2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

Hoşbuldum kızlar 10 haftalık olduk bugun  :hieyt: liste çok güzel olmus ellerıne sağlık canım

aydinays

Maşallah listeniz artmış. Bende geçen yıl bu listedeydim.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

kelebegimm

22 Mart , 2012, 14:34:19 #227 Son düzenlenme: 23 Mart , 2012, 09:35:06 kelebegimm
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

kelebeğimm..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 5 Eylül 2012 :love9: ERKEK  :love9: :binkybaby:
sultan43.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  9 Eylül 2012  :binkybaby:
inci bhr.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 6 Eylül 2012 :love9: KIZ :love9:  :binkybaby:
DoctorGunel..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 28 Eylül 2012  :binkybaby:
gulokan27....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  :binkybaby:
Nazo-58........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
Mavikelebek..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 18 ekim 2012  :binkybaby:
Kalimero:).....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
Kebuter........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar:  :binkybaby:
_prensesim_................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
senayy88.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
papatya-m....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
sir_cicegi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
elvan-byz....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:
özlemcan....................Bebisimizi bejkliyoruz insallah   :love9:  :nazar:  :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

kelebegimm

NASIL ISTERSENIZ CANIM BENDE ALMANYADAYIM ISMIM AYSENUR DIER BILGILER LISTEDE VAR ZATEN :opucuk:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: MASALLAHH KIZLAR LİSTENİZEEEE ALLAH HEPİNİZİN YAVRULARINI KUCAGINIZA ALMAYIDA NASİP ETSİN SAGLIKLI SIHATLI  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

insan hevesleniyor  :k06: :k06:

masallah sayfaniza  :nazar: :nazar: :nazar: bende gelecek bahara insallah  :ehi: :ehi:

nazo-58

aramıza yeni katılan hamişler hoşgeldiniz. :flowers: :flowers: :flowers: .RABBİM bebişlerinizi saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin inş.. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bende nazan 23 yasındayım sivaslıyım ama antalyadayım...
13+5 günlük hamişim :nazar: ...25 eylül dogum tarihim inş..

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Mart , 2012, 14:39:11
insan hevesleniyor  :k06: :k06:

masallah sayfaniza  :nazar: :nazar: :nazar: bende gelecek bahara insallah  :ehi: :ehi:

hadi bakalım inş... :k06: :k06: :k06: :k06:

inci bhr

merhabalar.. ben çoğunlukla pc'de çalıştığım için sık sık foruma da bakabiliyorum.. sizler yoğun musunuz..

aklıma gelmişken yazayım, aile hekimlerimiz ile ilgili.
geçen yıl 2. hamileliğimde bebeğimin kalbi durmuştu ve bebeğimi almaları gerekmişti.

birkaç ay sonra aile hekimimiz bizi arayıp, bu durum hakkında bilgi ve belge istemişlerdi, sistemden öğrenmişler.. tekrar hamile kalınca mutlaka bizi de haberdar et, demişlerdi.

devam ettiğimiz kadın doğum uzmanlarımız gebeliklerimizi sisteme kaydetmeyi ihmal etmezlerse, zaten bağlı bulunduğumuz aile hekimimiz bizi çağırıyor. ve hamilelik sürecini onlar da takip ediyorlar, özel doktorlarımız haricinde.

bu uygulama istanbulda var, ama diğer şehirlerde uygulanıyor mu, bilemiyorum.

sizler de aile hekimlerinize uğrayın, hamilelik bilgilerinizi verin, hatta bir de bebeğinizin kalp atışlarını dinletsinler :)

inci bhr

ben mesajımı yazarken 5-6 yeni ileti yazılmış,  ne güzel, ben de kimsecikler yok diyordum, kendi kendime..

hoşgeldik hep beraber kızlar..

Mavikelebek

benım doğum tarıfımı yanlıs yazmıssınız sanırım  :k06: 18 ekımde doğum yapıcam ben

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 22 Mart , 2012, 15:25:31
benım doğum tarıfımı yanlıs yazmıssınız sanırım  :k06: 18 ekımde doğum yapıcam ben

duzelttim canim :icon_thumright: :icon_thumright:
saolun kevse ve edaa  :opucuk: :opucuk:

]

Mavikelebek

SAĞOL CANIM  :opucuk: BİZİMDE YARIN KONTROLUMUZ VAR BAZI TESTLER YAPTIRCAKMISIZ BAKALIM NE OLACAK  KALP ATISINI DUYACAGIM GENE HEYECAN DORUKTA BIZDE  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BENİM KIZIMDA 14 EKİM DOĞPUMLU VAR MI O TARİHHH  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mavikelebek

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Mart , 2012, 15:32:54
KIZLAR BENİM KIZIMDA 14 EKİM DOĞPUMLU VAR MI O TARİHHH  :hello2: :hello2:

YAKINIZ BİZ SİZE AMA ,  :hieyt: 18 EKIM OLACAGIZ KISMETSE  :nazar: