2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

kızlar galiba bende 5+3 günlük hamileyim  :-\ :-\ :-\ :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

senayy88

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 14 Mart , 2012, 10:41:16
HAYIRLISI OLSUN CANIM TESTMİ YAPTIN DOKTORAMI GİTTİN SAĞLIKLA KUCAĞINDA GÖRMEK NASİP OLSUN İNŞALLAH

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: senayy88 - 14 Mart , 2012, 10:43:19
HAYIRLISI OLSUN CANIM TESTMİ YAPTIN DOKTORAMI GİTTİN SAĞLIKLA KUCAĞINDA GÖRMEK NASİP OLSUN İNŞALLAH

sağol canım ama çokta emin deilim.test yaptım idrar testi hafif bi pembe çizgi çıktı.bu sabahta kan verdim onun sonuç daha  çıkmadı
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

senayy88

HAFİFTE OLSA VARDIR CANIM KAN SONUCUNU ALINCA KESİNLEŞİR TEBRİKLER ŞİMDİDEN HOŞGELDİN ARAMIZA BENDE 8+3 HAFTALIK OLDUM...

DoctorGunel

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Mart , 2012, 15:33:52
tşk ederim cnm amin  :amin:
ayyyyyy canim hamilemisin??? :hello2: :hello2: :hello2:  ne zamandir forma fazla giremiyom,simdi duydum,insallah sag-salim kucaginada al canim :amin: :amin: :amin: hos geldin aramiza... :flowers:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: senayy88 - 14 Mart , 2012, 10:55:22
HAFİFTE OLSA VARDIR CANIM KAN SONUCUNU ALINCA KESİNLEŞİR TEBRİKLER ŞİMDİDEN HOŞGELDİN ARAMIZA BENDE 8+3 HAFTALIK OLDUM...

teşekkürler canımm yarın emin olcaz bakalım.. ;) ;) ;) deilsem bile burda takılmış olurum ascık  ;D ;D seninde tebrik ederim tatlım...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 14 Mart , 2012, 12:16:00
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Mart , 2012, 15:33:52
tşk ederim cnm amin  :amin:
ayyyyyy canim hamilemisin??? :hello2: :hello2: :hello2:  ne zamandir forma fazla giremiyom,simdi duydum,insallah sag-salim kucaginada al canim :amin: :amin: :amin: hos geldin aramiza... :flowers:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazo-58

Hayırlı olsun..RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş..

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Mart , 2012, 15:20:57
galiba bende buraya giriom  :icon_scratch:
ya canim sen ham,ilemisin yeni duydum ya ben giremiyom fazlada ne güzelll :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

ewt cnm Allahıma şükürler olsun  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DoctorGunel

kizlar hepimiz ve aramiza yeni katilan hamisler,RABBIM hepimizin bebeklerimizi saglikli sekilde kucagimiza almayi nasib etsin insallah...kolay hamilelik diliyorum hepimize insaallah...biz yarin insallah 12 haftalik olucaz,ama bulantilar 6 haftadan sonra basladi,hala devam ediyor,cok fena ..ama bebegim saglikli olsunda katlaniriz :)

Sır_Çiçegi

tşkler cnm :flowers:
hesaba göre bende 5+2 günlük hamişim karnımda ara ara sancı oluyo normalmidir  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DoctorGunel

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Mart , 2012, 16:05:09
tşkler cnm :flowers:
hesaba göre bende 5+2 günlük hamişim karnımda ara ara sancı oluyo normalmidir  :dontknow:
canim cok fazla sanci yoksa meraklanma,ara ara hafif sanci oluyor,merak etme,ama doctoruna bi danis,insallah her sey yolunda gider :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

dün ishalik filan wardı gene karnımda böle aradım gel dedi serum taktı doktor bugün de sadece karnımda agrı war ara ara :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

elvan_byz

Merhaba arkadaşlar aranıza buğün katıldım bende 5+0 hamileyim hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum.