2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

nazo-58

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 03 Mart , 2012, 15:55:58
Alıntı yapılan: nazo-58 - 03 Mart , 2012, 15:16:53
aramıza hoşgeldiniz kızlar :flowers: :opucuk: ..bebişleriniz hayırlı ugurlu olsun..RABBİM saglıcakla kucagınızxa almayı nasip etsin inş...bulantılarınızda olmaz inş,çünkü cok kötü bişey,yemek yiyemiyorum,kokulara dayanamıyorum,eşimden bile kaçıyorum :laughing7: :laughing7: :laughing7: ..inş sizler kolay bir hamilelik geçirirsiniz...RABBİM saglıcakla yavrularımıza kavustursun inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: insallah nazancim...bende esimden kacar oldum valla :k06:   

cok şükür su sıralar azaldı,inş hepten geçer..kocişimde zavallı arada soruyor benden tiksiniyormusun diye,yok midem bulanıyor diyorum dönüyor popişi yatıyor :k06: :k06: ..Ay geçsede herifimde rahatlasa bende :laughing7: :laughing7: :laughing7:

DoctorGunel

kizlar yarin doctora gedicez,dualarinizi eksik etmeyin ne olurrrr ..INSALLAH GUZEL HABERLERLE GELIRIM SIZE...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

nazo-58

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 06 Mart , 2012, 16:43:11
kizlar yarin doctora gedicez,dualarinizi eksik etmeyin ne olurrrr ..INSALLAH GUZEL HABERLERLE GELIRIM SIZE...

inş güzel haberlerle gelirsiniz canım..RABBİM saglıcakla bebişini kucagına almayı nasip etsin inş..bende 14 ünde gidicem..hayırlı haberlerle geliriz inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Mart , 2012, 19:03:51
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 06 Mart , 2012, 16:43:11

inş güzel haberlerle gelirsiniz canım..RABBİM saglıcakla bebişini kucagına almayı nasip etsin inş..bende 14 ünde gidicem..hayırlı haberlerle geliriz inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: INSALLAH NAZANCIM...

DoctorGunel

KIZLAR BU GUN DOCTORDAN GELDIK,COK COK SUKURLER OLSUN ALLAHIMA BEBEGIM BOYUMUS KIZLAR...IYIYMIS COK SUKUR..AMA BENIM NABZ RITMIM COK HIZLA ATIYOR...HADI SIZDE YAZIN GUZEL HABERLERI PESIMDEN...

nazo-58

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 07 Mart , 2012, 16:28:48
KIZLAR BU GUN DOCTORDAN GELDIK,COK COK SUKURLER OLSUN ALLAHIMA BEBEGIM BOYUMUS KIZLAR...IYIYMIS COK SUKUR..AMA BENIM NABZ RITMIM COK HIZLA ATIYOR...HADI SIZDE YAZIN GUZEL HABERLERI PESIMDEN...

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH miniğine..iyi olmasına sevindim..RABBİM saglıcakla kucagınada almayı nasip etsin..haftaya carsambada ben gitcem..inş benim minikte büyümüştür... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: nazo-58 - 07 Mart , 2012, 18:55:06

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH miniğine..iyi olmasına sevindim..RABBİM saglıcakla kucagınada almayı nasip etsin..haftaya carsambada ben gitcem..inş benim minikte büyümüştür... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: INSALLAH CANIM,GUZEL HABERLERLE GEL INSALLAH... :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

sevindim canim bebisin iyi olmasinaa cok sukurrrrr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benimde bu aksam randevum bakalim nasil oldu bebisim buyudumu
gerci pazar gunu gordum :love9: :love9: :love9: kocaman olmusdu
hatta cinsiyetide erkek gibi ama bakalim hayirlisi :amin: :amin:

]

kelebegimm

slmm kizlarrr nerelerdesinizz :dontknow: :dontknow:
biz kontrolu atlattik cok sukurrr bebisim kocaman olmusss hrsey cok guzel dediii
banada demir ilaci yazdii kabizlik yapabilir dedi iki gunde bi tane alcam
ama resimde bebegim 15+4 yazi halbuki 14+1 di dokdormu hata yaptiki anlamadim :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
arayip sordursammi bi sorun olurmu sizcee

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Mart , 2012, 14:34:40
sevindim canim bebisin iyi olmasinaa cok sukurrrrr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benimde bu aksam randevum bakalim nasil oldu bebisim buyudumu
gerci pazar gunu gordum :love9: :love9: :love9: kocaman olmusdu
hatta cinsiyetide erkek gibi ama bakalim hayirlisi :amin: :amin:

MAŞALLAH ..PAŞA geliyor desene :flowers: ..RABBİM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mart , 2012, 12:12:03
biz kontrolu atlattik cok sukurrr bebisim kocaman olmusss hrsey cok guzel dediii
ama resimde bebegim 15+4 yazi halbuki 14+1 di dokdormu hata yaptiki anlamadim :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

cok sevindim iyi olmanıza :flowers: ..inş kabız felan olmazsın..sahsen ben suan öyleyim ve cok kötü..bende 2. kontrolüme gittiğimde 8+6 olması gerekirken 8+2 demişti..bende bu gittiğimde sorcam bakalım kac haftalık kafam karıştı..normalde şimdi 11+6 olması gerek ama dk dediğine göre 11+3 oluyor..benimde kafam karıştı..saglıkları iyi olsunda inş...sen ara sor istersen ben carsamba gitcem ozaman sorarım..niş benim miniğimde büyümüştür,cok merak ediyorum.. :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

buyumusdur canimm sen merak etme kocaman olmusdurr :love9: :love9:
simdi kizlara sordum bir hafta ileriden gider dediler geride deilde o yuzden SIKINTI yapmadim  :) :) :)
amin canim ins. hepimiz saglicakla kucagimiza alirizz :amin: :amin:
kabizlik bendede var basindan beri ama cok zorlamiyo beni yani bakalim ilacda zorlamaz ins..

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mart , 2012, 14:42:51
simdi kizlara sordum bir hafta ileriden gider dediler geride deilde o yuzden SIKINTI yapmadim  :) :) :)
kabizlik bendede var basindan beri ama cok zorlamiyo beni yani bakalim ilacda zorlamaz ins..

AMİN inş büyümüştür..valla beni acaip zorluyor,korkuyorum..gidince sorcam bakalım  hayırlısı..
RABBİM saglıcakla kucagımıza aldıgımız günleri göstersin inş, :amin: :amin: :amin: cok heyecanlanıyorum zaman geçmek bilmiyor.. :y25:

DoctorGunel

canim bebeciginin boyumesine cok sevindim,cok sukur... :nazar: 1 hafta fark ola biliyor,merak etme bunu kuzum... :opucuk: onemli olan saglikli olsun insallah miniklerimiz insallah... :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 09 Mart , 2012, 16:19:34
Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mart , 2012, 14:42:51

AMİN inş büyümüştür..valla beni acaip zorluyor,korkuyorum..gidince sorcam bakalım  hayırlısı..
RABBİM saglıcakla kucagımıza aldıgımız günleri göstersin inş, :amin: :amin: :amin: cok heyecanlanıyorum zaman geçmek bilmiyor.. :y25:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 09 Mart , 2012, 16:21:18

canim bebeciginin boyumesine cok sevindim,cok sukur... :nazar: 1 hafta fark ola biliyor,merak etme bunu kuzum... :opucuk: onemli olan saglikli olsun insallah miniklerimiz insallah... :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

]

_prensesim_

Kızlar hepinize merhaba .Bebişlerinizin cinsiyeti ne zaman belli oldu? Allah hepinizin gönlüne göre verir inşallah.Önce eli ayağı düzgün sağlıklı aklı başında hayırlı evlatlar olsun tabi....