın Allah ın izniyle keseyi görürsünüz kalp atışalrı için size gün verir o gün gelin diye  :love9: :love9: eve gidiyorum canım hayırlı haberlerle gelin inşll görüşürüz  :opucuk:

kelebegimm

Slm kızlar benide ekleyin listeye dogum 5eylul Allah izin verirse
Perşembe kOntre gittik kıpır kıpır di meleğim ama dün yine lekelenmem oldu gece yine gittik hemen dokdora meleğim iyi çok şükür ins. Bise olmaz kuzuma bana dua edin su 12.  Haftaya gelelim yayılışına 8hafta 4gunluk olduk Rabb'ime emanet olsunlar her zamannnnn

]

DoctorGunel

kizlar RABBIM nasib ederse bende eylul-ekim anne olucam insallahhhh,tahmini dogum tarihi 28 eylul..hayirli olsun hepimizin bebisleri...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

suzannn

01 Şubat , 2012, 18:42:39 #33 Son düzenlenme: 08 Şubat , 2012, 10:32:57 ♥ PaPaTyaM ♥
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012  :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   9 Eylül  :binkybaby:
DİLVİN..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  18 Eylül 2012   :binkybaby:
DoctorGunel...................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:

KONYALI

:nazar: :nazar: :nazar:

DUYGULANDIM VALLA BIZDE GECEN YIL YAPMISTIK BU LİSTEYI HEPIMIZ SAGLIKLA ALDIK BEBEKLERIMIZI KUCAĞIMIZA..DARISI SIZLERE OLSUN INSALLAH

DoctorGunel

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Şubat , 2012, 19:22:17
:nazar: :nazar: :nazar:

DUYGULANDIM VALLA BIZDE GECEN YIL YAPMISTIK BU LİSTEYI HEPIMIZ SAGLIKLA ALDIK BEBEKLERIMIZI KUCAĞIMIZA..DARISI SIZLERE OLSUN INSALLAH
amin canim,insallahhhhhhhhh :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

liste için tşkler

pekı kızlar cınsıyetını ne tahmın edıyorsunuzzz

hamılelıkte neler yaşıyorsunuz?????
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gulokan27

ınss bende 2012 ekımınde anne olucam sukurler olsun RABBIM e melegımızı bıze gonderdı :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH ısteyen herkezın once karnını sonra kucagını doldursun  :amin: :amin:

nazo-58

RABBİMİN izniyle benim bebeişimde sonbaharda gelcek inş....RABBİM saglıcakla bebeişlerimizi kucagımıza almayı nasip eder inş... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Şubat , 2012, 18:42:39
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012  :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   :binkybaby:
DİLVİN..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  18 Eylül 2012   :binkybaby:
DoctorGunel...................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:

canim benimde dogumu 9 eylülle yazdilar

suzannn

08 Şubat , 2012, 10:33:28 #40 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2012, 10:31:25 ♥ PaPaTyaM ♥
NAZAR DUASI

sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   9 Eylül 2012 :binkybaby:
nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

kelebegimm

]

nazo-58

benim bebişimde 8 hafta 2 günlük oldu..RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

DoctorGunel

benim bebegimde RABBIME sukurler olsun 7 +3 gunluyuz,insallah carsamda RABBIM nasib ederse kalp atislarini duymaya gedicez...insallah duyariz..aminnnnnnnnn