2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

ANNELER NERDESİNİZZZ SOHBET EDELİMM

kelebegimm

]

Mavikelebek

bugun biraz daha iyiyim hafta sonu hem yoruldum hemde bulantılar peşimi bırakmadı  :igrenc: misafır üstüne misafir ağırladım .. en güzel yanı evimde eksiklerim tamamlandı sağolsun her gelen boş gelmedi  :k06:

sen nasılsın canım

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 26 Mart , 2012, 12:32:46
bugun biraz daha iyiyim hafta sonu hem yoruldum hemde bulantılar peşimi bırakmadı  :igrenc: misafır üstüne misafir ağırladım .. en güzel yanı evimde eksiklerim tamamlandı sağolsun her gelen boş gelmedi  :k06:

sen nasılsın canım
ayy bende 3 aydir ayni senin gibiydim kaynanamlardan ayrildik ayri eve gecdik 3 ay hep misafir agirladim mide bulantilariyla cok kötü bisee :igrenc: :igrenc:
bu haftasonu ilk defa bosduk vee hemen alisverse gittikkk hamile cicileri aldik :k06: :k06:
cok sukur canimm bende iyiyim :opucuk:

]

Mavikelebek

bende gitmek istiyorum alısverıs yapmaya şu göbüş çıksa dıye bakıyorum  :k06: senın çıktı mı canım neler aldın ..

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 26 Mart , 2012, 12:37:59

bende gitmek istiyorum alısverıs yapmaya şu göbüş çıksa dıye bakıyorum  :k06: senın çıktı mı canım neler aldın ..

cikdi canim kendi pantolanlarimi giyemiyorum dugmesi acik geziyodum oylede zor olmaya baslamisdi
ama burda cok zor ya bulamadim dogru duzgun kiyafet bi h&m de pantolon buldum dar paca dierleri hep genis pacaydi bende sevmiyorum heryeri gezdik ama yok yokk artik esim netten getirtiriz dedi
ustume 56 parca bisey aldim taytla giymelik tunik hirka gomlek bide uzun file aldim hosuma gitti indirime girmislerdi hepp
ikide ayakkabi aldimm
darisi sana trde daha kolay bulunur gerci burda tamda bilmiyodukda nerde nasil satilir diye kimseyede sormadan gittik her dukkana girdik gezdik artik

]

özlemcan

Alıntı yapılan: aydinays - 25 Mart , 2012, 14:40:07
slm kızlar oğlumun doğum tarihi 07 kasım. var mı o tarihte doğum yapacak olan???

ben ve sır çiçeğinin de 11 kasım gibi  :amin: :nazar:
hoşgeldin aramıza  :flowers:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

22 cnm senin
üni son sınıftayım
ist te yaşıom
doktor bulamadım
seni de tanıyabilir miyim  :hello:

Sır_Çiçegi

bende eylülde 22 olcam cnm
ewdeyim bebek şekerleme işi ile ugraşıyorum
ist da yaşıyorum
:opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

özlemcan

acaba ben oldum mu olcam mı yaaa ben 89 luyum o zaman 23 olcam dimi
bu arada bende 29 eylül doğumluyum .
ne tarafta oturuyosun
doktora nereye gidiyosun ben şirinevlerdeyim de

Sır_Çiçegi

bende 25 eylül 22 olcam sen 23 olacaksın ben 90 lıyım :)
yok cnm anadolu yakasında oturuyorum özel saygı hastanesinde doktorum cokda memnunum :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

muhribe

kızlar, kusura bakmayın muhabbetinize dalıyorum ama.

özlemcan, ben de bahçelievlerdeyim. sana kendi doktorumu tavsiye edebilirim istersen. ben hamileliğim boyunca ona gittim, doğumumu da onda yaptım. çok memnunum  :icon_thumright: