2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

hemen bekliyorum
ama çok pahalı bi yer deildir inş

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

:-\

incirli'de özel hizmet hastanesi. doktorun adı sait halil.

ben en son muayenemde 88 tl vermiştim. doğumu da 1500 liraya yapmıştım. ama doktorumdan çok memnunum. yine hamile kalsam gözüm kapalı ona giderim

Sır_Çiçegi

muayene parası 88 tl mi  :-ooo

ben 25 tl ödüyorum  :-\
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

evet canım, ama doktordan dolayı. daha uygun fiyatlı doktorlar var tabi orda da.

muayene için bugün arasan nerden baksan bir iki aydan önce boş zamanı yoktur doktorun. çoook hastası var adamın

Sır_Çiçegi

oda kötü bence ben her gittiğim de muayene olamam o doktorda :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Mart , 2012, 22:21:17
:-\

incirli'de özel hizmet hastanesi. doktorun adı sait halil.

ben en son muayenemde 88 tl vermiştim. doğumu da 1500 liraya yapmıştım. ama doktorumdan çok memnunum. yine hamile kalsam gözüm kapalı ona giderim

ben araştıdım herkes bi onu bide orda  hakan peker varmış ikisine de çok ii diolar aradım sadece muayene 100 tl dediler yaaa yarın tekrar çapa medilife a gitcem orda bi kadın varmış denicem baakalım olmadı meecburen başka şeylerden kısıp  gidicez artık  çok saol cnm

özlemcan

çapa medilife da da 25 tl o yüzden gittim orda bi adama pek ilgilenmio yarın bide kadına gitcem olmadı başka çare düşüncez artık :BangHead:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

sen bilirsin canım ama imkanın olursa sait beyi şiddetle tavsiye ederim. 45 dk ayırıyordu bana her muayenede. uzun uzadıya anlatıyordu her şeyi. ve çok soğukkanlı biri. ben ne badireler atlattım, hepsi önce Allahın sonra onun yardımıyla

özlemcan

arkadaşlar çok saolun benim 4 5 gündür aşırı sırt ve bel ağrım var otursam yatsam her türlü ağrıyo inş yarın bi çözüm bulurum  daha fazla oturamicam pc başında  ama kalkıom görüşürüz sonra  :love7: :love9: :hello:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 26 Mart , 2012, 22:45:08
geçmiş olsun cnm dinlen sen  :opucuk:

duygu doktora gittim bugün diğerine nazaran daha ilgili ama bakalım benim gebelik geç oluşmuş çünkü 34 günde 1 adet oluodum .
alttan baktı kalem ucu kadar bişi daha kalp atımı yok
söylenicek çok bişi yok dedi
haftaya aç gel kalp atımına bakarız
sonrada varsa testlerini yaptırırsın dedi .
şimdilik böle .
gribim ve sırt ve bel ağrım için sadece dinlen istersen bi kulak burun boğaza git dedi
yarın bi fizik tedaviye mi gitsem diom ama onlarda bişi demicek bebek var die
kafam çok karışık yani
. benimde senin gibi 2. grip daha kötüsü tam iyileşirken yeniledi . duygu sen nasıl atlattın ya .
bide doktor sana başka bişi dio mu hiç bunlar yeterli mi :S :dontknow:

Sır_Çiçegi

cok geçmiş olsun cnm

geç döllenmen olmuş anladım inş. kalp atışlarını duyarsın dikkat et kendine yorma kendini grip içinde ilaç içirtmio doktorlar bildigim kadarı fizik tedaviye neden gideceksin cnm keseyi gördümü ne kadarlıkmış söledimi cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...